• ~niewierzący w PO
    2013-12-12 15:31
    Znowu po ponad 3 latach wyciągnięto asa z rękawa.
    Poprzednio te zdjęcia były ukrywane (zatajnione).
    To wszystko dzięki Maciarowiczowi!
  • ~StJ
    2013-12-12 20:32
    Piszę to już n-ty raz!! W roku 1988 we Francji miała miejsce zupełnie podobna do smoleńskiej katastrofa francuskiego Airbusa! Zupełnie podobne okoliczności takie same prędkości i ladowanie" w pobliskim lesie!! Skutki zupenie inne!!! Wszyscy pasazerowie, 200. upadek przezyli, kadlub samolotu sie nie rozpadl!!! W Smolensku kadlub rozpadl sie na 100 tysiecy kawaleczkow!! DLACZEGO!!!
  • ~Niby
    2013-12-12 15:30
    My ciągle jesteśmy taki Priwislanskij Kraj. Przecież tutaj cały czas rosyjskie wpływy są bardzo mocne. Jesteśmy niby w Europie. Niby.
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    2013-12-12 20:33
    a ponadto premier kolaboracyjnego rządu w Polsce tylko zacisnął piąstki z radości, gdy dowiedział się od swojego pryncypała, że dobito wszystkich, którzy zdołali przeżyć...
  • ~Władymir Władymirowicz
    2013-12-12 15:26
    cóż,

    brat zabił brata ...
  • ~Śmierć agentom SB na forum Dzeinnika
    2013-12-12 20:36
    Forum Dziennika opanowały SB-cke PO-wskie ku rwy
    Forum Dziennika opanowały SB-cke PO-wskie ku rwy
    Forum Dziennika opanowały SB-cke PO-wskie ku rwy
    Forum Dziennika opanowały SB-cke PO-wskie ku rwy
    Forum Dziennika opanowały SB-cke PO-wskie ku rwy
    Forum Dziennika opanowały SB-cke PO-wskie ku rwy
    Forum Dziennika opanowały SB-cke PO-wskie ku rwy
    Forum Dziennika opanowały SB-cke PO-wskie ku rwy
    Forum Dziennika opanowały SB-cke PO-wskie ku rwy
    Forum Dziennika opanowały SB-cke PO-wskie ku rwy
    Forum Dziennika opanowały SB-cke PO-wskie ku rwy
    Forum Dziennika opanowały SB-cke PO-wskie ku rwy
    Forum Dziennika opanowały SB-cke PO-wskie ku rwy
    Forum Dziennika opanowały SB-cke PO-wskie ku rwy
    Forum Dziennika opanowały SB-cke PO-wskie ku rwy
    Forum Dziennika opanowały SB-cke PO-wskie ku rwy
    Forum Dziennika opanowały SB-cke PO-wskie ku rwy
    Forum Dziennika opanowały SB-cke PO-wskie ku rwy
    Forum Dziennika opanowały SB-cke PO-wskie ku rwy
    Forum Dziennika opanowały SB-cke PO-wskie ku rwy
    Forum Dziennika opanowały SB-cke PO-wskie ku rwy
    Forum Dziennika opanowały SB-cke PO-wskie ku rwy
    Forum Dziennika opanowały SB-cke PO-wskie ku rwy
    Forum Dziennika opanowały SB-cke PO-wskie ku rwy
    Forum Dziennika opanowały SB-cke PO-wskie ku rwy
    Forum Dziennika opanowały SB-cke PO-wskie ku rwy
    Forum Dziennika opanowały SB-cke PO-wskie ku rwy
    Forum Dziennika opanowały SB-cke PO-wskie ku rwy
    Forum Dziennika opanowały SB-cke PO-wskie ku rwy
    Forum Dziennika opanowały SB-cke PO-wskie ku rwy
    Forum Dziennika opanowały SB-cke PO-wskie ku rwy
    Forum Dziennika opanowały SB-cke PO-wskie ku rwy
    Forum Dziennika opanowały SB-cke PO-wskie ku rwy
    Forum Dziennika opanowały SB-cke PO-wskie ku rwy
    Forum Dziennika opanowały SB-cke PO-wskie ku rwy
    Forum Dziennika opanowały SB-cke PO-wskie ku rwy
  • ~dno
    2013-12-12 20:52
    Zdjęcia rzeczywiście są dowodem , że samolot zahaczył o stalową brzozę dlatego nie było co zbierać . W odróżnieniu od wypadków lotniczych na betonowym podłożu gdzie samolot nie ulega tak strasznemu zniszczeniu jak na bagnie w Smoleńsku. A przy okazji wyszło ile pogardy do narodu polskiego mają władze rosyjskie z Putinem na czele.
  • ~soliodaruch
    2013-12-12 20:41
    Większą katastrofą od smoleńskiej jest postawa naszych władz tuż po niej.
    Pan Lasek jest tylko listkiem figowym do tego kabaretu jaki stworzono na potrzeby demagogii i propagandy. Prawda jest taka że jako państwo nie istniejemy a społeczeństwo ma przetrącony kręgosłup moralny. Dzisiaj litujemy się nad Jaruzelskim bo jest stary i chory a nie potrafimy lub nie chcemy widzieć jego pogardy i cynizmu. Jesteśmy jak ślepi i głusi idący w przepaść. Czas na przebudzenie!!!
  • ~J,J,
    2013-12-23 00:30
    Patrząc na zdjęcie pierwsze i drugie widać że to są zebrane części po wybuchu.Jeżeli by samolot uderzył w ziemię to te części były by zgniecione razem z powłoką (obudową) samolotu.Proszę popatrzeć na pierwszym zdjęciu z lewej strony widać długi pęk prawdopodobnie kabli elektrycznych,między innymi i one świadczą że samolot był rozrywany a nie z ciskany.O rozrywaniu świadczy również brak prawie połowy obudowy samolotu a przecież to jednak blacha.
  • ~polak
    2013-12-13 09:51
    Gdyby Irlandczyk, Grek czy Niemiec zarabiał 1500 Euro i 5.50 Euro wydawał na litr paliwa, 20 Euro na kino i 250 Euro na średniej klasy buty, 5 tys. Euro za metr kw. mieszkania i 60 tys. Euro za średniej klasy nowy samochód, to na ulicach panowałaby regularna, krwawa wojna! Polska płaca minimalna 334 Euro, minimalna płaca w Irlandii 1462 Euro przy zbliżonych kosztach życia. Polacy to najgłupszy naród na świecie ? Od zawsze okradany i poniżany, i nawet nie zdający sobie z tego sprawy (vide wyniki wyborów). A teraz jeszcze będziemy się dokładać do wymienionych wyżej państw. Bo nas stać a oni mają mityczny kryzys. To co jest w Polsce to nawet nie można nazwać kryzysem, to jest od zawsze dno i dwa metry mułu!!! Polak jest tanim wyrobnikiem UE, a Polska rynkiem zbytu dla towarów drugiej i trzeciej kategorii po cenach wyższych niż w UE !! LUDZIE OTWÓRZCIE OCZY Gdybym był okupantem i chciał zniszczyć naród to wyganiałbym młodych ,mądrych ludzi zagranicę ? Za chlebem na emigrację, podnosiłbym podatki i wprowadzałbym nowe, dawał podwyżki i kolejne przywileje resortom siłowym, stawiałbym 500 nowych radarów, wzmacniałbym inwigilację obywateli, likwidowałbym państwowe szkolnictwo i służbę zdrowia oraz ograniczałbym do nich dostęp, oddałbym banki, media i handel obcym i wrogom Polski, wyśmiewałbym ich wartości i religię, skłócałbym młodych ze starszymi ,aby przez odwróconą hipotekę przejąć za bezcen ich mieszkania i domy, zachęcałbym ich kobiety do feminizmu ,prostytucji i aborcji ,aby nie nadawały się na dobre matki i żony, zadłużałbym ich bezpośrednio oraz pośrednio przez państwo i gminy, aby nie mogli się temu sprzeciwiać, likwidowałbym ich przemysł ,a w zamian budowałbym ogromne stadiony na kredyt, aby przynosiły straty, dopuszczałbym do sejmu złodziei i degeneratów,itd. Obejrzyj się wokoło!!! niech każdy prawdziwy Polak wklei to raz pod jakimś artykułem.