• ~Kocham Gdynie
    2014-02-10 10:33
    Gdynia jest wspaniała
  • ~m
    2014-02-10 08:47
    to jest prawdziwie Polskie miasto i wizytówka przedwojennej gospodarki
  • ~gwto
    2014-02-10 08:26
    Takie kwadratowe miasto po którym łatwo się chodzi.
  • ~pamela
    2014-02-10 08:41
    Zastanawiałeś się ile się udało zrobić w okresie międzywojennym ? A to było raptem 21 lat... Od tzw bezkrwawej rewolucji minęło 24 lata i prócz złodziejstwa, oszustwa i wielkiego bezrobocia nie mamy nic ! Polski też już chyba nie ma skoro policja broni nie społeczeństwa przed bandytami a bandytów przed społeczeństwem. Kim my się staliśmy jako kraj jako naród? Bo ludziom z tamtego czasu nie dorastamy do pięt. Może głównie dlatego że to państwo tamtemu też nie dorasta do pięt! ZGROZA
  • ~REALSTA
    2014-02-10 10:07
    POLSKA BYLA RZADZONA PRZEZ POLAKOW I TO WYJASNIA WSZYSTKO. LICZYL SIE INTERES NARODU . BYLY I OBOWIAZYWALY ZASADY BOG , HONOR ,OJCZYZNA . LEWACTWO NIE MIALO NAJMNIEJSZEGO WPLYWU NA RZADZENIE.. DZISIEJSZE RZADY TO ZLODZEJSTWO , WSZECHOBECNA KORUPCJA , NEPOTYZNM , ABYWA , ZE JESZCZE COS JESZCZE...
  • ~gdynianin
    2014-02-10 11:06
    Tak. Dzisiaj największy zakład pracy w Gdyni to Urząd Miasta. No i najbrzydszy "drapacz chmur" w Europie jeśli nie na świecie... Brudnoasfaltowe monstrum jak niedokończona ruina z klocków lego ułożona przez pijane dziecko... Brak dojazdu do gierkowskiej obwodnicy, ciągle remontowana gierkowska estakada za to naprawdę piękny bulwar nadmorski z 1966 roku...
  • ~Edward Sopot
    2014-02-10 11:27
    No fakt
    Sam urodziłem się w Sopocie Niestety tam w sezonie nie da się mieszkać , nocne rozróby pijaństwo i pełno śmieci na molo i na deptaku .
    Rano jadąc na rowerze 6 rano nie widać straży miejskiej oni dyżurują od przedpołudnia i tylko tam gdzie można złupić kierowców
    Kompletny brak parkingów w Sopocie to porażka Karnowskiego

    Gdanisk ... to totalna porażka analogicznie jak w Sopocie brak nowych parkingów ! Zabrano parking na budowę teatru szekspirowskiego
    Zaprano polowe parkingu po Gidi ( centrum handlowe )
    Jak można być tak idiotycznie nastawionym do mieszkańców i do turystów
    W stosunku do obecnego prezydenta miasta słowa zwykłej krytyki to o wiele za mało , skupiony na własnej karierze i dorabianiu się nie mysli o swoich wyborcach i... zapewne w najbliższych wyborach poniesie za to karę
    Pewnie uda się do pracy do tych których obdarzał szczególnymi względami ...czyli do koscioła !
    Idż precz Adamowicz i nie wracaj ! ! !
  • ~Mr Ed
    2014-02-10 11:47
    patologia prywatyzacji
    Efekt , likwidacja zakładów pracy ( prywatyzacja ) hi hi było by smiesznie może ale jest TRAGICZNIE
    Najwięksi pracodawcy ... to urzędy !

    Pewnie niedługo będziecie namawiali ludzi na pójście do wyborów

    Ponownie na tych nieudaczników mam głosować
    Na tych kombinatorów , na tych wybranych przez szefa parti ?

    A gdzie okręgi jednomandatowe ?

    Jak długo ten naród można jeszcze oszukiwać
    Panie Balcerowicz , ta pańska wina jak często mówią ludzie tam gdzie żydzi mietrudno o przekręty
    Opcje walutowe , kredyty we frankach etc
  • ~roy
    2014-02-10 18:58
    Moje ukochane rodzinne miasto. Tu spedzilem wspaniale chwile dziecinstwa i mlodosci. Teraz niestety od 30-tu lat na emigracji. Ale nie z powodu Gdyni. Bo w niej mozna sie tylko zakochac.
  • ~Stanisław
    2014-02-27 18:04
    Symbolem morskiej Gdyni były firmy żeglugowe Gdynia-America Lines, a po wojnie Polskie Linie Oceaniczne.
    Statki gdzieś poginęły po 1981 roku, a było ich 200 sztuk.