• ~bono
    (2014-03-26 08:39)
    Najwieksza?
    Chyba zartujecie.
    Gdybym pokazal wam zdjecia z fabryczki kolo Bydgoszczy, to by wam gacie spadly
  • ~gilbert
    (2014-03-25 13:49)
    No to znalazł ten Tusek te pieniądze na chore dzieci? czy jeszcze nie.
    Chyba że ta fabryka lekarstw, na co inne przeznaczona jest.
  • ~iza
    (2014-03-25 14:15)
    a skąd wiadomo, że jest największa?
  • ~chemik organik
    (2014-03-26 09:23)
    do Stiff: Profesjonalnie to rozpuszczalnik oddestylowuje się pod zmniejszonym ciśnieniem na wyparce obrotowej zamiast ze stojącego na podłodze blaszanego gara, a chłodnic spiralnych używa się wyłącznie jako zwrotnych gdyż po rozgrzaniu mają stosunkowo niską wydajność.
    Oczywiście, wszystko działało, produkcja szła, a całość dla laika wygląda fachowo. Dla laika jedynie...
    Powtarzam, cała ta "fabryka" to czysta amatorszczyzna, a niezależnie od tego brawa dla Policji za jej rozbicie.
  • ~Stiff
    (2014-03-25 15:08)
    do 'chemika organika' ja też mialem do czynienia z syntezą organiczną i nie mam nic przeciwko szklanym chłodnicom ,wszystko wporządku aby oddestylować rozpuszczalnik
  • ~slawek
    (2014-03-25 15:28)
    biora przyklad z rzadu
  • ~pol anka
    (2014-03-25 15:42)
    wprowadzili do obrotu 500 kg amfy, to ile czasu działali miesiąc, rok, dwa dni. Jeśli udało się sprzedać taką ilość sprzedać,to tylko świadczy o fatalnym stanie warszawskiej policji. Ileż to osób musiało przymknąć oko na takie ilości towaru. To straszne
  • ~Alex
    (2014-03-25 16:20)
    Chyba BOSS tej fabryki przestał płacić Honorarium komuś w POlicji !!!
  • ~palikociarnia kwasa,milera, michnik
    (2014-03-25 16:27)
    7lat wciskanie ci mnoty prz z band tuskakomoruska taki dwa matoly ...zydokomuna...
  • ~szakal z ruskij budy
    (2014-03-25 17:46)
    tusk ty matole raz m z gajowym rals na Ural wy dwa kr tyny cz rwone pajac rasputina
  • ~POLAK WKUR...ONY
    (2014-03-26 07:28)
    DLACZEGO POLICIA NIEROBIE BANDY W RZONDZIE BO TAM SAMA KORUOPCIA
  • ~Tatiana
    (2014-03-25 13:30)
    Chocjaz policjatuw nie cjerpie ale dobrze ze im się udało złapać BIAŁĄ ŚMIERC za to 5 zł się nalezy
  • ~z.j.
    (2014-03-25 13:44)
    za produkcje i hurtowa dystrybucje, krzeslo elektrycze...bezwzgledna kara smierci, jak policjanci wykryli to chyba uklad byl szczelny...zobaczymy co dalej czy sie rozmyje...czy tak jak w stanach glowa...
  • ~x27
    (2014-04-01 22:22)
    Stop zamykaniu kolejnych fabryk!!!
  • ~chemik organik
    (2014-03-25 14:45)
    Z określeniem "profesjonalna" to bym się jednak wstrzymał. Zdjęcie nr 5 - każdy kto wie, jak wygląda prawdziwy lab syntezy organicznej wybuchnie śmiechem na ten widok. Szklana chłodnica i szkolny statyw wyglądają wprawdzie lepiej niż mosiężna wężownica Czesia-bimbrownika z Mazur, ale całość tchnie amatorstwem.

    BTW: Skąd ci ludzie mieli taką ilość benzylometyloketonu czyli BMK? Ten związek bardzo trudno dostać nawet jeżeli prowadzi się całkowicie oficjalną działalność np firmę chemiczną. Takie ilości, jakie wymienia się w artykule podlegają kontroli zużycia...

Może zainteresować Cię też: