• ~S m o l e ń s k i ŁĄCZNIK
  (2014-04-10 21:52)
  ten PO-stRADZIECKI agenturalno-morderczy c h l e w (Jaruzelski Michnik Urban S i k o r s k i Nowak Niesiołowski Grabarczyk Klich Miller Ostachowicz Kopaczowa Mucha RYCHO MIRO Rosół MISIAK i Sobiesiak JÓZEK BĄK Marcin Plichta Karapyta goście z ELEWARU KomoRUSKI TUsk154M Paradowska Schetyna Wojewócki Jarosław Kulczycki Marek Czyż Biedrzycka -Osica RMF-yfm ZET TOKfm-y oraz GW-no"profesory" Radosław Markowski BYDŁOszewski Kik Czapiński tzw nazywani przez siebie samych "redaktorami" Olejnik Lis (PO-osioł-Rozenek-mało inteligentny sowiecki agent ) Paweł Wroński Palikot Tadla Kraśko...itd )to BEZBOŻNE s t a d o MAŁP
 • ~czy byl zamach, czy nie,
  (2014-04-11 10:28)
  jak mozna było tak dać dupy i pozwolić na zacieranie śladów
  zezwolic ruskim wykonywac wszystkie czynności
  nie mamy wraku, nie mielismy dostepu do czarnych skrzynek
  zaorano miejsce katastrofy
  wrak stał i gnił pod chmurką

  w jakim kraju ja zyje???
  wstyd mi ze jestem polakiem
 • ~leci dokument na Polsacie
  (2014-04-10 22:46)
  Szczatki samolotu daaaaaaleko od wrakowiska! Mają to sfilmowane! Z filmu: A żołnierze jakby wyrastali nagle z lasu - były ich niesamowite ilości. Pytanie: wojsko kryło się w lesie?
 • ~dendrolog
  (2015-03-27 14:33)
  Ma rację gajowy Ma Rucha!

  Na pniu tej rzekomo złamanej skrzydłem brzozy powinna być "struga" zakrzepłego soku brzozowego - bo pień o tej porze roku jest cały napęczniały!
  I ten strup powinien być widoczny nawet dzisiaj - tak jak jest widoczna po latach żywica na pniach dawno uszkodzonych sosen!

  Ale go nie ma!

  Popatrzcie na zdjęcie numer 6 !
 • ~Natalia
  (2015-07-25 19:00)
  96 Polakow z prezydentem na czele?? Nawet nie podali nazwisk, ani funkcji, ani ze zginela pierwsza dama. Miejmy nadzieje, ze kiedys zleceniodawcy + Ruscy odpowiedza za swoje zbrodnie...
 • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
  (2014-04-11 08:40)
  Tylko zbrodniarz zaciera ślady. Jak mozna było to zrobić skoro śledztwo ani rosyjskie ani polskie nie jest zakończone.
 • ~brzoza mierzona ileś razy przez "speców" Laska
  (2014-04-10 22:50)
  Ile razy spece od Laska i Tuska tą nieszczęsną brzozę mierzyli? Pamiętam, że rozrzut był 4!!! m
 • ~Św. NH
  (2014-04-10 22:06)
  Gdzie dziura po uderzeniu w ziemię i okręcona blachą brzoza wyrwana z korzeniami! Chyba s salonie Laska!
  Gdzie dokumentacja materialna miejsca. Gdzie Krym gdzie Rzym?
 • ~Joanna
  (2014-04-10 21:16)
  Powinni tu postawić ogromną kaplicę katolicką . Tylko modlitwa do Jezusa Króla Polski i Maryi zawsze Dziewicy pomorze w cierpieniu.
 • ~adelaide
  (2014-04-10 21:00)
  MIJA DZISIAJ CZWARTA ROCZNICA KATASTROFY SMOLEŃSKIEJ

  I kolejne kłamstwa tuskowego establishment'u wzorowanego, pisz wymaluj, na działaniach i logice sowieckiej, putinowskiej ...!!!

  Duński inżynier Glenn Joergensen twierdzi, że prezydencki tupolew nie uderzył w brzozę. Inżynier, który wziął udział w posiedzeniu parlamentarnego zespołu do zbadania katastrofy smoleńskiej, zasugerował, że z tragedią związane są władze rosyjskie. Inżynier powiedział, że przyczyną katastrofy nie było uderzenie samolotu w brzozę. Znajomość aerodynamiki i analiza śladów na ziemi wskazuje, że prezydencki Tu-154 w ogóle nie zahaczył o drzewo - powiedział inżynier.Zgodnie z aerodynamicznymi obliczeniami przeprowadzonymi przez duńskiego inżyniera Glenna Jorgensena okazuje się, że samolot musiał znajdować się co najmniej 30 metrów nad ziemią w miejscu gdzie rosła brzoza, w momencie utraty pierwszej części końcówki lewego skrzydła, aby dolecieć do miejsca uderzenia w ziemię 340 metrów dalej. Samolot nie miał więc kontaktu z brzozą, a zniszczenie skrzydła nastąpiło najprawdopodobniej w wyniku wybuchu.Pozostałości końcówki skrzydła zostały znalezione 111 m od brzozy. Jeśli stwierdzenie oficjalnego raportu, że końcówka lewego skrzydła uderzyła w brzozę i została oderwana byłoby prawdą, to skrzydło powinno się znaleźć 12 metrów od drzewa, uważa Glenn Jorgensen. Trzeba więc, jego zdaniem, zastanowić się, co było prawdziwą przyczyną katastrofy.

  Czołowy ekspert rządu Donalda Tuska, w dziedzinie wypadków lotniczych, prof. Grzegorz Kowaleczko z Wojskowej Akademii Technicznej, nie zgadza sie z Glennem Jorgensenem.

  Obliczenia Kowaleczki tak jak wielu innych ekspertów, w tym Biniendy pokazały jednak, że samolot powinien lecieć 11 metrów nad brzozą, gdyby założyć, że musi uderzyć w ziemię w miejscu gdzie rzeczywiście uderzył. Oficjalnie krytykuje mnie, ale pytania jakie zadawał odnośnie mojego raportu mówią mi, że moja analiza jest na właściwym tropie”, stwierdził Glenn Jorgensen. Gazeta “Ingenioren” zwróciła się emailowo do Grzegorza Kowaleczki o jego komentarz, ale jak na razie nie uzyskaliśmy odpowiedzi. Glenn Jorgensen ma nadzieję, że będzie możliwe zorganizowanie nowej konferencji na temat tej katastrofy, może w Danii, gdzie wszyscy eksperci bedą mogli sie spotkać na równych prawach.

  Duński inżynier podkreślił, że dojście do prawdy powinno być poza podziałami politycznymi. Dodał, że śmierć prezydenta Lecha Kaczyńskiego ma bezpośredni związek z tym, co wcześniej zdarzyło się w Gruzji, a teraz dzieje się na Ukrainie. To, co zrobimy, jest bardzo ważne nie tylko dla Polski, ale dla całej Europy - powiedział Glenn Joergensen. Wezwał też członków zespołu parlamentarnego, aby wzięli to pod uwagę przy najbliższych wyborach, gdyż przy obecnej władzy nie ma szans, aby dojść do prawdy. Trzeba zrobić wszystko, żeby wyjaśnić kwestię Smoleńska- podkreślił Glenn Joergensen.

  W pełni popieram opinię Glenn'a Joergensen'a. Uważam, że nie można wykluczyć możliwości zamachu oraz tego, że śmierć prezydenta Lecha Kaczyńskiego ma bezpośredni związek z tym, co wcześniej zdarzyło się w Gruzji, a teraz dzieje się na Ukrainie.

  Ja wyraźnie zauważam w postępowaniu ruskich, Putina, Tuska, i jego pomagierów, wobec Lecha Kaczyńskiego przed katastrofą, w tym, że Komorowski wcześniej wiedział, "że prezydent gdzieś poleci
  i .. (..) " zginie ...!!! , a potem w tym, że Komorowski wiedział o śmierci prezydenta Lecha Kaczyńskiego, był pewny tego faktu, zanim został on oficjalnie podany, w przygotowaniu wizyty, w jej realizacji, w ich zachowaniu po katastrofie, w ich propagandzie, charakterystyczną dla sowietów, dla Putina, systematyczność i konsekwencję działania, widzę w tym wszystkim sowiecką, kgb-owską, putinowską logikę działania; przed, w trakcie i po ...!!!

  Taką samą systematyczność, bliską przestępczej, barbarzyńskiej, doskonałości, taką samą logikę działań
  widzę w działaniach Putina wobec Czeczenii, Gruzji a ostatnio wobec Ukrainy przy aneksji Krymu ...!!!

  Uważam, że Glenn Joergensen, ma rację.

  W dzisiejszym wydaniu „Codziennej” znajduje się plakat ze słynnym zdjęciem zrobionym kilka godzin po katastrofie smoleńskiej. Plakat z napisem „Śmierć prezydenta” został umieszczony w kilkudziesięciu miejscach w Warszawie.

  Jak widać na tym zdjęciu, obydwaj; i Tusk i Putin nie potrafią ukryć zadowolenia ...!!!

  Niech mi ktoś powie czy tak powinien się zachowywać polski premier w kilka godzin po katastrofie w której zginął prezydent Rzeczypospolitej Polskiej, Jego Małżonka i 94 inne osoby, w tym najwyżsi rangą przedstawiciele państwa polskiego, wojska polskiego, duchowni, posłowie i inn. ...!!!~

  Z czego się tak cieszy ta ryża małpa?!!!

  Z wyżej opisanego zdjęcia, jasno wynika komu była na rękę śmierć prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, śp. prof. Lecha Kaczyńskiego ...!!!
Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.