• ~Wesołych świąt ateusze
    2014-04-20 08:07
    Ale sabat ateistów .
  • ~re genitaljuż
    2014-04-20 09:49
    po karmy to ja wam poświece moczem panie czy moczum panie
  • ~internautka 50+
    2014-04-20 07:36
    Powtórzę za poprzednikami
    biedny , ciemny ludek. Postępujcie tak dalej niech kler dalej uważa ze to on jest kościołem a Wy tylko jego
    narzędziem.A przecież modlić można się wszędzie.
    Protestanci nie mają takiego cyrku z hierarchami kościelnymi.Gdybym była mieszkanką Jasienicy nie przyszłabym do ,,ołtarza polowego" jak ten cyrk nazywali ,,dziennikarze''
  • ~Zgredek
    2014-04-20 07:40
    Teraz wiadomo kto nauczył faszystów niemieckich stosować zbiorową odpowiedzialność. Starcy w filetowych czapeczkach. Faszyzm wywodzi się właśnie od facetów nierobiszy, chcących dobrze żyć, cudzym kosztem.
    Nie wszyscy wierni z parafii księdza Lemańskiego go popierali. Ludzie są różni. A ukarano wszystkich. Kościół został wybudowany z pieniędzy wiernych. Niezły cyrk. Zabrać komuś jego pieniądze i nim pomiatać.
  • ~re wiesio bicza
    2014-04-20 10:42
    ciemna masa głosuje zawsze na bandęę4ga katole sa w po pisie sld i psl partia nie ma znaczenia kopacz to dewota i 90 % po osłów to kler y kały
  • ~Młodziak
    2014-04-20 08:05
    Zgredek
    Nieuku .
    Źal mi cię , musisz bardzo cierpieć.
  • ~jorry123
    2014-04-20 08:43
    co za wredna propaganda, przecież ludzie wiedzieli, że kościął będzie zamknięTy, a poświęcenie pokarmów odbędzie się na zewnątrz... ale gazeta wie lepiej i już ubolewa i leje łzy. Po co? Na co?
  • ~Genitaliusz
    2014-04-20 08:59
    Tak do wiadomości gadzinówki zwanej Dziennikiem
    Święcenie pokarmów ma miejsce na zewnątrz , przed świątynia ale skąd lewacki pismak i mason może o tym wiedzieć.
  • ~Zgredek
    2014-04-20 09:08
    Kiedy byłem małym chłopcem agenci Watykanu wykorzystywali mnie przez kilka lat od tyłu i doustnie. Po tym wszystkim długo miałem hemoroidy i zajady.
    Od tego czasu nienawidzę agentów Watykanu!
  • ~Obwieś
    2014-04-20 09:12
    "Arcybiskup Henryk Hoser nakazał zamknięcie kościoła,"

    Co ma biskup (nawet arcy) do kościoła ? Czy to jego własność?. Czy on to wybudował za swoje, kurii lub Watykanu pieniądze ? Nie. Więc nie ma nic do gadania a tym bardziej do zamykania kościoła. Nająć prywatnego księdza, a jak będzie trzeba to i nawet prywatnego biskupa. Przy okazji będzie taniej was to kosztowało. A tych "dyplomowanych i urzędowych" klechów odesłać do samego Lucka.