• ~ki
    2014-04-29 17:20
    oskarżyciel ma zatarty mózg
  • ~WAW
    2014-04-29 18:28
    A KIEDY KRÓTKI ODPOWIE ZA ROZWALONY SAMOLOT??
  • ~Jan Stańczyk
    2014-04-30 09:23
    Parodi ciąg dalszy . Zbrodniarze Jaruzelski ,Kiszczak , bidule tacy chorzy od 20 lat że unikną odpowiedzialności , a powinni od 20 lat siedzieć za kratami . komunistyczny zbrodniczy system a same niewiniątka !!! Krasnoludki mordowali ,upokarzali Polaków , niedługo to nam wmówią resortowe dzieci i cała to szambowa elita polska !!!
  • ~pgromca lemingow
    2014-04-29 17:15
    Lewactwo w natarciu..
    Brutalne przestępstwa lewaków

    Przedstawiciele skrajnej lewicy w roku ubiegłym popełnili z pobudek politycznych o 40 proc. więcej przestępstw niż w roku 2012. Nieznacznie spadła natomiast liczba czynów karalnych ze strony prawicowych ekstremistów - poinformowało niemieckie Ministerstwo Spraw Wewnętrznych.

    Łącznie w 2013 roku na terenie Niemiec z pobudek politycznych popełniono 31 645 czynów karalnych i 2848 przestępstw z użyciem przemocy, co oznacza wzrost w obu przypadkach o ponad 15 proc. w stosunku do roku poprzedniego.
  • ~KaZet
    2014-04-29 23:37
    Syn pyta mnie , dlaczego nie byłeś komuchem. Dlaczego nie miałeś talonów na
    "syrenkę, fiata ,zastawę albo poloneza ". Dlaczego czekałeś na mieszkanie spółdzielcze 20 lat. Dlaczego stałeś pod "Orbisem " dzień i noc by pojechać do Bułgarii. Dlaczego podanie o zakup glazury musiał podpisywać ci dyr ZPC "Ursus".
    Dlaczego Zomo goniło cię 3 go Maja i po mszach niedzielnych " za Ojczyznę" ?
    Nie wiem co mam odpowiedzieć. A może . . .
  • ~sig69
    2014-04-30 07:20
    Kania zostal usuniety ze stanowiska I-ego sekretarza wlasnie dlatego, ze byl przeciwny 'rozwiazaniom silowym' skierowanym przeciw Solidarnosci. Sa na to dowody w postaci dokumentow, m.in. raporty z posiedzenia Politbiura KPZR w Moskwie. 'Towarzysze radzieccy' byli bardzo niezadowoleni, ze Kania ciagle zwleka i nie chce sie zdecydowanie rozprawic z opozycja w PRL. Oczywiscie dla ignoranckich swirow kaczystowskich oraz dla zaklamanych pasozytow z IPN zadne fakty sie nie licza z wyjatkiem tych pasujacych do ich spaczonego obrazu historii.
  • ~Pbwieś
    2014-04-30 08:00
    Teraz możecie go wybrać na Euro-posła. Niech sobie chłopina troszkę dorobi do tej skromnej emeryturki.
  • ~BABCIA KLOZETOWA
    2014-04-30 06:19
    CZY KTOŚ MA JESZCE WĄTPLIWOŚCI, ŻE POLSKA JEST RZĄDZONA BACHORAMI RESORTOWYMI ?
  • ~kz
    2014-04-29 23:26
    Są ofiary, winnych niema . Bez lustracji palestry, to tylko przyroda pomóc może.
    Dlaczego lustruje się plebs a górka jest nietykalna ? No słucham, tych krótkich
    i dłuższych ? A tego buca Lecha też chciałbym zapytać . Odpowiedż byłaby
    chciałbym ale nie mogie ? Żal Tymińskiego . . .
  • ~sp
    2014-04-29 22:34
    Nieudolność państwa, niemożliwość rozliczenia wykroczeń z przeszłości przyczynia się do demoralizacji narodu. Nasze organa ścigania są (celowo) nieudolne. Nie można mieć zaufania, nie wiadomo czy Smoleńsk może być rozliczony obiektywnie