• ~Obserwator
    2014-05-29 15:56
    Czuję, że będzie wesoło na tym pogrzebie...
  • ~Pan Bug
    2014-05-28 16:40
    Czekalem az general Jaruzelski bedzie w delirium i wtedy zapytalem go : kochasz mnie ? Tak - odpowiedzial general, ale przedtem zagrozilem mu, ze jesli odpowiedz zabrzmi - nie, to zostanie pochowany obok ojca na Syberii, a nie na Powazkach !
  • ~nawrócony
    2014-05-28 13:52
    no własnie prawdziwi--katolicy zdają się na osąd--boży--aantykatolicy ,nie tylko obrażaja bliżniego swego ale boga,przecież generał pojednał się z bogiem ,a młodzi pluja na boga,wiec ,mociu panie gdzie jest prawda,prawda jest-w niebie a prawdą drogą i szczęsciem, jest tylko trójca boża--
  • ~qaduq
    2014-05-28 14:04
    To kolejna odsłona walki o pogrzeb w obecnym stuleciu , a czwarta na przestrzeni 100 ostatnich lat . Gabriel Narutowicz zamordowany w atmosferze dzielenia Polaków na prawych i prawicowych Polaków .
    Józef Piłsudski , któremu pamiętano zamach majowy i czasowe odstępstwo od katolicyzmu . O Lechu Kaczyńskim , że nie wspomnę . Naród , który nie potrafi docenić tych , którzy przez czas dany im przez historię , dzierżyli w rękach jego losy , sam sobie wystawia swiadectwo . Każdy dzisiejszy madrala nie sobie spojrzy w lustro i przypomni swoje bohaterstwo w walce z komuna . I te mityczne opowieści , że coś można było wcześniej ? A kto to niby ćwiczył głosowanie na prezydenta wolnych posłów z opozycji w częściowo wolnym Sejmie ? I nie na wiele to pomogło , gdy jeden lewy komuch z Tarnowa skrewił i skreślił . Jaka to była konsternacja nowej elity , która potrzebowała przerwy , bo nie umiała liczyć . A co się działo w Belwederze z solidarnościowym prezydentem , kiedy Griszka Janajew robił pucz w Moskwie w 1991 r. ? Chwała Polakom , pomnym klęski i strat powstania warszawskiego i potrafiącym uchronić stolicę przed losem Budapesztu i Pragi . Dobrze , że uniknęliśmy w czasach Jaruzelskiego i okrągłego stołu losów Rumunii . Dzisiejsza Ukraina jest naocznym przykładem , dokąd prowadzą szczere chęci i zapał , bez liczenia sił . Więcej spokoju i szacunku dla samych siebie , bez tego pseudopatritycznego jazgotu , niegodnego w takiej chwili . W obliczu śmierci przypomnijmy radę Rzymian , de mortuis nil nisi bene !
  • ~Polak
    2014-05-28 14:11
    Dla tego osobnika tylko pogrzeb w Moskwie całe życie im służył.
  • ~cccp
    2014-05-28 14:21
    Miejsce wybrali zacne: tuż pod płotem, niedaleko śmietnika.
    Tylko niech za głęboko nie kopią, bo wpadną do metra pani Bufetowej!!
  • ~Czapaa
    2014-05-28 14:11
    Gdyby dzisiejsza Rzeczpospolita była rzeczywiście wolnym i suwerennym krajem, to Jaruzelski winien być już dawno zdegradowany do szeregowego i osądzony za zdradę państwa. Ten bolszewik będąc konfidentem zbrodniczego wywiadu wojskowego SMIERSZ, pod przysięgą służąc całe dziesięciolecia interesom i rozkazom naszego wroga i okupanta powinien- i piszę to całkowicie poważnie- być odesłany w trumnie do Moskwy- bo jedyne jego zasługi były dla ZSRR.
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    2014-05-28 14:27
    Prezes szerbatek paraduje w sweterku..
    Ten sweterek z wycieciem waginalnym jest naprawde uroczy.
    Tak jakby facio dopiero co wyjrzal na swiat...
    Teraz wiadomo dlaczego sie zapozyczyl.
    Na starosc zaczal sie stroic.Podejrzane !

    (PISiury...? ON zmienia koszulke i sweterek czy to taki zestaw wyborczy ???:)))))
    On tak "ociepla" swój plugawy wizerunek.
  • ~Jack
    2014-05-28 14:38
    ad Wiesio 13
    zatrudij sie w sklepie z odieza uzywana,bo na tym sie znasz,
    a nie lej wody na forum
  • ~vh
    2014-05-28 14:46
    @~stary dziad
    tez pewnie strzelales do Polakow... czesc pamieci waszych ofiar a wam zapomnienie i poruta...

    @damapik
    napisalas "odpuscie" ja zas napisalem ze warunkiem odpuszczenia jest szczery zal... nie ma szczerego zalu to nie ma odpuszczenia...
    czegos nauczylismy sie od komunistow, czegos nauczyla nas gazetka wyborcza - odrzucamy nieracjonalne romantyczne mrzonki, odrzucamy nieracjonalne porywy serca, juz nigdy wiecej nie bedziemy wlaczyc za wasza wolnosc, juz nigdy wiecej nie ebdziemy was ratowac i juz nigdy wiecej nie bedziemy wam odpuszczac - tego powinno trzymac sie mlode pokolenie - tego powinno uczyc sie z histori Polski i Polakow - by nie wybaczac i nie zapominac...
    Oprawcow Polakow tepic i scigac dopoki nie padna ze zmeczenia, dopoki zregunowani beznadzieja ucieczki nie padna na ziemie a wtedy bez litosci wyrwac chwasty... tego ucza nas postepowi europejczycy - ci ktorzy kiedys nie chcieli umierac za Gdansk, ci ktorzy obmawiaja Zolnierzy Wykletych, ci ktorzy odmowili im prawa do zycia i prawa do godnej smierci...
    Bez litosci, bez milosierdzia, scigac i tepic... nie zapomniec i nie wybaczyc.