• ~wlodas1959
    (2014-04-17 13:55)
    wczesnie sie obudziliscie
  • ~Janek
    (2014-04-17 17:38)
    Nie rozumiem???Przecięż kościół i parafia należy do wiernych a nie do biskupa???.Ten katabas na biskupstwie dawno powinien być usunięty za swoją Fałszywą wiarę .
  • ~pis kup
    (2014-04-17 18:10)
    wsza świnta na po wietrzu bez toalety? i kto tam nie bedzie dyrektorował perrorował konował to jednak tylko marny kleha obojetnie jak sie nazywa tak sam sie przezywa i wyzywa bo kler lubi wyzywac oni ore muss oratorzy wielcy ad czarodzieje mierni
  • ~gdyby
    (2014-04-17 18:06)
    Czy Lemanski jest krewnym Moniki Olej???
  • ~dorka
    (2014-04-17 18:04)
    ewelina, nie musisz przechodzic aby czuc wlasny smrod. fuj niedomyty karle!
  • ~gamal
    (2014-04-17 18:04)
    Wśród was będą fałszywi nauczyciele (2 Piotra 2:1).
    Jak postępują fałszywi nauczyciele? Używają przebiegłych metod. Odstępcy ‛cichaczem wprowadzają’ zgubne nauki. Działają potajemnie niczym przemytnicy — niepostrzeżenie zaszczepiają spaczone idee. Podobnie jak sprytny fałszerz próbuje wprowadzić do obiegu podrobione dokumenty, tak samo oni, posługując się „sfałszowanymi słowami”, czyli kłamliwymi argumentami, próbują propagować sfabrykowane przez siebie poglądy jako prawdziwe. Upowszechniają „zwodnicze nauki”, „przekręcają (...) Pisma”, aby pasowały do ich twierdzeń (2 Piotra 2:1, 3, 13; 3:16). Wcale nie leży im na sercu nasze dobro. Idąc za nimi, zboczylibyśmy z drogi wiodącej do życia wiecznego. Jak możemy się uchronić przed fałszywymi nauczycielami? Biblia bardzo wyraźnie określa, jak mamy wobec nich postępować (Rzym. 16:17; 2 Jana 9-11). Wzywa nas, ‛byśmy ich unikali’. W różnych przekładach wyrażono to następująco: „wystrzegajcie się ich”, „strońcie od nich”, „trzymajcie się od nich z daleka”! Odejdzcie z KrK,niedlugo Armagedon kiedy to Jezus ukara i spala Watykan!
  • ~georg
    (2014-04-17 18:02)
    Tu przychodza z wpisami i wklejaja je, wyjatkowo uzdolnione umysly ludzie z ogromna kultura osobista. NIc , tylko podziekowyc im za ich codzienny wisilek partyjny i obywatelski. Mieszac, mieszac! Piekny jezyk literacki, mysli blyskotliwe!! i pomysle4c. niektorzy robia to za daremo, w ramach "oglady klubowej". Kwalifikuja wymioty i ujadaja...
  • ~ewelina
    (2014-04-17 17:58)
    Przy takim metropolicie łatwo odejść od Kościoła i ogłosić apostazję. Ciekawe, czy przechodząc obok arcybiskupa czuje się zapach siarki.
  • ~anka
    (2014-04-17 17:58)
    Ksiądz Lemański to wzór jaki kapłan powinien być!!!
  • ~PPodejrzliwy
    (2014-04-17 17:48)
    Podejrzewam ,że ks. Lemański jest duchownym z nakazu UB. Seminaria na Litwie zeszły do podziemia ze względu że KGB kierowało swoich agentów na studia. Czu w Polsce nie było takich przypadków- teraz dostał polecenie wykonania rozkazu.