• ~Seweryn Pisiorski
    2014-06-08 08:26
    Oczywiście najwięcej do powiedzenia mają ateiści.Co was to obchodzi?Nie wierzycie,nie wasz Kościół,nie wasza sprawa!
  • ~ekspedyt
    2014-06-08 07:24
    Niesamowita wiadomość! Czekamy teraz z nastaniem chłodów na otwarcie parafii i pałaców biskupich dla bezdomnych owieczek. Czynem, a nie pustosłowiem głoszonym z ambony kler okaże w ten sposób swoje miłosierdzie i prawdziwe oblicze!
  • ~oprózniony
    2014-06-08 08:44
    oddajcie wszystko czerwonej mafi ta szmata udaje pośrednika moze w kiblu
  • ~fakty bez mitów
    2014-06-08 08:43
    Kościoły zapominają o swym „najważniejszym zadaniu”. JEZUS powiedział, że najważniejszym zadaniem chrześcijan jest głoszenie „dobrej nowiny [ewangelii] o Królestwie” (Mateusza 24:14). Tymczasem na całym świecie kościoły często propagują wśród parafian określone poglądy polityczne. W kazaniach, prasie, a nawet w listach pasterskich duchowni wzywają wiernych do popierania wojen i ruchów mających na celu obalenie dotychczasowych rządów. Zachęcają ich, żeby się przyłączali do bojkotów i protestów politycznych. Kościoły są tak pochłonięte mieszaniem się do polityki, że spycha to na dalszy plan ich podstawową misję, zauważono w holenderskim czasopiśmie Kerk en Theologie (Kościół i teologia). W zamieszczonej tam recenzji książki pt. Alles is politiek, maar politiek is niet alles (Wszystko jest polityką, ale polityka to nie wszystko) czytamy: „Kościół powinien się powstrzymywać od wszelkich stanowczych deklaracji politycznych. Jego najważniejszym zadaniem jest głoszenie ewangelii!
  • ~prawdajest1
    2014-06-08 08:41
    Ryba psuje sie od glowy a czysci sie ja od ogona...Jedna "jaskolka" to wciaz nie wiosna! Kosciol to "Wielki Babilon/Nierzadnica" opisana w Pismie Swietym wiec nie ma szans na poprawe-niedlugo bedzie zniszczona bo wg.Biblii potem juz niedlugo nastapi Armagedon a Jezus wiedzial o czym mowil.
  • ~WAW
    2014-06-08 08:40
    ~Seweryn Pisiorski2014-06-08 08:26

    Oczywiście najwięcej do powiedzenia mają ateiści.Co was to obchodzi?Nie wierzycie,nie wasz Kościół,nie wasza sprawa!
    ---

    ALE MY MUSIMY UTRZYMYWAC TYCH WSZYSTKICH BLAZNOW Z NASZYCH PODATKOW...

    PODOBNO W POLSCE SA 'GLODNE DZIECI' I 'EMERYCI I RENCISCI NIE MAJA NA LEKI', A TE BLAZNY CHODZA OBWIESZONE ZLOTEM I DOJA NAS WSZYSTKICH NA WIELE MILIARDOW(!) ROCZNIE...

    TAK SAMO BYLO WE WSZYSTKICH KOLONIACH...
  • ~QQ
    2014-06-08 08:37
    SPOKO POLACY ! TO ŚCIEMA !
    W Zielonej Górze uchwałą Rady Miasta w dn.25.02.2014 - uchwalono "Określa się bonifikatę w wysokości 99% od ceny sprzedaży nieruchomości niezabudowanej
    o wartości rynkowej 1.255.000,00zł (słownie: jeden milion dwieście pięćdziesiąt pięć tysięcy złotych
    00/100), położonej w Zielonej Górze przy ul. Waniliowej, oznaczonej w operacie ewidencji gruntów
    obrębu 10 jako działka numer 1159/29 o powierzchni 0,9768ha, zbywanej na rzecz Parafii RzymskoKatolickiej

    p.w. Niepokalanego Poczęcia NMP w Zielonej Górze, z przeznaczeniem na cele
    działalności sakralnej, pod warunkiem jednorazowej zapłaty"

    BÓG ZAPŁAĆ :)
  • ~Zgredek
    2014-06-08 08:34
    Chrześcijaństwo i Kościół katolicki są symbolem zła!
    Kiedy byłem ministrantem, to ksiądz proboszcz upijał mnie, no i potem musiałem go zaspakajać.
    Tak mnie to obrzydziło, że nawet obecnie odmawiam swojemu partnerowi seksu oralnego…
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    2014-06-08 08:33
    Potworny Obłęd
    Czy synalek arcykłamcy niejaki "Bąk" juz siedzi w pudle?
  • ~WAW
    2014-06-08 08:31
    CO ZA SUPER FACET - DUSZA CZLOWIEK!!

    A 'MOGL ZABIC', CZYLI UBRAC SIE JAK PRALAT JANKOWSKI (OBWIESIC ZLOTEM, LANCUCHAMI, ODZNACZENIAMI KOSCIELNYMI I Z POZLACANA SZABLA U BOKU)... :))