• ~Kryże
    2014-07-10 20:18
    Chazan i Piecha z pis mają dwa sumienia w sprawie zabiegów masowych za pieniądze pacjentek jedno sumienie i drugie gdzie NFZ płaci za zabieg !
  • ~Monachijski
    2014-07-10 20:10
    Kto podpisywał "Deklarację Wiary" ? Dyrektor szpitala publicznego czy prof. Chazan jako osoba prywatna?
  • ~TUR
    2014-07-10 19:08
    Każdy z nas podzielił się swoimi odczuciami w tej dramatycznej sprawie. Ale ile jest podobnych tragedii, o których nie wiemy! Jak to możliwe - że zgodnie z prawem - LEKARZ - może kierować się klauzulą sumienia. SUMIENIA?
  • ~11
    2014-07-10 19:24
    Gardzę Terlikowskim ,że zadaję się z mordercą dzieci Chazanem,przecież ten gość wykonał na lewo tysiące zabiegów aborcji zbijając na tym gigantyczny majątek !!!
  • ~lolek1
    2014-07-10 17:15
    Skoro Dębski jest taki mądry, to niech kliniki in vitro same opiekują się swoimi pacjentkami od zapłodnienia aż do porodu, a w przypadku powikłań niech ich dyżurny aborcjonista usuwa takie przypadki, może to być sam Dębski. Przy operacji niech mu pomaga Lis z lisową. Dlaczego zawsze ktoś swoje błędy zwala na innych. Niech mądry Arłukowicz ten problem załatwi, a nie umywa ręce.
  • ~osa
    2014-08-01 08:03
    widziałam ten wywiad, bardzo trudny temat i trzeba było dużo delikatności przy rozmowie. jak zwykle pani Pieńkowska nie zawiodła,a poprowadziła wywiad z dużym wyczuciem, jednak nie dając sobie "wejść na głowę" rozmówcy.
  • ~katol
    2014-07-11 07:32
    ile skrobanek zrobił w życiu Chazan , to jest morderca dzieci i żadne gadanie tego nie zmieni wielki katolik zostawił żonę, którą poślubił w kościele dla młodszej . Jak można rozgrzeszyć mordercę .
  • ~co pan na to
    2014-07-10 19:59
    do antylewak panie pazura-mozeby pan adoptowal uposledzone dziecko- stac pana na to ja nie moge bo mam juz 80 lat. a tak by the way uwazam ,ze osobnik Gizynski-nie bedzie mi przykro jesli ulegnie utylizacji.
  • ~obywatel
    2014-07-11 11:18
    A co z konstytucyjna wolnością słowa i wolnością sumienia przecież cala ta sprawa ewidentnie jest wbrew podstawowym prawom zawartym w konstytucji ! Polska się stacza w stronę dyktatury.
  • ~Jana
    2014-07-11 15:23
    Prawem kobiety, po tym co się dowiedziała o ciąży, było nie chcieć dalej w tej ciąży trwać i cierpieć!!! TAKIE BYŁO JEJ PRAWO. I za to wszyscy winni muszą być ukarani. Dla przykładu, że prawo stanowione w naszym kraju ma obowiązywać nawet tych lekarzy, którzy "mają sumienie"!!!