• ~solo
    2014-01-04 22:05
    kOMOROWSKI I tUSK pojda na pogrzeb ...Mietka Wachowskiego.
  • ~genialny,syntetyczny (chodzi o formy muzyczna)
    2014-01-05 03:00
    kompozytor i niebywałej jakości człowiek... i wcale nie związany aż tak z tym głupim katolskim kościólkiem.
  • ~cudawiś lane
    2014-01-04 21:52
    Homilia biskupa prze cudna???wiadomo klehy to cuda a co on tam gledził o cudzie jak to kle haha kazdy kleryk to idiota mądralinski wie wszy stko i nic debile w polsce maja dobrze nie pracuja i zyja jak 3 krolia teraz holota kato liczka bedzie królowac z królami ale ciemnota
  • ~derexx
    2014-01-04 23:21
    Kilar był skromnym człowiekiem i dość przeciętnym kompozytorem.Jego takie dzieła jak Exodus, Angelus czy Missa pro pace grzeszą banałem i na dłuższą metę nudzą. Kilarowi daleko było do geniuszu Lutosławskiego.
  • ~ateista
    2014-01-05 00:26
    To byl wielki czlowiek. Szkoda ze niektorzy CHORZY NA NIENAWISC DO KOSCIOLA nawet przy takiej sytuacji nie potrafia sie jak ludzie zachowac piszac bzdury
  • ~stefano
    2014-01-05 00:27
    Re Sylwester.Gdybyś chciał dostrzec drobną różnicę między osobami.Noblistce Szymborskiej nie specjalnie po drodze było z kościołem.Kilar zaś był człowiekiem wiary.Ot taka drobna różnica.
  • ~skolr
    2014-01-05 01:23
    Do derexx


    Chyba nie znasz dziel Kilara, to byl wybitny kompozytor , a przy tym bardzo skromny i uczciwy czlowiek
  • ~do stefano
    2014-01-05 02:49
    mam nadzieję,że ten oszukańczy "kościół" padnie a Polska przestanie być kolonią watykańską.
  • ~Ali
    2014-01-05 07:25
    ,, Wolałbym nie odbierać żadnej nagrody, a żeby był z nami dziś Lech Kaczyński"
    cyt ., Wojciech Kilar.
  • ~christ
    2014-01-04 20:19
    re- snob- 17:50
    smierdzoncy gad z ciebie i gnoj. Zmarl wielki czlowiek a ty bilschewiku-katoliku jeszcze urzondzasz tu polityczna jatke.