• ~kristow5
    (2014-04-12 08:25)
    Egzorcyzmy jakieś uprawia ten ksiądz, kościół wypowiada się na temat polityki i przyłącza się do nie tak jak do PiS-u. A resztę partii uważa ze „szatana” diabła za samo zło oraz i ich miejsce pracy. To miał być dzień poświęcony tragedii narodowej a nie walki miedzy partiami. Czemu organizator nie wypowiedział się jak został zapytany, co to miało znaczyć wypowiedz księdza, tylko skulił głowę i poszedł. Tak reprezentuje Państwo, czyli swoich wyborców. Zaprasza na uroczystości wiele osób i zamiast obchodzić dzień historyczny, jakim jest tragedia smoleńską to on urządza sobie czysta zniewaga i „walczy” o wyborców w taki dzień, by się wstydził. Mógłby chodź w ten dzień dać spokój.
  • ~wandz
    (2014-04-14 10:57)
    jestem przerażony eskalacją nienawiści, nietolerancji, pogardy dla drugiego człowieka, i jeszcze ten nawiedzony pleban pod pałacem prezydenckim, w to wszystko miesza się kościół i daje przyzwolenie na takie barbarzyństwo, wasze nauki o miłości bliżniego, o nowym przykazaniu, które dał Jezus Chrystus, byśmy się wzajemnie miłowali, to teraz takie nauki będziemy pobierać? Współczuję wszystkim rodzinom ofiar katastrofy smoleńskiej, stała się wielka tragedia, ale należałoby tonować emocje, oczywiście wyjaśnić przyczyny tragedii, ale budowanie wsparcia partyjnego na grobach ofiar to obrzydliwość, pamiętajmy że w katastrofie zginęli oprócz pary prezydenckiej jeszcze inne osoby, innych opcji politycznych, to co, ich też wyklnie pleban, bo nie popierali PiSu. to chore.
Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.