• ~CO POMATOŁY KAMPANIA SAMORZĄDOWA
    (2014-06-30 13:55)
    CO POMATOŁY KAMPANIA SAMORZĄDOWA
  • ~QQQ
    (2014-06-30 13:56)
    MOŻE JEJ COŚ NA ŁEB SPADNIE OBY:)
  • ~WD
    (2014-06-30 14:18)
    Niech się Gronkiewicz przejedzie "testowo" metrem ok 8.00 rano w każdy dzień powszedni z przystanku metro arsenał do metro wilanowska. Doznania gwarantowane!
  • ~XX
    (2014-06-30 14:23)
    Może by tak pozbyć się tej szarości i zrobić elewację w końcu tym budynkom? Tu też jest pole do popisu.
  • ~Genitaliusz
    (2014-06-30 14:37)
    Koszerne jedzenie było dla tej osoby ?
  • ~ivan
    (2014-06-30 14:56)
    Dwa lata temu na euro miało być gotowe.Teraz to w kasku może sobie po Warszawie spacerować.
  • ~Grażynka
    (2014-06-30 15:43)
    Idą wybory , ta kobieta zaczęła się pojawiać wśród Warszawskiego ludu w towarzystwie ochrony i przydupasów-karierowiczów. Pojawiła się na Nocy Pragi udając, że interesuje ją proste życie ulicy...
  • ~któś
    (2014-06-30 15:54)
    A może coś powiedzą o śmierci jednego z robotników na stacji metro Powiśle. Niech ta pani się tak nie uśmiecha, gdy ludzie mimowolnie dla jej politycznego kapitału giną.
  • ~oko
    (2014-06-30 14:35)
    Mógłby się kawałek stropu o wadze 1 tony oderwać i spaść na ten kast z głową tego POpaprańca były dobry test na wytrzymałość materiału.
  • ~tele-wic
    (2014-06-30 16:21)
    Trzeba być kretynem, aby nazywać kolejne stacje Targówek 1, Targówek 2.
    Zabrakło wyobraźni, czy znajomości ulic Pragi Północ?
Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.