• ~K.Not
    2016-04-01 01:52
    właściwe miejsce dla PISuarowej wierchuszki! W pełni kwalifikują się Prezes, Macior i Ziobro! Notoryczni!
  • ~zbyszek
    2015-12-07 20:13
    takiemu kutasowi kula w leb
  • ~gwto
    2014-02-11 06:57
    Moim zdaniem następuje rozpad państwa, które angażuje pieniądze podatników i policję w ochronę czterokrotnego mordercy dzieci, któremu należy się wyrok 4 x 25 lat = 100 lat. W związku z tym pojawia się pytanie czyje interesy reprezentuje to państwo?
  • ~sed
    2014-02-07 08:33
    Czy was juz kompletnie opuscily resztki rozumu ? Po co epatowac bydlactwem, dlaczego wiezienie to atrakcja w tym tabloidzie ? Zdurnienie absolutne.. trzeba miec troche wyczucia i przestac wreszcie zajmowac sie tym bydlakiem. Przeciez konmkluzja z tych tekstow jest jedyna, co z tego, ze odbierzesz okrutnie zycie 4 osobom, nic ci nie zrobia, stworza warunki do zycia lepsze niz ma wielu Polakow, i zostaniesz gwiazda takich "me(r)diow".
  • ~grzegprz
    2014-02-11 19:13
    Ja mam inne zdanie ludzie skrzywdzeni przez tego ku... powinni go ukamienionować
  • ~Edek k
    2014-02-08 03:29
    WYRWAC CHWASTA!!!

    Mam nadzieje,ze oliwa nie zywa ale sprawiedliwa! CHWASTY SIE WYRYWA!!!
  • ~p
    2014-02-12 11:07
    społeczeństwo powinno znać aktualny wygląd nazwisko i miejsce pobyty tego typa takie powinno być prawo - tylko i wyłącznie po to aby chronić nasze dzieci a rząd szkoda gadać...już na nich nie zagłosuję
  • ~kierowca
    2014-02-07 14:03
    Temat dla idio tów polaków.
  • ~dron
    2014-02-07 21:01
    należy napisać o problemach, które kraj źle rozwiązał, rozwiązuje.Decyzja żadnego sądu nie jest błędem- to samo można napisać o decyzjach obecnych.Kara śmierci nie jest obligatoryjna- może jej nie być, chociaż są jakieś przesłanki.Zapytam jednak, chociaż to w Polsce niełatwe, na jakiej zasadzie podawane są dane człowieka, który praktycznie zakończył karę więzienia, w szczegółach jakie to są decyzje i czy nie bezprawne ?Czy wychodzi z więzienia, czy uzyskuje status podejrzanego i o co ?Jeżeli dokonał przestępstw(a) w stanie niepoczytalności, czy pod wpływem nieopanowanego popędu to kara !więzienia! i śmierci w ogóle jest błędem.Prawo istnieje tylko w perspektywie kilkudziesięciu lat, nie w kontekście jednego nauczyciela, któremu sąd odmówił zmiany nazwiska na Komornicki.Wiele się zmieniło, przeważnie na gorzej.To truizm, osoba o której wiadomo, że dokona przestępstwa nie może go dokonać.Podobno ludzie się zmieniają na lepiej i na gorzej.
  • ~nj
    2014-02-07 17:28
    jak to mozliwe ze ten smiec jeszcze zyje a gdzie sprawiedliwosc