• ~Ślązak - Nie Polak
    2014-07-16 20:01
    "Najbiedniejsza gmina to Malczyce na Dolnym Śląsku
    W przedwojennych Malczycach działał port przeładunkowy i aż cztery stocznie".

    A potem nastała POLSKA!
  • ~arbuz
    2014-07-16 21:26
    To że jedni sa bogaci a inni biedni to często"zasługa" natury. Dlatego wszytskie gminne pieniądze do jendnego wora i podział na mieszkańca.
  • ~vd
    2014-07-16 22:17
    ]
    Najbogatsze miasta i gminy w Polsce. Zobacz RANKING
    po czym piszą o tych najbiedniejszych, coś tu nie halo
  • ~cze
    2014-07-16 22:40
    Nie no, autor tego tekstu sie ojarał, czy co?
  • ~Wolny Człowiek
    2014-07-16 23:25
    Ten sam Rewal, który uplasował się tutaj na drugim miejscu, jest jednocześnie najbardziej zadłużoną gminą w Polsce wg stanu na koniec roku 2013, jak podaje GUS. Czy w takim razie ranking Wspólnoty ma sens!?
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    2014-07-17 06:20
    Radom...w rekach PIS BANKRUTUJE !!

    Marzena Wróbel: dlug miasta staje sie kula u nogi
    Jesli zostane prezydentem Radomia i w radzie miejskiej stworzymy koalicje z Radomianami Razem, to zrobimy wszystko, by zmniejszyc zadluzenie miasta - zapowiada poslanka Marzena Wróbel. Wedlug niej dlug staje sie kula u nogi Radomia i moze blokowac jego rozwój.
    Poslanka, która byla tez w przeszlosci radna, przypomina, ze w 2006 roku zadluzenie miasta wynosilo 83 mln 633 tys. zl. - Ale nadwyzka wynosila 15,6 mln, czyli rzeczywisty dlug siegal 68 mln zl. Dzisiejsze planowane zadluzenie na koniec 2014 roku to 431 mln zl. To jest suma szokujaca. Na jednego mieszkanca, lacznie z niemowletami przypada ponad 2 tys. zl. To jest skala dzialalnosci kolegów z Prawa i Sprawiedliwosci - komentowala kandydatka na prezydenta.

    431 milionow.dlugu...PIS przy wladzy w jednym miescie !
  • ~fk
    2014-07-17 07:21
    A to nie jakieś głupoty powypisywane? 1887,32 zł Malczyce. To rocznie czy jak? To miesiecznie wychodzi 150 zł ?
  • ~fk
    2014-07-17 07:28
    Już wiem.Pismak zapomniał dodać ,że to nie dochód na mieszkańca ,tylko wysokość podatków na łeb
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    2014-07-17 07:31
    Kaczynska skleroza
    Prezes nad-prezes zbaw PIS proponuje...ha ha ha
    A może by tak panie Kaczyński zaproponować zmniejszenie liczby posłów,
    likwidacja senatu i zmniejszenie diet dla pOsłów? Nie? No pewnie,
    bo wam także chodzi TYLKO o KASĘ!! Ot cała prawda o Prawie i Sprawiedliwości.

    Jak było głosowanie nad ustawą PO likwidującą subwencje partyjne,
    to myślisz że kto był przeciwko? Pisiaki!!!
  • ~,i,,
    2014-07-17 07:48
    ~Wiesio13 bicz na PISmatołki---synku ,chciałem ci zwrócić uwagę ,że chyba flekujesz kogoś kto nie ma żadnego wpływu na rzadzenie w tym kraju.I to od wielu lat