• ~Krew się gotuje!!!!!!!
    2014-01-22 16:39
    A chorych pacjentów do piwnicy!!! Albo przed szpital! Tfu!!!
  • ~ZbyszekD
    2014-01-22 15:56
    ,,@zoska'' Zośka ma rację prawie 90% skazanych głosuje na naszą ukochaną władzę, więc władza się odwdzięcza. Zastanawia mnie poco mu tyle szafek na garderobę. Czyżby miał planowane urlopiki - wyjazdy w swoje strony - u nas wszystko możliwe, więc ludzie strzeżcie się, a szczególnie uważajcie na swoje dzieci.
  • ~Drzazga 101
    2014-01-22 16:47
    "Jednoosobowy pokój czeka na Trynkiewicza. "
    O Matko, na niego to powinien czekać DÓŁ z WAPNEM, kuervas !
    Hej !-
  • ~gatta
    2014-01-22 16:51
    W towarzystwie tak gustownych kolorów na ścianach i obrazów sama bym zwariowała ;) Nie lepiej było to wszystko na biało pomalować? Taniej i ładniej.
  • ~Genitaliusz
    2014-01-22 17:20
    Nie widzę powodów dla których nie należy go izolować.
    Zastanawia mnie jednak to czy nie należałoby izolować innych ludzi demoralizujących nasze dzieci. Mam na myśli ideologów gender
  • ~X
    2014-01-22 16:31
    Na takiego łajzę przez 25 ode mnie brano podatki aby go wykarmić i utrzymać. Teraz przez następne lata będzie te bydlę dalej utrzymywane z naszych podatków. Nie lepiej go wypuścić i ogłosić to w mediach ?. Co niektórzy już by się nim po "przyjacielsku" zajęli.
  • ~@zoska
    2014-01-22 15:33
    Nie jest tak ,ale ty tak "masz "-dopadla cie psychiczno-sekciarska choroba pisuarow .

    Nie s*aj w swoje gniazdo !!!

    Twoja wypowiedz nie trzyma sie "ni kupy ni d*py
  • ~koki
    2014-01-22 16:17
    a jak się wyrok zatrze będzie mógł startować do Sejmu jak inni z 'czystym kontem'? made in poland :)))
  • ~PaStuchyLebry
    2014-01-22 17:30
    a kiedy wyrok się zatrze zostanie ekspertem MEN koalicji PO-PSL tak jak pewna wariatka co zatłukła jakiegoś 6 latka pasem wojskowm
  • ~Nieżyd
    2014-01-22 18:18
    Trzeba by chyba kogoś zabić żeby się w Polsce dorobić takiego mieszkania.