• ~hej betonie POmatolski!!!
    2014-04-21 12:50
    POkazcie mi druga taka rzeke w europejskiej stolicy,po której nie pływaja statki a mozna ja przejsc w kaloszach.Wszedzie sie opłaca bo to najtanszy transport towarów masowych ,ale nie w Tusbekistanie.
  • ~galazka
    2014-04-21 13:00
    A jakie nakłady poszly na walke z powodzia i regulacją rzek. Straszne nakłady poszly , ale w mnieznane i chyba do kieszeni. Wisla wygląda w Warszawie jak bajoro. Kiedys za młodych lat to był statki spacerowe, zegluga srodlądowa , a teraz nie ma NIC, nie ma NIC j, jest figa z makiem . Ota rządu Bolka i i jego następców, zlikwidowano szkolnictwo zawodowe , wszystko by zniszczyć , powstaly za to wyższe szkoły bizmesmenów tudzież innych cinkciarzy.
  • ~obłuda,fałsz,wyrachowanie
    2014-04-21 13:40
    Odra po wojnie jeszcze pływały czesto barki z węglem .Teraz już sie nie opłaca.Ale wystarczy pojechac na zachód czy do Czech.Barki masowce,tankowce,kontenerowce,wycieczkowe i to na każdej rzece.No ale oni nie sa zielona wyspą dobrobytu.
  • ~Robnad
    2014-04-21 13:42
    bufetowa za 70 tys. złotych zafundowała w Święta kolejny nieprzejezdny most.
    no tak, przeciez POkemońskie słoje wyjechały do korzeni.
    tfu.
  • ~Taaka prawda
    2014-04-21 14:20
    re ~Robnad2014-04-21 13:42

    bufetowa za 70 tys. złotych zafundowała w Święta kolejny nieprzejezdny most.
    ---
    malkontent jesteś.OT CO !
  • ~Taaka prawda
    2014-04-21 14:24
    re ~Robnad2014-04-21 13:42

    a w 2006 roku polskie góry zamykali .I kto im wtedy na to pozwolił ? Bufetowa na pewno nie .he he he
  • ~fazi
    2014-04-21 14:36
    re~Robnad

    Idź się wykąpać w Wiśle ze swoim prezesem.To kaczka,nie utopisz się z nim.
  • ~Robnad
    2014-04-21 15:14
    ~fazi2014-04-21 14:36

    swoją gnojówkę za stodołą możesz przeskoczyć, i tego sie trzymaj moronie.
    P.S.
    nawet jak wpadniesz, uszczerbku specjalnego na umysle nie odniesiesz, może wręcz przeciwnie, he, he, he.
  • ~hiena
    2014-04-21 17:03
    Za 9 miesiecy wysyp czarnych dzieci w warszawie
  • ~adsenior
    2014-04-21 19:26
    U siebie nie mogli zanieczyszczać produktami ropopochodnymi rzeki oraz paraliżować ruch drogowy stolicy, to przyjechali do Polski. Ciekawe za to zapłacili do wspólnej kasy tylko niecałe 100 tys.?, rodzi się pytanie ile dostała dla siebie koralików np. HGW??? Jak widać magistrat ma Warszawiaków w doopie, co to, że postali w korkach, co to, że zużyli dodatkowe paliwo na objazdy, no cóż, hasło komusze wiecznie żywe: WŁADZA SIĘ SAMA WYŻYWI !