• ~bono
    (2014-03-26 08:39)
    Najwieksza?
    Chyba zartujecie.
    Gdybym pokazal wam zdjecia z fabryczki kolo Bydgoszczy, to by wam gacie spadly
  • ~gilbert
    (2014-03-25 13:49)
    No to znalazł ten Tusek te pieniądze na chore dzieci? czy jeszcze nie.
    Chyba że ta fabryka lekarstw, na co inne przeznaczona jest.
  • ~iza
    (2014-03-25 14:15)
    a skąd wiadomo, że jest największa?
  • ~chemik organik
    (2014-03-26 09:23)
    do Stiff: Profesjonalnie to rozpuszczalnik oddestylowuje się pod zmniejszonym ciśnieniem na wyparce obrotowej zamiast ze stojącego na podłodze blaszanego gara, a chłodnic spiralnych używa się wyłącznie jako zwrotnych gdyż po rozgrzaniu mają stosunkowo niską wydajność.
    Oczywiście, wszystko działało, produkcja szła, a całość dla laika wygląda fachowo. Dla laika jedynie...
    Powtarzam, cała ta "fabryka" to czysta amatorszczyzna, a niezależnie od tego brawa dla Policji za jej rozbicie.
  • ~Stiff
    (2014-03-25 15:08)
    do 'chemika organika' ja też mialem do czynienia z syntezą organiczną i nie mam nic przeciwko szklanym chłodnicom ,wszystko wporządku aby oddestylować rozpuszczalnik
  • ~slawek
    (2014-03-25 15:28)
    biora przyklad z rzadu
  • ~pol anka
    (2014-03-25 15:42)
    wprowadzili do obrotu 500 kg amfy, to ile czasu działali miesiąc, rok, dwa dni. Jeśli udało się sprzedać taką ilość sprzedać,to tylko świadczy o fatalnym stanie warszawskiej policji. Ileż to osób musiało przymknąć oko na takie ilości towaru. To straszne
  • ~Alex
    (2014-03-25 16:20)
    Chyba BOSS tej fabryki przestał płacić Honorarium komuś w POlicji !!!
  • ~palikociarnia kwasa,milera, michnik
    (2014-03-25 16:27)
    7lat wciskanie ci mnoty prz z band tuskakomoruska taki dwa matoly ...zydokomuna...
  • ~szakal z ruskij budy