• ~nsdeape ............
    2014-04-29 14:30
    ty slonzak z wietnamu albo korei mamlasie czerwony ******* spadaj na ryj z nocna zmiana gajowego...
  • ~paul
    2014-04-29 17:56
    ~babcia2014-04-29 17:48
    ~piciu2014-04-29 17:47
    Czemu lemingi tak bronicie tego rudego pseufdopremiera, który od początku działalności wraz ze swoimi kolesiami Bieleckim, Buzkiem itp. likwidowali polski przemysł i (w tym większe zakłady przemysłowe i fabryki). Jaki macie w tym cel? Płaca wam za to, durnie?
  • ~żenada
    2014-04-29 16:06
    Manifkę zrobili aby wystawić do zdjęcia przygłupa adamka
  • ~XXXY
    2014-04-29 15:49
    "Co się dziwicie Adamkowi jak by ktoś tyle razy dostał w łeb ja on to by nie takie głupot wyczyniłl."

    Już zdążył wytrzeźwieć po "hamerykańskich" wojażach ?.
  • ~wyborca
    2014-04-29 16:14
    Dlaczego głowne media nie podają że podstawowymi przyczynami problemów finansowych polskiego górnictwa są ZAWYŻONY JEDEN Z NAJWYŻSZYCH W ŚWIECIE VAT,RÓWNIE WYSOKA AKCYZA oraz obsadzanie zarządów spółek NIEUDOLNYMI a CZESTO SKORUMPOWANYMI KOLESIAMI.Próby zwalania winy na leniwych związkowców i górników są śmieszne.
  • ~kradniemy k ł a m i e m y zabijamy
    2014-04-29 16:17
    > ta KLOAKAoalicja PełO+ZSL+Palnięty+LSD to same Q. r . w.y. i ZŁOdzieje
  • ~Helmut K O E H L & Gerhard S CH R O D E R
    2014-04-29 16:18
    + ;...RUDY oddawaj nasz szmal 852 000 DeitschMARK które wymieniłeś w 1991 wraz z Bieleckim Schetyna Siemoniakiem Lewandowskim w kantorze w Warszawie RUDY ...nie wykonałeś zadania -J. Kaczyński żyje -POLSKA się budzi - dawaj szmal
  • ~Jozin z Bozin
    2014-04-29 16:18
    Kurka , pasuje jak ulał do re-make'u Stawki Większej Niż Życie , a nie na
    Komissara UE.
  • ~klomb
    2014-04-29 17:11
    Na każdej manifestacji słychać "złodzieje", może by tak personalnie?
  • ~WAW
    2014-04-29 17:15
    ADAMEK - JAK ODPOWIESZ POPRAWNIE NA PYTANIE ILE JEST 2*2, TO MOZESZ KANDYDOWAC, WIEC SKUP SIE NA ODPOWIEDZI... :))_