• ~Bill
    (2014-08-13 12:07)
    Co to za ranking? Jesli przeprowadzony przez "Politykę" (same PRL-owskie w niej złogi) i wśród jej czytelników, to nic dziwnego, że Bolki, Lolki i Unie Wolności na czele. Co wart jest taki ranking robiony po amatorsku? Przecież żeby to nie była czcza dziennikarska zabawa w ranking, musiałby go przeprowadzić jakiś profesjonalny zespół badawczy, stosujący odpowiednie narzędzia. Parodia, a nie ranking.
  • ~Nie daje na WOŚP daje na CARITAS
    (2014-06-04 17:31)
    No patrzcie nawet Owsiak się tam znalazł.
  • ~kościelny
    (2014-07-02 22:39)
    kto tego gościa umieścił na pierwszym miejscu wstyd on powinien zniknąć raz na zawsze bo tylko przynosi wstyd niedouczony elektryk
  • ~COGITO12345
    (2014-07-29 15:06)
    KŁAMLIWY TYTUŁ ARTYKUŁU!! A Lech Kaczyński?!! Czy pismak ,który jest autorem ma nas za idiotów?! Najpierw trzeba napisać to nazwisko..,ktore ma się utrwalić w pamięci nieuważnego czytelnika...w kontekście negatywnym! Darujcie sobie już te MANIPULACJE ,BO TO ŻENADA!
  • ~@
    (2014-06-06 22:17)
    "NAJLEPSI" SYNOWIE NARODU POLSKIEGO:

    ROKOSSOWSKI
    JARUZELSKI
    WALESA
    MICHNIK
    KWASNIEWSKI
    TUSK
    KOMOROWSKI
    PALIKOT
    LIS
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-06-04 22:44)
    Kaczyńscy - Tusk 2:1
  • ~klomb
    (2014-06-04 19:40)
    Obojętnie jaką partię kto popiera to nie uwierzy , że Wałęsa zajął 1 miejsce. Wałęsa to symbol. Podstawili go, aby jako człowiek z ludu miał poparcie robotników i przy nim cwaniaczki się dopchnęli do koryta. On był potrzebny do załatwienia geszeftu. Komu ten kit chcecie sprzedać?
  • ~sowa
    (2014-06-04 17:50)
    Ten ranking pewnie układał Michnik,bo to są sami ludzie "honoru" gratulacje!
  • ~Manipulo
    (2014-06-09 19:00)
    Co za bzdura ! A kto ten pseudo-ranking przeprowadzał, i gdzie ?! Na pewno w redakcji Lisa ? Spadać z manipulacjami , zdrajcy !
  • ~Andre L-P
    (2014-08-13 11:39)
    Mazowiecki? honorowy polak ? to sa kpiny -dla tego faceta nie mam zadnegp szacunku to taki typ jeden z tych z solidarnosci ktorzy" sprzedal" idee narodzenia sie w wolnej polski POST KOMUNIE porozumienie okraglego stolu to dobrze przemyslana przez Mazowieckiego rownia pochyla dla bylych aparatczykow PRLU i agentow sluzb specj PO ktorej jeden po drugim jaruzelskji kiszczak kania dukaczewski .stali sie nie tykalni- dostali azyl w wolnej polsce to mazowiecki i inni jego polityczni kolesie odpowiedzialni sa za dno bezprawia jakie polska osiagnela przez" banycka gruba " kreske ;dla mnie Mazowiecki to pasozyt byl tylko pomocna dluga reka dla komuchow ktorzy przejeli wladze ,(Kwasniewski, Miller-SLD) polski kapital ,sady, media( Polsat, TVN,) no i oczywiscie w spadku kontynuacje "przyjacielskiej wspolpracy" z rosja to wtyd ze takiemu jak Mazowiecki oddaje sie dzis honory- co nam dala przyjazn polsko ruska ? podzial polakow oslabienie -silnego zjednoczonego spoleczenstwa-rezultati Widac b. wyraznie np: bezradne wzmaganiu sie opinni spolecznej wobec wyjasnienia katastrofy -Smolenskiej- bezradnosc i osamotnienie polakow wobec aktualnych wydarzen planu putina likwidacja polski na ktory powolal sie Zyranowski . powstaje pytanie jaka byla by dzis polska gdyby nie haniebna gruba kreska Mazowieckigo