• ~Tofik
    2014-03-12 14:26
    Nasz prezes chowa sie w lozku z kotem i przystojnym ochraniarzem , lubi te klocki.
  • ~taki sobie Polak
    2014-04-03 20:25
    ... a czy to prawda, że w Polsce jest najwięcej generałów w całym NATO ?
  • ~TAKA PRAWDA
    2014-03-12 14:41
    WSZYSKIE RZĄDY POCZĄWSZY OD CZERWONYCH KOMUCHÓW DOIŁY I OKRADAŁY POLSKE I POLAKÓW ,WIĘC MAMY TAKĄ ARMIE JAK MAMY SZABELKI ,I KONIKI ,ZŁODZIEJE Z RZĄDU NIE INTETESOWAŁY SIĘ TYM TEMATEM ,UTRZYMAĆ SIĘ PRZY KORYCIE TO ICH NAJWAŻNIEJSZY CEL ,WCISKALI POLAKOM KŁAMSTWA ,MATACZYLI I NABIJALI KIESZEŃ A TERAZ DUŻO RYCZĄ CO TO ONI NIE UZNAJĄ W SPRAWIE UKRAINY ,A ŚMIEJE SIĘ Z TAKICH ROBACZKÓW JAK KOMOROWSKI I TUSK I PROSTO W TWARZ IM MÓWI WY MOŻECIE SOBIE TYLKO POSZCZEKAĆ WE WŁASNEJ BUDZIE ,ALE NIE ZA GŁOŚNO BO SPUSZCZE NA WAS PSY .W RAZIE WOJNY ŻADNE SCHRONY NAM NIE POMOGĄ BO SĄ PRZEZNACZONE DLA ZŁODZIEJI Z RZĄDU A PRZECIĘTNY POLAK BĘDZIE GINĄŁ ZA SZCZEKANIE TUSKA I KOMOROWSIEGO
  • ~pesymista
    2014-03-12 20:04
    WSZYSTKO W TYM KRAJU JEST W OPLAKANYM STANIE-nie tylko bunkry I schrony. OOOO PRZEPRASZAM-nasi rzadzacy maja sie dobrze-statystycznie "wszystko rosnie"-tylko praktycznie nie widac tego polepszenia!!! Jak wspomnial ktos z przedmowcow , POZOSTAJE NAM TYLKO MODLITWA !!! Chociaz nie wierze,zeby SWIECONA WODA pomogla na ta biede z nedza.
  • ~Mark Twain
    2014-03-12 10:17
    To i tak sa schrony dla elit.
    Dla motlochu jest karabin i pole.
  • ~mili
    2014-03-13 00:34
    do; babcia

    Nikt nie prowokuje do wojny z Rosją. Tylko wszyscy się martwią, nie tylko po cichu, ale i głośno wyrażają swoje zmartwienie politycy. Przedtem fajnie im było, bo kłócili się o często nic nie znaczące drobiazgi, a teraz to mają poważny powód do zmartwienia i dlatego tak głośno się martwią, abyśmy my w Polsce wiedzieli, że też mają poważne zmartwienie. Na dobrą sprawę to nikt z zagranicy naszych polityków nie obserwuje, bo każdy kraj ma swoich polityków i Anglicy obserwują zachowania swoich angielskich polityków, Amerykanie amerykańskich polityków a Rosjanie rosyjskich polityków. Zaręczam, że Anglicy, Amerykanie i Rosjanie nie obserwują zachowań ani polskich polityków, ani węgierskich, ani islandzkich, ani boliwijskich polityków. Ich to w ogóle nie obchodzi, bo ten polski teatr polityczny jest stworzony przez polskich polityków tylko dla Polaków i emigrantów polskich, a nigeryjski teatr dla Nigeryjczyków, a wenezuelski teatr dla Wenezuelczyków. Wszystko jest po to, aby nam się nie nudziło, taka swoista rozrywka. Więc niech się babcia nie martwi, wszędzie są takie teatry na całym świecie i najróżniejsze skandale i gdyby ktoś chciał je dokładnie wszystkie pooglądać to by osiwiał i zwariował. A nasi politycy się tylko głośno martwią.
  • ~PiS duś
    2014-03-12 17:37
    Dobrze że na naszym utrzymaniu jest palikmiot on nas wesprze modlitwą oraz wstawiennictwem u samego szatana a i ojciec jego stary pijak i matka ku.wa też pewnie szepnie dobre słowo za moherami bo oni tylko przetrwają tak że nie ma się co bać! żadna wojna nam niestraszna!
  • ~babcia
    2014-03-12 18:55
    Cieszcie sie, ze macie schrony. Jeszcze bedziecie ich uzywac jak dostaniecie wiecej pomocy z USA. Czy ten kraj naprawde zwariowal, ze prowokuje wojne z Rosja? Amerykanie umyja rece, a wy mozecie chowac sie do schronow.
  • ~z.j.
    2014-03-12 21:04
    nalezy zachowac spokoj i pokoj, krym nalezy do ukrainy tylko 60 lat i to komitet centralny kpzr przekazal go ukrainie bez wzgledu na opinie mieszkancow krymu...w koncu jest demokracja czy nie ma ...na jakiej podstawie przekazano krym ukrainie???, podpuszczanie nie wrozy nic dobrego...nikt na zachodzie nie odda guzika za krym...to jest sprawa ukrainy i rosji te dwa rzady i prezydenci musza sie dogadac a my nie powinnismy sie w to mieszac...a schrony po co ...zmieszcza 30 milionowa ludnosc naszego kraju czy tylko niektorych...
  • ~B.Y.Walec
    2014-03-12 22:56
    Panie Redaktorze! Maski to sa przeciwgazowe , a nie gazowe, bo sluza do ochrony przed gazami bojowymi , anie to zagazowywania noszacych je.