• ~Uczen
    (2014-06-04 17:55)
    WALESA TO BYLY AGENT SB.
  • ~Folwark Zezwierzęcony
    (2014-06-04 18:43)
    Te wszystkie świnie spod pozornie rozmaitych ciemnych konstelacji - to sa rodzone siostry, w tym samym chlewie odchowane i wypasione, odzywiajace sie nadal z tego samego koryta, napelnianego zreszta do dzisiaj na nasz koszt!

    Po prostu jedna obżarta swinia robi innej nażartej swini na naszych oczach bezwstydnie robi minete!

    A potem pod naszą kołdrą i w naszym łóżku dalej się obżera naszymi jabłkami i zapija naszym mlekiem!
  • ~nmol
    (2014-06-04 15:14)
    czy to bylod Polakow Czy to bylo od jakis podstawionych -przeciez ucziwy polak patriota wie kim byl i kim jest ---dla poklasku obecnie wszystko sie zrobi NAWET MANIPULUJE WYBORAMI PO TRUPACH DO CELU WSZYSTKO ZROBIA ---
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-06-04 15:45)
    Powiem już prawdę: sam dostałem sraczki i wyzywam sie na prezesie, taka ze mnie gnida. Ale lekarz już jedzie.
  • ~Wacek Krakus
    (2014-06-04 15:59)
    Jaki to dziwny kraj

    z Bolka zrobili ...bohatera ?
  • ~Emeryt z Gdańska
    (2014-06-04 16:01)
    No Bolek i jego opiekunowie z bezpieki się cieszą
    A Wachowski IPN u ponoć wiecem wyniósł ...niż później przyniósł !

    Bolek ...
    Co wrt jest taki naród robiący z donosiciela ...bohatera ?
    No ile to jest warte ?
  • ~jog
    (2014-06-04 17:39)
    tak trymaj Lechu nie daj się ponizac jesteś gość i nikt ci tego nie odbierze
  • ~Yanko Ryzykant (ale nie szaleniec!)
    (2014-06-04 18:23)
    Kiedyś myślałem, że "Bolek" dzierży absolutny rekord Polski w skokach z trampoliny do szamba i że ten rekord jest nie do pobicia!
    Myślałem nawet, że sam rekordzista u szczytu kariery wycofa się z czynnego sportu i będzie liczył medale oraz "świnki" i inne dukaty!
    Dziś ze smutkiem przyznaję, że się myliłem, i przewiduję, że ten rekord zostanie jeszcze bezdyskusyjnie pobity wiele razy - tak jak w tym wypadku.

    Aż w końcu zabraknie miary - albo przebierze się miarka!
  • ~św.NH
    (2014-06-04 22:29)
    HEJ BOLEK JO SE BOLEK, ALEM SZPETNIE POLEGŁ.
  • ~Macocha Teresa w Kiejkutach
    (2014-06-04 18:35)
    Ja, ja! Ja wohl!
    U nas w naszej ojczystej Ziemi Swiętej to jest najbjutiful.
    Chrystus naszym Królem!
    Maryja to Królowa Matka!
    Tusk - książe Karol.
    Nasz Michnik to patriota za 30 srebrników!
    A Bolek to może nawet za 300!!!