• ~dobre!!!
    2014-05-16 18:39
    Przeciez dziś słyszałem jak pan Zwiewka oznajmiał, że żadnej powodzi nie ma i drwił sobie z Kaczyńskiego powtarzając dowcip pana Tuska o szpiegu z krainy deszczowców. To tewnie kolejny specjalista, lecz tym razem od powodzi.
  • ~Kamila41
    2014-05-17 00:50
    Wiesio13 bicz na PISmatołki wszystkich uratuje donka utopi bo zus tabletek nie chce wiesiowi refundowac
  • ~baba
    2014-05-16 11:57
    debile mieszkaja nad rzeka dobrze im tak to jest teren przyrody nieszczurów
  • ~z pisu
    2014-05-16 12:29
    jarek był u was ?:) pomógł wam ?
  • ~wspolczuje pokrzywdzonym powodzianom
    2014-05-16 13:18
    Sytuacja sie poprawia???DLA KOGO?? RZADU nie zalewa RZAD zawsze "na fali" !!! Ale przydaloby sie moze, zeby go podtopilo [ rzad oczywiscie] , to moze inaczej mysleliby o powodzianach , ,a nawet zalalo nie pier---by glupot. Jak kiedys rzucali ludziom ,ktorzy potracili doslownie wszystko szesc tysiecy zl. I powiadali coby im woda sodowa do glowy nie uderzyla od tak "zawrotnej SUMY PIENIEDZY"!!! TAAAAk zostawszy w tym co sie ma na sobie, to z taka suma mozna zaszalec. Ministrowie ,poslowie I nie tylko, za psucie powietrza dostaja kilkakroc wyzsze sumy -CO MIESIAC , TO I NIE DZIWOTA ,ze im sie w "palach " poprzewracalo.
  • ~to wazne
    2014-05-16 13:34
    Dajcie spokoj z tym Tuskiem ,to pajac ,ktory duzo mowi i udaje ze cos robi z cala POwska ferajna.
    Czekam aby ktos sie zajol tym doniesieniem Piskorskiego na temat tej zapomogi w siatkach plastikowych dla Pomatolow.To wiele daje do myslenia ,dlaczego tak sie dzieje w Polsce ,gdzie te pieniadze z UE?itd...
  • ~Lucyna
    2014-05-16 15:52
    Tusek to debil nic nie robi dla ludzi, tylko swoje kapsy nabija naszą kasą, złodziej.
  • ~Folksdojcz sie cieszy.
    2015-01-11 21:34
    Szczykunowicz ( wabi sie teraz komorowski ) orzekl ze woda przyszla to odejdzie.