• ~kwasznieski z mil rem
    2014-03-24 18:19
    tusk teraz z komoruskim otworza Oswiecim dla Polaku i ich dzi ci...
  • ~Rolnik
    2014-03-13 21:24
    Sami idioci na tym forum,nie czytają ze zrozumieniem.Budowa rozpoczęta w 76 uw.a więc 38 lat temu-więc odczepcie się od Tuska,ktory zastał to rozwalające gmaszysko,niedające sie do niczego,poza tym nie Premier kraju decyduje o każdym wyburzaniu.Wina Tuska już wypite przez pisowcow i rydzykow.
  • ~demba
    2014-03-16 12:28
    Jestem z Zabrza i sledzilem budowe tego szpitala ktora skonczyla sie w 1980 roku w stanie surowym. Takie pomysly miala komuna, a teraz Kaczynski.
    Zadania nie do zrealizowania, . Ale PiS potrafi...juz zbudowali 6 km autastrad.
  • ~Filutek
    2014-03-15 17:13
    Po co było burzyć. A nie trzeba było zafundować sobie muzeum służby zdrowia, lub i nawet całego NFZ ? Z kościołów teraz robią muzea, (i znajdują się na pieniądze - też pochodzące z kieszeni podatników) to i ze szpitali chyba też można.
  • ~Waldek
    2014-03-14 12:32
    Matoły się ni przejmują, bo złotówki za to nie za pacą tylko ludzie.
  • ~Bogdan
    2014-03-14 08:58
    Odbior społeczny jest następujący - Zapewne to byl starszy brat GAWRONA. W Prowincji polskiej zapewnione sa jedynie srodki z Budzetu Panstwa na kolejne boznice, najlepiej dwupoziomowe i na kazdym skrzyzowaniu. Buduje sie rocznie okolo tysiaca. Przypominaja ze pełnia funkcje poboru pieniedzy podobnie jak stacje benzynowe
  • ~Tofik (PISuarski PISdzilec)
    2014-03-14 00:32
    Do PISdzilców , Pisuarów i Moherów,
    Oczywisice nie zapomnijcie w każdym wpisie dodac ze to wszystko wina Tuska...dobrze PISdzilcy !?
  • ~V for Vendetta
    2014-03-13 23:06