• ~misiek
  (2014-04-10 17:14)
  A brat i bratowa kwiatka od Kłamczyńskiego nie dostaną?
 • ~ślązak
  (2014-04-10 12:51)
  Sprawę można by było zakończyć wcześniej, gdyby nie bełkotliwy zamęt Kaczyńskiego i Macierewicza.
 • ~zak
  (2014-04-10 12:25)
  Jakby w tym kraju byl porzadek to sprawa Smolenska powinna by dawno zamknieta i wprowadzone ustawy ze kto oskarza kogokolwiek o zamach czy morderstwo bez przedstawionych dowodow to powinien trafic do wiezienia.
 • ~2 pilot
  (2015-04-07 21:54)
  Szkoda ze nie lecieli Anka FATYGA z Antkiem Maciarowiczowem do Smolenska
 • ~Przyjaciel
  (2014-04-10 12:46)
  WY Polacy lubicie chodzić do kościoła , na pielgrzymki i cmentarze. My chodzimy na boiska i na plaże. AMERYKANIN.
 • ~POLAK
  (2014-04-10 15:14)
  ``SAWAS; NIE prezydencki,nie rządowy tlko WOJSKOWY. Matole jeden.
 • ~Z PISU
  (2014-04-10 17:21)
  Podzielony kraj ! LOT NA POKAZ ! PO CO NAM TO BYŁO POTRZEBNE !
 • ~misiek
  (2014-04-10 16:42)
  Walentynowicz posadzą na koniu? :)
 • ~Templariusz
  (2014-04-10 13:22)
  re~zak2014-04-10 12:25
  Widziałeś jak się przeprowadza takie śledztwo na zachodzie? To co zrobił Ryży woła o POmstę do nieba. Jak mówił ś.p. generał Sławomir Petelicki, całe NATO nie mogło wyjść z POdziwu, że można coś tak spieprzyć i tak sprzedać swojego prezydenta.
 • ~adelaide
  (2014-04-10 18:10)
  DZISIAJ CZWARTA ROCZNICA KATASTROFY SMOLEŃSKIEJ
  I kolejne kłamstwa tuskowego establishment'u wzorowanego, pisz wymaluj, na działaniach i logice sowieckiej, putinowskiej ...!!!

  Duński inżynier Glenn Joergensen twierdzi, że prezydencki tupolew nie uderzył w brzozę. Inżynier, który wziął udział w posiedzeniu parlamentarnego zespołu do zbadania katastrofy smoleńskiej, zasugerował, że z tragedią związane są władze rosyjskie. Inżynier powiedział, że przyczyną katastrofy nie było uderzenie samolotu w brzozę. Znajomość aerodynamiki i analiza śladów na ziemi wskazuje, że prezydencki Tu-154 w ogóle nie zahaczył o drzewo - powiedział inżynier. Trzeba więc, jego zdaniem, zastanowić się, co było prawdziwą przyczyną katastrofy.

  Duński inżynier podkreślił, że dojście do prawdy powinno być poza podziałami politycznymi. Dodał, że śmierć prezydenta Lecha Kaczyńskiego ma bezpośredni związek z tym, co wcześniej zdarzyło się w Gruzji, a teraz dzieje się na Ukrainie. To, co zrobimy, jest bardzo ważne nie tylko dla Polski, ale dla całej Europy - powiedział Glenn Joergensen. Wezwał też członków zespołu parlamentarnego, aby wzięli to pod uwagę przy najbliższych wyborach, gdyż przy obecnej władzy nie ma szans, aby dojść do prawdy. Trzeba zrobić wszystko, żeby wyjaśnić kwestię Smoleńska- podkreślił Glenn Joergensen.

  W pełni popieram opinię Glenn'a Joergensen'a. Uważam, że nie można wykluczyć możliwości zamachu oraz tego, że śmierć prezydenta Lecha Kaczyńskiego ma bezpośredni związek z tym, co wcześniej zdarzyło się w Gruzji, a teraz dzieje się na Ukrainie.

  Ja wyraźnie zauważam w postępowaniu ruskich, Putina, Tuska, i jego pomagierów, wobec Lecha Kaczyńskiego przed katastrofą, w tym, że Komorowski wcześniej wiedział, "że prezydent gdzieś poleci
  i .. (..) " zginie ...!!! , a potem w tym, że Komorowski wiedział o śmierci prezydenta Lecha Kaczyńskiego, był pewny tego faktu, zanim został on oficjalnie podany, w przygotowaniu wizyty, w jej realizacji, w ich zachowaniu po katastrofie, w ich propagandzie, charakterystyczną dla sowietów, dla Putina, systematyczność i konsekwencję działania, widzę w tym wszystkim sowiecką, kgb-owską, putinowską logikę działania; przed, w trakcie i po ...!!!

  Taką samą systematyczność, bliską przestępczej, barbarzyńskiej, doskonałości, taką samą logikę działań
  widzę w działaniach Putina wobec Czeczenii, Gruzji a ostatnio wobec Ukrainy przy aneksji Krymu ...!!!

  Uważam, że Glenn Joergensen, ma rację.

  W dzisiejszym wydaniu „Codziennej” znajduje się plakat ze słynnym zdjęciem zrobionym kilka godzin po katastrofie smoleńskiej. Plakat z napisem „Śmierć prezydenta” został umieszczony w kilkudziesięciu miejscach w Warszawie.

  Jak widać na tym zdjęciu, obydwaj; i Tusk i Putin nie potrafią ukryć zadowolenia ...!!!

  Niech mi ktoś powie czy tak powinien się zachowywać polski premier w kilka godzin po katastrofie w której zginął prezydent Rzeczypospolitej Polskiej, Jego Małżonka i 94 inne osoby, w tym najwyżsi rangą przedstawiciele państwa polskiego, wojska polskiego, duchowni, posłowie i inn. ...!!!~

  Z czego się tak cieszy ta ryża małpa?!!!

  Z wyżej opisanego zdjęcia, jasno wynika komu była na rękę śmierć prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, śp. prof. Lecha Kaczyńskiego ...!!!
Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.