• ~grzegprz
    (2014-02-11 19:13)
    Ja mam inne zdanie ludzie skrzywdzeni przez tego ku... powinni go ukamienionować
  • ~K.Not
    (2016-04-01 01:52)
    właściwe miejsce dla PISuarowej wierchuszki! W pełni kwalifikują się Prezes, Macior i Ziobro! Notoryczni!
  • ~p
    (2014-02-12 11:07)
    społeczeństwo powinno znać aktualny wygląd nazwisko i miejsce pobyty tego typa takie powinno być prawo - tylko i wyłącznie po to aby chronić nasze dzieci a rząd szkoda gadać...już na nich nie zagłosuję
  • ~gwto
    (2014-02-11 06:57)
    Moim zdaniem następuje rozpad państwa, które angażuje pieniądze podatników i policję w ochronę czterokrotnego mordercy dzieci, któremu należy się wyrok 4 x 25 lat = 100 lat. W związku z tym pojawia się pytanie czyje interesy reprezentuje to państwo?
  • ~sed
    (2014-02-07 08:33)
    Czy was juz kompletnie opuscily resztki rozumu ? Po co epatowac bydlactwem, dlaczego wiezienie to atrakcja w tym tabloidzie ? Zdurnienie absolutne.. trzeba miec troche wyczucia i przestac wreszcie zajmowac sie tym bydlakiem. Przeciez konmkluzja z tych tekstow jest jedyna, co z tego, ze odbierzesz okrutnie zycie 4 osobom, nic ci nie zrobia, stworza warunki do zycia lepsze niz ma wielu Polakow, i zostaniesz gwiazda takich "me(r)diow".
  • ~Edek k
    (2014-02-08 03:29)
    WYRWAC CHWASTA!!!

    Mam nadzieje,ze oliwa nie zywa ale sprawiedliwa! CHWASTY SIE WYRYWA!!!
  • ~zbyszek
    (2015-12-07 20:13)
    takiemu kutasowi kula w leb
  • ~sokular
    (2014-02-07 08:33)
    Dzień bez Trynkiewicza dniem straconym??? już boję się włączyć cokolwiek jest na prąd!!! Trochę umiaru!!! wszystkie newsy we wszystkich mediach. TO JEST CHORE PANOWIE !!!
  • ~dr Loubitch
    (2014-02-07 08:14)
    Do: Opolanki
    Ależ oczywiście, że Strzelce Opolskie są na Górnym Śląsku. To ty się musisz dokształcić i wyzwolić z komunistycznej opolszczyźnianej nowomowy.
  • ~mariusz
    (2015-05-16 22:49)
    **** w dupe