• ~Szlachcic
    2014-01-10 09:32
    Polecam na You Tubie: 2013 01 07 OWSIAK
  • ~POdode
    2014-01-10 11:35
    Nie płacę na Owsiaka. Będę "gonić dziadów (żebrzących), gonić" jak Owsiak Republikę.
  • ~paul
    2014-01-10 10:28
    ~ktoś2014-01-10 09:43 Zastanawia mnie jedno, dlaczego takl licznie ludzie nie wspieraja innych fundacji i ich działań?
    Najgorsze w tym jest to, że ludzie ze struktór Państwa biorą w tym udział, zamiast sami zapewnić właściwą opiekę medyczną?


    A JA DOPOWIEM JESZCZE JEDNO (z powyższym zgadzam się w 100%, a właściwie od początku istnienia WOSP - ludzie dostają orgazmu jak to jest niesamowicie ludzkie itp. natomiast podstawowej opieki medycznej nie zapewnia nasze państwo ...

    DLA WSZYSTKICH, KTÓRZY CHCĄ POMAGAĆ!!! jest to bardzo szczytne, ale ten gość robi to tylko dla biznesu. POKAŻCIE MI GDZIE MOŻNA ZOBACZYĆ SPRAWOZDANIA FINANSOWE ZA KAŻDY ROK. Uwaga! Nie informacje ile zebrano tylko pełne sprawozdanie finansowe WOŚP. Ile wpłynęło (Orkiestra, Woodstock itp.) oraz ile wydano!!! I nie chodzi tu oPIT Owsiaka , bo on powie że jest OK.

    Ale jeśli jednego roku zbierają 48 mln a na sprzęt wydają 38mln (około) to coś jest nie teges. Też chciałbym zarabiać 10mln (bez podatku).
  • ~POlandia
    2014-01-10 10:11
    Prawdę o Owsiakowej imprecie i Złotym Melonie możecie znaleźć na www.Kontrowersje.net.
    Wściekły Owsiak usiłuje zmiażdżyć właściciela tej strony procesem sądowym!
  • ~Driver
    2014-01-10 10:27
    @~POlandia2014-01-10 10:11

    Prawdę o Owsiakowej imprecie i Złotym Melonie możecie znaleźć na www.Kontrowersje.net.
    Wściekły Owsiak usiłuje zmiażdżyć właściciela tej strony procesem sądowym!
    ---
    Faszystom zuawsze nie pasie
    jesli to nie sluzy w ich sprawie.Taki ich harakter.
  • ~OCZYWISTOSC
    2014-01-10 10:47
    CEL JEST JEDEN ,STWORZYC POZORY CIAGLE OSZUKIWANEMU NARODOWI ,A SZCZEGOLNIE MLODYM ,ZE TEGO RODZAJU HUCPY POMAGAJA IM ZApoMNIEC O UpoKORZENIU JAKIEGO DOZNAJA NA CODZIEN.
  • ~m
    2014-01-10 10:58
    Dawajcie jak najwiecej! W rządzie bardzo się z tego cieszą, że nie muszą finansować służby zdrowia, tylko do własnej kieszeni brać wasze pieniądze. Politycy maja bardzo duże potrzeby, więc musicie sami kupić sobie sprzęt medyczny. Zresztą, i tak już do lekarza chodzimy prywatnie. To... dawajcie dalej..
  • ~kpiarz z TOKFMA
    2014-01-10 11:01
    ha, ha, ha ale szarpnie za kieszeń resortowe dzieci żłoty melon Ofsiarza, żeby był rekord muszą się dorzucic i Kulczyki z oligarchia i Wajda z celebrytami i całe to tęczowe stado, które zgnoilo ten folwark zwierzęcy
  • ~ggd
    2014-01-10 11:10
    Kiedy w końcu skończy się ta błazenada. Owsik na ołtarze!!
  • ~ll
    2014-01-10 11:13
    Uwazam ze ta orkiestra pierze pieniadze, inaczej juz dawno nasi jak ze wielce uczciwi rzadzacy politycy wyssali by go do sucha. Uwazam ze to jest najlepszy przekret naszej ELYTY, i takze dlatego Owsiak wielce broni ekpie rzadzaca ktora ro...la kraj w drobny mak.