• ~Unijny rozklad jazdy w seksie
    (2014-05-09 20:55)
    A kiedy Unia da kto i kiedy može spólkować???
  • ~piekna
    (2014-05-08 13:00)
    Robia nam wode z mozgu emitujac w telewizji "filmik" jak cudownie jest odkad znalezlismy sie w uni europejskiej. A tak naprawde UNia nas ogranicza. Problem z wedzeniem wedlin to wierzcholek gory lodowej.
  • ~tylko to moze nas uratowac
    (2014-05-08 13:54)
    Wymienic ta mafie jaka opisal Piskorski w swojej ksiazce ,zrobic wybory i zaprowadzic lad i porzadek.
  • ~Polak
    (2014-05-08 13:58)
    przegonić tych unijnych debili z tłustych stołków...
  • ~Szynka
    (2014-05-08 15:13)
    Pisiaki zorganizowały ten spęd upasionych wedzarzy.Kaczynski na Podkarpaciu nażarł się wedzonkami[za darmo]i obiecał,że bedzie kielbas bronił-jak niepodległosci.Co robili wasi posłowie w Brukseli-spali,jedli,pili i kasiore łupali.Spadaj mały kaczy zadymiarzu.
  • ~gość
    (2014-05-08 15:23)
    Czy unijny ślimak jako ryba, lub unijna marchewka jako owoc nie szkodzi naszemu zdrowiu, a wszelkie modyfikanty nie szkodzą , a mirabelki i szczaw nie szkodzą. Tym łunijnym m wszystko szkodzi co zdrowe i mądre.
  • ~gag
    (2014-05-08 16:06)
    ~piekna
    Ograniczony to jesteś ty i twoja rodzina
  • ~gag
    (2014-05-08 16:11)
    Moja babka szorowała podłogę szmatą na kolanach
    Moja matka szorowała podłogę szmatą na kolanach
    I ja szorować będę podłogę szmatą na kolanach...Mopa - szatańskiego wynalazku nie użyje nigdy... Taka jest nasza tradycja...
  • ~Ludwik
    (2014-05-08 17:05)
    Tak POpaprańce dbają o ludzi.
  • ~wedzarz
    (2014-05-08 20:34)
    do Szynka zycze ci zebys mogl dalej jesc wedliny od tych upasionych wedzarzy jak ich nazwales ,a nie farbowane i z zawartoscia 20% miesa produkowane przez zaklady molochy popieane przez unie jako zdrowe bo spelniaja normy. Pis nie mial nic wspolnego z tym protestem poprostu ludzie walcza o swoje miesca pracy i o nasza tradycje jaka sa wedliny naturalnie wedzone.