• ~Tofik
  (2014-03-12 14:26)
  Nasz prezes chowa sie w lozku z kotem i przystojnym ochraniarzem , lubi te klocki.
 • ~CV
  (2014-03-12 09:20)
  Ciekawe kim i czym chcieli by rządzić gdyby reszta zginęła i była zrównana z ziemią.
 • ~pesymista
  (2014-03-12 20:04)
  WSZYSTKO W TYM KRAJU JEST W OPLAKANYM STANIE-nie tylko bunkry I schrony. OOOO PRZEPRASZAM-nasi rzadzacy maja sie dobrze-statystycznie "wszystko rosnie"-tylko praktycznie nie widac tego polepszenia!!! Jak wspomnial ktos z przedmowcow , POZOSTAJE NAM TYLKO MODLITWA !!! Chociaz nie wierze,zeby SWIECONA WODA pomogla na ta biede z nedza.
 • ~taki sobie Polak
  (2014-04-03 20:25)
  ... a czy to prawda, że w Polsce jest najwięcej generałów w całym NATO ?
 • ~TAKA PRAWDA
  (2014-03-12 14:41)
  WSZYSKIE RZĄDY POCZĄWSZY OD CZERWONYCH KOMUCHÓW DOIŁY I OKRADAŁY POLSKE I POLAKÓW ,WIĘC MAMY TAKĄ ARMIE JAK MAMY SZABELKI ,I KONIKI ,ZŁODZIEJE Z RZĄDU NIE INTETESOWAŁY SIĘ TYM TEMATEM ,UTRZYMAĆ SIĘ PRZY KORYCIE TO ICH NAJWAŻNIEJSZY CEL ,WCISKALI POLAKOM KŁAMSTWA ,MATACZYLI I NABIJALI KIESZEŃ A TERAZ DUŻO RYCZĄ CO TO ONI NIE UZNAJĄ W SPRAWIE UKRAINY ,A ŚMIEJE SIĘ Z TAKICH ROBACZKÓW JAK KOMOROWSKI I TUSK I PROSTO W TWARZ IM MÓWI WY MOŻECIE SOBIE TYLKO POSZCZEKAĆ WE WŁASNEJ BUDZIE ,ALE NIE ZA GŁOŚNO BO SPUSZCZE NA WAS PSY .W RAZIE WOJNY ŻADNE SCHRONY NAM NIE POMOGĄ BO SĄ PRZEZNACZONE DLA ZŁODZIEJI Z RZĄDU A PRZECIĘTNY POLAK BĘDZIE GINĄŁ ZA SZCZEKANIE TUSKA I KOMOROWSIEGO
 • ~outlaw
  (2014-03-13 08:09)
  Widzę tu jedyne sensowne działanie - masowa ucieczka całego narodu na zachód. Niech każdy ratuje swoją skórę. Taka opcja to strach w oczach Unii przed masowym zalewem uchodźców z potencjalnego pola walki. Ewentualny napływ takiej liczby uchodźców na pewno załamie gospodarkę bogatych państw i ich "słodkie życie. I to jest argument przetargowy. Inny do bogatych nie przemawia.
 • ~B.Y.Walec
  (2014-03-12 22:56)
  Panie Redaktorze! Maski to sa przeciwgazowe , a nie gazowe, bo sluza do ochrony przed gazami bojowymi , anie to zagazowywania noszacych je.
 • ~mili
  (2014-03-13 00:34)
  do; babcia

  Nikt nie prowokuje do wojny z Rosją. Tylko wszyscy się martwią, nie tylko po cichu, ale i głośno wyrażają swoje zmartwienie politycy. Przedtem fajnie im było, bo kłócili się o często nic nie znaczące drobiazgi, a teraz to mają poważny powód do zmartwienia i dlatego tak głośno się martwią, abyśmy my w Polsce wiedzieli, że też mają poważne zmartwienie. Na dobrą sprawę to nikt z zagranicy naszych polityków nie obserwuje, bo każdy kraj ma swoich polityków i Anglicy obserwują zachowania swoich angielskich polityków, Amerykanie amerykańskich polityków a Rosjanie rosyjskich polityków. Zaręczam, że Anglicy, Amerykanie i Rosjanie nie obserwują zachowań ani polskich polityków, ani węgierskich, ani islandzkich, ani boliwijskich polityków. Ich to w ogóle nie obchodzi, bo ten polski teatr polityczny jest stworzony przez polskich polityków tylko dla Polaków i emigrantów polskich, a nigeryjski teatr dla Nigeryjczyków, a wenezuelski teatr dla Wenezuelczyków. Wszystko jest po to, aby nam się nie nudziło, taka swoista rozrywka. Więc niech się babcia nie martwi, wszędzie są takie teatry na całym świecie i najróżniejsze skandale i gdyby ktoś chciał je dokładnie wszystkie pooglądać to by osiwiał i zwariował. A nasi politycy się tylko głośno martwią.
 • ~Jurek
  (2014-03-13 00:42)
  Co tam schrony ,wazne ze Tuska stac na wczasy z cygarami i do tego dorosla corka i jej przydupasem,ochrona BORu itd..

  A glupie polaczki klaszcza ...
 • ~babcia
  (2014-03-13 07:45)
  @ mili
  Dziekuje za sympatyczny, sensowny i dobrze napisany komentarz.
Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.