• ~Petia Iwanow
    2014-07-04 12:14
    Czy ma tylko polskie? Czy podwojne ? Jak na temat przestrzegania prawa Prezydent Komorowski?
  • ~juzek
    2014-07-04 12:17
    Ani komorowski ani davis czy jak mu tam, niesa polakami ty lko obywatelami polskimi , a do Polakow im bardzo daleko.Oni nieznaja kultury Polskiej i Polskich zwyczajow.
  • ~j10
    2014-07-04 13:09
    Juzek, zacznij swoją polską edukację od poznania zasad gramatyki i ortografii.
    Aktualnie można Cię uznać za niepiśmiennego patriotę. Nim zaczniesz innych oceniać, ponad swój skromny umysł bądź.
  • ~WAW
    2014-07-04 13:35
    TRZEBA TERAZ DAC MU JAKIES LUDZIE (KATOLICKIE) IMIE I NAZWISKO... ;))

    A W OGOLE TO CZY ON WIE W CO WDEPNAL? CZY WIDZIAL KACZYNSKIEGO, RYDZYKA, MICHALIKA, PAWLOWICZ I RESZTE TEJ MENAZERII?
  • ~WAW
    2014-07-04 13:36
    @ ~juzek2014-07-04 12:17

    Z JAKIEGO KRAJU KLIKASZ I GDZIE CIE PRZESZKOLILI W JĘZYKU POLSKIM? IZRAEL, ROSJA CZY NIEMCY..?
  • ~Mieszko 23
    2014-07-04 13:42
    Jakby mial troche kultury toby zobaczyl najpierw jak zacofany jest nasz kraj
    pol Polski to ciemnogrod i sredniowiecze.
  • ~Abigail Mokrosinsky
    2014-07-04 13:54
    Goń sie Davis. Polakiem to ja jestem a nie ty.
  • ~pejs dlugi
    2014-07-04 15:16
    oj niedobrze panie bobrze , oj niedobrze
  • ~Drzazga 101
    2014-07-04 15:21
    O Matko, nie no PIJĘKNA uroczystość, takie wręczenie POLSKIEGO obywatelstwa p. Normanowi Daviesowi - witaj Norman wśród nas, Ludzienków i Narodu. Od dawna się zastanowywałem, skąd u Ciebie takie zainteresowanie naszą, ukochaną Ojczyzną, kuerdesz pałłasz ?! Morda, Brachu i olej ciepłym moczem wypowiedzi tych moich, poprzednikowych dupków!
    Hej !-
  • ~Migros
    2014-07-04 19:12
    Profesor Davies, już teraz Polak, zasymilował się z polskim społeczeństwem.
    Poznał też na wylot polską scenę polityczną. To on poznał się pierwszy na Prawych i Sprawiedliwych i słusznie nazwał tę partię SEKTĄ!!!