• ~vilku
    (2014-07-17 16:12)
    Od dzisiaj nie uważam się za pechowca!!! utopić się wraz ze swoją rodziną we własnym ******* to dopiero pech...
  • ~Gosc
    (2014-07-17 19:00)
    ta tragedia świadczy o niewiedzy ludzi, ze gazy wydobywające się z szamba powoduj natychmiastowa utratę przytomności, stad tyle ofiar
  • ~gruf
    (2014-07-19 22:01)
    Wszyscy są mądrzy a szczególnie mieszczuchy, którzy najmniej mają doczynienia z gospodarstwem rolnym. Więc nie piszcie takich komentarzy !!!
  • ~hradczo
    (2014-07-17 22:06)
    Kłania się nieznajomość podstawowych zasad BHP!! A kto by tam, na wsi, tym przejmował!! Wielokrotnie jak byłem gościnnie na wsi, mówiłem znajomemu- dobrze zaizoluj przewody zasilające do młocarni lub w instalacji el. w stodole - bo pójdzie z dymem, bo cię prąd porazi; albo załóż obudowę pasów transmisyjnych w maszynie, bo ci rękę lub nogę urwie!! Na próżno- moje gadanie-szkoda gadać! Ale jak wypadek się stanie - Ogromny lament!!
  • ~winczer
    (2014-07-17 21:02)
    Tak przy okazji szamba coś mi się przypomniało. Nawojowa obok N.Sącza. Przyjechałem do kolegi i czuję, że strasznie śmierdzi w okolicy. Pytam co tak śmierdzi? Odpowiedź: ... a nic takiego sąsiad wypompował szambo do rowu bo szła burza i liczył, że spłynie dalej do rzeki, no ale burza przeszła obok i szambo w rowie zostało.
    Szok. Dzieciaki kąpiące się w pobliskiej rzece Kamienicy mają kłopoty ze skórą. No ale dla gordziela z wiochy najważniejsze jest by zaoszczędzić 100zł na wywozie szamba.
  • ~IRON
    (2014-07-17 16:44)
    A niejakiemu "~BBBBB2014-07-17 16:26" wszystko kojarzy się tylko z jednym. Przypadek z - albo dla - zakładu zamkniętego.
  • ~at
    (2014-07-17 19:31)
    szambo to co innego (nie stanowi takiego zagrożenia jak gnojowica, a to była najprawdopodobniej gnojowica skoro było takie stężenie siarkowodoru)
  • ~Katia
    (2014-07-17 19:03)
    No niestety na każdym portalu piszą co innego, a info o tym, że ciągnik wpadł do szamba to parodia. Robią sensację z tragedii ludzi, podając nieprawdziwe informacje.
  • ~Cliq
    (2014-07-17 18:40)
    Zapytali mlodego Polaka w Nowym Jorku z czym mu sie kojarz statua wolnosci a on odpowiuedzial, ze z du.a. Zapytali czemu z du.a a on na to, ze ostatnio wszystko mu sie kojarzy z du.a. Podobnie jest na tym forum. Niektorym wszystko potrafi kojarzyc sie tylko z jednym.
  • ~Ironiamus
    (2014-07-17 16:41)
    Kolejna rzetelna informacja w Dzienniku a jak wygląda z nocnika: "... walczy o zżycie w szpitalu." --- Brak tylko wyjaśnienia jak to się w szpitalu walczy o "zżycie"...