• ~vh
    2014-05-02 11:53
    @KoziolekMatolek

    Specjalnie dla ciebie pozwole sobie przytoczyc orginal cytatu z marksistowskiego Neue Rheinische Zeitung 13 Styczen 1849 za Karl Marx - Friedrich Engels - Werke, Band 6, S. 165-173
    Dietz Verlag, Berlin/DDR 1959:
    "Es ist kein Land in Europa, das nicht in irgendeinem Winkel eine oder mehrere Völkerruinen besitzt, Überbleibsel einer früheren Bewohnerschaft, zurückgedrängt und unterjocht von der Nation, welche später Trägerin der geschichtlichen Entwicklung wurde. Diese Reste einer von dem Gang der Geschichte, wie Hegel sagt, unbarmherzig zertretenen Nation, diese Völkerabfälle werden jedesmal und bleiben bis zu ihrer gänzlichen Vertilgung oder Entnationalisierung die fanatischen Träger der Kontrerevolution, wie ihre ganze Existenz überhaupt schon ein Protest gegen eine große geschichtliche Revolution ist."

    Dalej marksisci rozwijaja idee Hegla (Völkerabfälle czyli narodowe odpadki/smieci takie jak Slowianie, Szkoci czy Baskowie) piszaco koniecznosci usuniecia "tych nacji ktore hamuja postep rewolucji i walki klas"
    Marks wielokrotnie w pozniejszych tekstach wracal do koncepcji walki klas i koniecznosci eliminowania przeciwnkow klasowych - marksizm usankcjonowal mordy na tle ideoologicznym jako srodek osiagania konkretnych celow politycznych.

    16 milionow Slowian i 4 miliony Wegor twoi ideoolodzy zaliczyli do smieciowych narodow ktore stoja na drodze rewolucji i dla dobra rewolucji trzeba sie tych smieci pozbyc... z ochota do wdrazania tej ideii zabral sie najpierw Lenin a pozniej Hitler, kazdy z nich wybierajac co lepsze rodzynki z ideoologie Marksa i Engelsa (np ja uwazam ze inspiracja Hitlera bylo inne dzielo Marksa z 1844 roku "Zur Judenfrage")

    Nie opowiadaj mi tu ze nie wiem o czym pisze - nie wiem czy znasz niemiecki - ja sobie moge czytac teoretykow walki klasowej w orginale ty mozesz korzystac z tlumaczen jesli ci nie staje umiejetnosci...
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    2014-05-01 23:10
    Prosze nie drwic i nie nabijac sie z Kaczynskiego!
    To nieszczesliwy , maly czlowiek, któremu oprócz mlaskania nic w zyciu nie wyszlo.
    Do tego jeszcze ma w swoim otoczeniu tak "wybitne" jednostki, jak Hofman czy Bredzinski..
    .stara idiotke pawlowicz i psychola macierewicza!
    ( tylko piekna katastrofa mu wyszla. )
  • ~zak
    2014-05-02 12:01
    nie popieram zbrodni komunistycznych tylo zastanowcie sie ciemniaki prawicowe skad wziela sie tradycja 1 Maja to nie komunisci strzelali do robotnikow w Stanach Zjednoczonych To zasluga demokratow
  • ~rekk
    2014-05-02 08:41
    Wszystkich do autobusów, zabrać buty, wywieźć 100 km za miasto i wypuścić :)))
  • ~Jerzy 53
    2014-05-02 08:33
    Ja tego nie rozumiem ! Jest zakaz afiszowania symboli totalitárnych (w tym znaków komunistycznych i faszystowskich = jedno łajno). Zakazane są Partie o tych zbrodniczych poglądach - i nasza POLICJA na to nic nie reaguje. Przecież to jawny terror, oraz jego propagowanie. Moze by tak wysłać naszych przedstawicieli prawa i porządku na lekcje do bardziej cywilizowanych krajów, by się nauczyli walki z terroryzmem ! Niech wezmą przykład chociażby z sił porządkowych w EGIPT-cie, gdzie "Braci Islamu" odpowiednio się traktuje. Nie może być tak, że ta swołocz jest ponad prawem.
  • ~marian
    2014-05-02 07:35
    A to wszystko poprzedziło, co? A no wydarzenie w watykanie, na które zjechało całe ludzkie plemię, które z kościołem nigdy nic nie miało wspólnego. Dla pozoru ten, który w założeniach miał być cnotka Nas maluczkich okazał się ochroniarzem - kiszczakowców. Bo dzisiaj śmiało można powiedzieć - kiszczakowcy w swoim gronie rozprawiają: >co by było z nimi, gdyby nie było - "świętości-JPII", z której najbardziej cięszą się kolendy-zalewskie i kraski, które na co dzień też nic nie mają z kościołem.
  • ~masa
    2014-05-02 07:42
    Wyborco zagłosujesz na sierpowych z SLD ?.
  • ~absinth3
    2014-05-02 01:34
    Prosze nie drwic i nie nabijac sie ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    To nieszczesliwy , maly czlowiek, któremu oprócz plucia na innych nic w zyciu nie wyszlo.
    Sam jestes katastrofą mentalną Towarzyszu Wiesławie!
  • ~Manifest Świńskiego Ryja
    2014-05-01 23:46
    *Tu FOLWARK@OBYWATELski * Pierwsze Radio Informacyjne NADAJE:

    * Z RUSKICH RZEŻNI @ŚFIŃSKICH RYJÓW GNIEW *

    Słyszycie z krwawych RZEŹNI niesiony.
    Żołdaków przeokrutnych ryk?
    Już idą, nam zaciągnąć stryk,
    By zarżnąć świńskie Ssyny, Żony

    I naprzód MARSZ, FOLWARKU dzieci
    Bo nadszedł chwały naszej dzień.
    To ludzki tyran przeciw nam zawiesił
    Zbroczony krwawo sztandar ten.
    Zbroczony krwawo sztandar ten.

    Rozdziawcie RYJE, dziś !
    Zewrzyjcie szyki wraz
    I wio, I wio i KŁAMI w nich !
    By ziemię krwia napoić
    Już nadszedł znowu czas !!

    O święta FOLWARKU NIENAWIŚCI!
    Dziś w zemście prowadź, wspieraj nas.
    O Wolności w RYJACH zaklęta!
    Z obrońcy Twymi wespół walcz.
    Z obrońcy Twymi wespół walcz.



    @S.WIŃ.SKI RYJ intelektualna własność PUTINA !!!
  • ~Różowy
    2014-05-01 23:11
    Re "WYROK" Śmieć ( do ciebie mówię) nie jest w stanie nikogo obrazić, tym badziej czerwonych. Kultury trochę. Ale czy takie zero wie co to kultura?