• ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-05-01 23:10)
    Prosze nie drwic i nie nabijac sie z Kaczynskiego!
    To nieszczesliwy , maly czlowiek, któremu oprócz mlaskania nic w zyciu nie wyszlo.
    Do tego jeszcze ma w swoim otoczeniu tak "wybitne" jednostki, jak Hofman czy Bredzinski..
    .stara idiotke pawlowicz i psychola macierewicza!
    ( tylko piekna katastrofa mu wyszla. )
  • ~zak
    (2014-05-02 12:01)
    nie popieram zbrodni komunistycznych tylo zastanowcie sie ciemniaki prawicowe skad wziela sie tradycja 1 Maja to nie komunisci strzelali do robotnikow w Stanach Zjednoczonych To zasluga demokratow
  • ~tyz
    (2014-05-01 22:41)
    no coz nie zawiele zmienilo sie przez te 25 lat w Polsce.No moze chodniki i budynkii sa bardziej kolorowe Ale bezrobocie istnieje na niezmiennym poziomie umowy smieciowe i praca do 67 lat to dorobek rzadzacych elit PO,Jakosc polacy nie wracaja do naszego kraju na ta zielona wyspe Operowanie w telewizji i w radiu srednia wynagrodzenia to czysto oszustwo .Polacy nie dajcie sie oklamywac Klamcow trzeba odsunac od wladzy.
  • ~Pikador
    (2014-05-02 11:29)
    Przecież propagowanie komunizmu i jego znaków jest w Polsce zakazana !

    Co to za jaja !
  • ~rekk
    (2014-05-02 08:41)
    Wszystkich do autobusów, zabrać buty, wywieźć 100 km za miasto i wypuścić :)))
  • ~Jerzy 53
    (2014-05-02 08:33)
    Ja tego nie rozumiem ! Jest zakaz afiszowania symboli totalitárnych (w tym znaków komunistycznych i faszystowskich = jedno łajno). Zakazane są Partie o tych zbrodniczych poglądach - i nasza POLICJA na to nic nie reaguje. Przecież to jawny terror, oraz jego propagowanie. Moze by tak wysłać naszych przedstawicieli prawa i porządku na lekcje do bardziej cywilizowanych krajów, by się nauczyli walki z terroryzmem ! Niech wezmą przykład chociażby z sił porządkowych w EGIPT-cie, gdzie "Braci Islamu" odpowiednio się traktuje. Nie może być tak, że ta swołocz jest ponad prawem.
  • ~marian
    (2014-05-02 07:35)
    A to wszystko poprzedziło, co? A no wydarzenie w watykanie, na które zjechało całe ludzkie plemię, które z kościołem nigdy nic nie miało wspólnego. Dla pozoru ten, który w założeniach miał być cnotka Nas maluczkich okazał się ochroniarzem - kiszczakowców. Bo dzisiaj śmiało można powiedzieć - kiszczakowcy w swoim gronie rozprawiają: >co by było z nimi, gdyby nie było - "świętości-JPII", z której najbardziej cięszą się kolendy-zalewskie i kraski, które na co dzień też nic nie mają z kościołem.
  • ~masa
    (2014-05-02 07:42)
    Wyborco zagłosujesz na sierpowych z SLD ?.
  • ~absinth3
    (2014-05-02 01:34)
    Prosze nie drwic i nie nabijac sie ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    To nieszczesliwy , maly czlowiek, któremu oprócz plucia na innych nic w zyciu nie wyszlo.
    Sam jestes katastrofą mentalną Towarzyszu Wiesławie!
  • ~Manifest Świńskiego Ryja
    (2014-05-01 23:46)
    *Tu FOLWARK@OBYWATELski * Pierwsze Radio Informacyjne NADAJE:

    * Z RUSKICH RZEŻNI @ŚFIŃSKICH RYJÓW GNIEW *

    Słyszycie z krwawych RZEŹNI niesiony.
    Żołdaków przeokrutnych ryk?
    Już idą, nam zaciągnąć stryk,
    By zarżnąć świńskie Ssyny, Żony

    I naprzód MARSZ, FOLWARKU dzieci
    Bo nadszedł chwały naszej dzień.
    To ludzki tyran przeciw nam zawiesił
    Zbroczony krwawo sztandar ten.
    Zbroczony krwawo sztandar ten.

    Rozdziawcie RYJE, dziś !
    Zewrzyjcie szyki wraz
    I wio, I wio i KŁAMI w nich !
    By ziemię krwia napoić
    Już nadszedł znowu czas !!

    O święta FOLWARKU NIENAWIŚCI!
    Dziś w zemście prowadź, wspieraj nas.
    O Wolności w RYJACH zaklęta!
    Z obrońcy Twymi wespół walcz.
    Z obrońcy Twymi wespół walcz.



    @S.WIŃ.SKI RYJ intelektualna własność PUTINA !!!