• ~ZbyszekD
    2014-01-22 15:56
    ,,@zoska'' Zośka ma rację prawie 90% skazanych głosuje na naszą ukochaną władzę, więc władza się odwdzięcza. Zastanawia mnie poco mu tyle szafek na garderobę. Czyżby miał planowane urlopiki - wyjazdy w swoje strony - u nas wszystko możliwe, więc ludzie strzeżcie się, a szczególnie uważajcie na swoje dzieci.
  • ~Krew się gotuje!!!!!!!
    2014-01-22 16:39
    A chorych pacjentów do piwnicy!!! Albo przed szpital! Tfu!!!
  • ~tam jego miejsce
    2014-01-23 00:11
    Zbója będą do pokoju wprowadzać za moje z podatków pieniądze,a do klatki go wsadzić razem z lwami.
  • ~POcałunek śmierci
    2014-01-22 22:54
    Czy żeby się tam dostać trzeba zamordować dzieci czy wystarczy dorosłych?
  • ~@dinks
    2014-01-22 22:49
    zarżnij 4 chłopców poczekaj 25 lat i już tam będziesz...
  • ~mmk
    2014-01-23 02:34
    NIekotrzy ludzie popelniaja samobojstwo z biedy. Po co? Mogliby siedziec w takich warunkach, z pelna miska i telewzorem do konca swoich dni.
  • ~wojak
    2014-01-24 21:28
    taaa doborowa opieka, lux warunki dla zwyrodnialcow a rodziny z dziecmi wyrzucane na bruk patologia w tej Polsce sie dzieje
  • ~Magda
    2014-01-27 13:26
    Co to jest chyba jakiś żart,dzieci zabiera się matką bo nie mają warunków mieszkaniowych,a taki zwyrodnialec będzie mieszkał w luksusach.To tylko możliwe w naszym kraju SKANDAL.
  • ~pp
    2014-01-22 21:08
    Nie podniecajcie się tak, gdzie i jak będzie mieszkał. Tylko drzwi więzienia zostaną otwarte, to się ulotni i zniknie jak kamfora, nikt nawet nie będzie wiedział w jaki sposób, kiedy, gdzie i co się stało. Nie sadzę, że czeka na luksusy w tym ośrodku. Więźniowie zawsze planują ucieczki i wykorzystują sprzyjające okoliczności. Ciekawe co dziennikarze potem napiszą. .
  • ~kat
    2014-01-23 03:53
    a ja myslalem ze na tego przyglupa i zboczenca bedzie czkalo dzewo z petla