• ~OLO
    (2014-05-30 19:32)
    WYWALIC KACZORA Z WAWELU.
  • ~wrozka
    (2014-05-30 21:49)
    BLUZNIERSTWI to GRECH GLOWNY za ktory jest anjciezsza kara!

    a wiec rydzo-kacza mafio bedziecie potepieni jeszcze za zycia a po was wasze pomioty. Pan Bog nie rychliwy ale sprawiedliwy i dowiecie sie o tym wkrotce kanalie
  • ~czytelnik
    (2014-05-30 21:18)
    Kapuściński napisał: "każdy w życiu powinien się tak zachowywać, by nie uruchamiać u innych mechanizmu zemsty"!
  • ~Dama Pik
    (2014-05-30 21:28)
    re ~christ2014-05-30 20:57

    do Dama Pi, 20,26
    ---
    jakie Pi?
    W pełni świadomości prosił o sakramenty ?
    I co z tego ? To jego sprawa .
    Czemu nie zrobił tego np 20 lat temu tylko jak już mu śmierć w oczy zajrzała ?
    To może każdy żyć na zasadzie "hulaj dusza ,piekła nie ma ",a na koniec przyjąć sakramenty i "pojednać się " z Bogiem.
    Warunkiem rozgrzeszenia ,podobno jest oprócz wyznania grzechów ,szczerego żalu ,postanowienie poprawy (he he he -kiedy to miał zrobić) i zadośćuczynienie .
    Zadośćuczynił tym co ich skrzywdził ?
    To ja kradnąc i cudzołożąc też mogę święcie wierzyć,że to jest dobrze i sprawiedliwie ,he he he .
  • ~VenCeRemos
    (2014-05-30 21:36)
    bo Kapuścięski* był TW jaruzela* - dlatego DEZINTEGOWAŁ i DEZINFORMOWAŁ społeczeństwo Polskie -
    z rozkazu swojego Pryncypała Dyktatora - na pewno
  • ~słomka z butów łysych debili
    (2014-05-30 21:38)
    To tylko urna tym bardziej narodowym bez muzgom będzie łatwiej przemycić do Moskwy
  • ~anty
    (2014-05-30 21:39)
    CIEŃ POLSKIEGO NIELICZNEGO CHAMSTWA KRĄŻY NAD NASZYM KRAJEM I EUROPĄ.
  • ~Zespół Pieśni i Tańca "Mazowsze"
    (2014-05-30 21:43)
    "zapamiętaj, taki siaki, coś się dobrze dał we znakl

    - choćbyś potem cukier dawał (na kartki albo nawet i bez kartek) -

    już nie weźmiesz nas na kawał...!"

    Czy to jeszcze pamiętacie?
  • ~W Y K O P A C
    (2014-05-30 21:52)
    WYKOPAC
    Z POWAZEK
    RAJMUNDA KLAMCZYNSKIEGO VEL KALSTEINA!

    WYKOPAC
    Z WAWELU
    JEGO POMIOTA!

    WYKOPAC
    Z POLSKI
    Z D R A J C O W
    PISDOWSKICH!

    WYKOPAC
    EPISKOPAT
    NIE REAGUJACY
    NA POPELNIANIE
    GRZECHU
    NAJCIEZSZEGO!
  • ~Bibilijny
    (2014-05-30 21:43)
    Piekne przemówienie Kwasniewskiego, , przygotowal się..Własciwie to Komorowski warz z Tuskiem pownni być na tym pogrzebie, ale ich sumienie to warte tyle co oni, zaklamani sami w sobie, niedouczeni luminarze ciemności i światłości szamba.

    Dla Komorowskiego i Tuska śmierć Jaruzelskiego to ani radość, ani żal, tylko kłopot, przez który trzeba się prześlizgnąć bez nadmiernych strat wizerunkowych.

    Wielki jest żal tylko tych, którzy Go znali i wspomagali. Płakać powinna POLSKA , ale jest za głupia na to, żeby włożyć żałobę.

    Dzięki Ci General, żeś ocalił tę Polskę przynajmniej od rozlewu krwi. Byłeś zawsze Generale człowiekiem skromnym i honoru, wielkim Patriotą, niezdążyleś jedynie uchronić Polskię przed złodziejami , aferami i głupkami przy korycie.

    Amen