• ~niewierzący w PO
    (2013-12-12 15:31)
    Znowu po ponad 3 latach wyciągnięto asa z rękawa.
    Poprzednio te zdjęcia były ukrywane (zatajnione).
    To wszystko dzięki Maciarowiczowi!
  • ~StJ
    (2013-12-12 20:32)
    Piszę to już n-ty raz!! W roku 1988 we Francji miała miejsce zupełnie podobna do smoleńskiej katastrofa francuskiego Airbusa! Zupełnie podobne okoliczności takie same prędkości i ladowanie" w pobliskim lesie!! Skutki zupenie inne!!! Wszyscy pasazerowie, 200. upadek przezyli, kadlub samolotu sie nie rozpadl!!! W Smolensku kadlub rozpadl sie na 100 tysiecy kawaleczkow!! DLACZEGO!!!
  • ~Śmierć agentom SB na forum Dzeinnika
    (2013-12-12 20:36)
    Forum Dziennika opanowały SB-cke PO-wskie ku rwy
    Forum Dziennika opanowały SB-cke PO-wskie ku rwy
    Forum Dziennika opanowały SB-cke PO-wskie ku rwy
    Forum Dziennika opanowały SB-cke PO-wskie ku rwy
    Forum Dziennika opanowały SB-cke PO-wskie ku rwy
    Forum Dziennika opanowały SB-cke PO-wskie ku rwy
    Forum Dziennika opanowały SB-cke PO-wskie ku rwy
    Forum Dziennika opanowały SB-cke PO-wskie ku rwy
    Forum Dziennika opanowały SB-cke PO-wskie ku rwy
    Forum Dziennika opanowały SB-cke PO-wskie ku rwy
    Forum Dziennika opanowały SB-cke PO-wskie ku rwy
    Forum Dziennika opanowały SB-cke PO-wskie ku rwy
    Forum Dziennika opanowały SB-cke PO-wskie ku rwy
    Forum Dziennika opanowały SB-cke PO-wskie ku rwy
    Forum Dziennika opanowały SB-cke PO-wskie ku rwy
    Forum Dziennika opanowały SB-cke PO-wskie ku rwy
    Forum Dziennika opanowały SB-cke PO-wskie ku rwy
    Forum Dziennika opanowały SB-cke PO-wskie ku rwy
    Forum Dziennika opanowały SB-cke PO-wskie ku rwy
    Forum Dziennika opanowały SB-cke PO-wskie ku rwy
    Forum Dziennika opanowały SB-cke PO-wskie ku rwy
    Forum Dziennika opanowały SB-cke PO-wskie ku rwy
    Forum Dziennika opanowały SB-cke PO-wskie ku rwy
    Forum Dziennika opanowały SB-cke PO-wskie ku rwy
    Forum Dziennika opanowały SB-cke PO-wskie ku rwy
    Forum Dziennika opanowały SB-cke PO-wskie ku rwy
    Forum Dziennika opanowały SB-cke PO-wskie ku rwy
    Forum Dziennika opanowały SB-cke PO-wskie ku rwy
    Forum Dziennika opanowały SB-cke PO-wskie ku rwy
    Forum Dziennika opanowały SB-cke PO-wskie ku rwy
    Forum Dziennika opanowały SB-cke PO-wskie ku rwy
    Forum Dziennika opanowały SB-cke PO-wskie ku rwy
    Forum Dziennika opanowały SB-cke PO-wskie ku rwy
    Forum Dziennika opanowały SB-cke PO-wskie ku rwy
    Forum Dziennika opanowały SB-cke PO-wskie ku rwy
    Forum Dziennika opanowały SB-cke PO-wskie ku rwy
  • ~Niby
    (2013-12-12 15:30)
    My ciągle jesteśmy taki Priwislanskij Kraj. Przecież tutaj cały czas rosyjskie wpływy są bardzo mocne. Jesteśmy niby w Europie. Niby.
  • ~Władymir Władymirowicz
    (2013-12-12 15:26)
    cóż,

    brat zabił brata ...
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2013-12-12 20:33)
    a ponadto premier kolaboracyjnego rządu w Polsce tylko zacisnął piąstki z radości, gdy dowiedział się od swojego pryncypała, że dobito wszystkich, którzy zdołali przeżyć...
  • ~dno
    (2013-12-12 20:52)
    Zdjęcia rzeczywiście są dowodem , że samolot zahaczył o stalową brzozę dlatego nie było co zbierać . W odróżnieniu od wypadków lotniczych na betonowym podłożu gdzie samolot nie ulega tak strasznemu zniszczeniu jak na bagnie w Smoleńsku. A przy okazji wyszło ile pogardy do narodu polskiego mają władze rosyjskie z Putinem na czele.
  • ~soliodaruch
    (2013-12-12 20:41)
    Większą katastrofą od smoleńskiej jest postawa naszych władz tuż po niej.
    Pan Lasek jest tylko listkiem figowym do tego kabaretu jaki stworzono na potrzeby demagogii i propagandy. Prawda jest taka że jako państwo nie istniejemy a społeczeństwo ma przetrącony kręgosłup moralny. Dzisiaj litujemy się nad Jaruzelskim bo jest stary i chory a nie potrafimy lub nie chcemy widzieć jego pogardy i cynizmu. Jesteśmy jak ślepi i głusi idący w przepaść. Czas na przebudzenie!!!
  • ~tommy
    (2013-12-12 11:16)
    Samolot pierdyknal w podmokly teren. Nie znaleziono leja po uderzeniu, dookola rozsianych tysiace czesci... Lasek litosci !!!
  • ~jk
    (2013-12-12 11:13)
    wyladowal na grzbiecie a kola ublocone.
    Wszystkie czesci zewnetrzne i wewnetrzne zablocone.
    Czyzby strazacy uzywali armatek blotnych.
    Pytanie tylko w jakim celu?
    A tak wogole- czego te zdiecia dowodza?