• ~Dziadek Mroz
    2014-02-02 11:36
    Gdyby pis wygra wybory to zlikwiduje takze zime -ktora obecnie jest akceptowana przez politykow
  • ~ryszawy spadaj z gajowym...
    2014-02-02 11:59
    co ta banda cerwonych sie tak ziapie cale sld i po sa w gieorginach te szmatlawce, popaprance troche zimy i wszystko sie sypie jeden wielki burdel zydokomuny...
  • ~krzyzackapolsza
    2014-02-02 12:09
    konkordat nie funkcjonuje mimo ze polska płaci ogromne kaśe banda czarnych jeden wielki burdel watykanski przeciez kler ma w polsce polowe udziałów komuniści co to za ludzie na cmentarzu??? popis sld psl to krzyzacy wyznawcy papy papiści
  • ~Andrzej
    2014-02-02 12:10
    Po co nam takie państwo, które paraliżuje lekki przymrozek lub 15 centymetrów śniegu? Po co nam taka władza, która tylko drażni ludzi i ich skłóca?
  • ~Feliks- Chorzów
    2014-02-02 12:48
    Zrzucających winę za ZASPY śnieżne na naszego Drogiego i ukochanego Premiera Donalda Tuska- wywieżć na Kamczatkę! JOB wasza mać- jak można tak pleść na Premiera rządu-?
  • ~antyPO
    2014-02-02 12:58
    sorry taki mamy klimat a rzad jest od palenoia cygar jazdy na nartach i krecenia lodów .BOR zajmuje się ochroną tuskówny co kosztyje nas 5 miesięcznie a ciec graś sam jeden nie odśnieży wszystkich dróg
  • ~Konrad Wallenrod
    2014-02-02 12:53
    Ocieplenie klimatu widoczne,tak samo jak dobrobyt pod rzadami PiS-u.
  • ~sebek
    2014-02-02 13:03
    Oczywiście sprawa Ukrainy jest dla władz ważniejsza!!!
  • ~info
    2014-02-02 13:22
    "Nawet " jeśli jest to wieś gdzieś na wschodzi to trzeba pomóc twierdzi TUsk . Jest tak wielki że "nawet" pomaga obywatelom drugiej kategorii gdzieś na wschodzie . Jaki on jest wspaniałomyślny .Zajmuje się ludźmi 'nawet ' wtedy gdy by nie musiał . Nawet nie zakładał że tam mogą być jacyś ludzie . Jak się przez media dowiedział że tam też są Polacy potrzebujący pomocy "nawet " im pomaga . Tak wygląda twarz Tuska .
  • ~M
    2014-02-02 14:33
    ~Konrad Wallenrod2014-02-02 12:53

    Ocieplenie klimatu widoczne,tak samo jak dobrobyt pod rzadami PiS-u

    Jakiś ty niedouczony - na tym polega globalne ocieplenie matole!!
    A państwo rządzone nie przez Tuska jest dla mnie bardziej atrakcyjną formą :)