• ~gamal
    (2014-08-09 21:35)
    Biblia,2 list do Tymoteusza ; 8 Pamiętaj, że Jezus Chrystus został wskrzeszony z martwych i był z potomstwa Dawidowego, zgodnie z Dobrą nowiną, którą głoszę;9 w związku z nią cierpię zło aż do więzów więziennych jak złoczyńca. Niemniej słowo Boże nie jest związane.10 Dlatego dalej wszystko znoszę ze względu na wybranych, aby i oni mogli dostąpić wybawienia w jedności z Chrystusem Jezusem, wraz z wieczną chwałą...23 Ponadto odrzucaj głupie i ignoranckie dociekania,wiedząc, iż wywołują spory.24 Ale niewolnik Pana nie ma się spierać, lecz ma być delikatny wobec wszystkich, wykwalifikowany do nauczania, opanowujący się w obliczu zła,25 z łagodnością pouczający nieprzychylnie usposobionych; bo może Bóg udzieli im skruchy prowadzącej do dokładnego poznania prawdy 26 i opamiętają się, wyrwawszy się z sidła Diabła, widząc, iż zostali przez niego żywcem złowieni dla woli jego."
    - Oni niestety maja wlasne POGANSKIE wierzenia i czczca NIE Jahwe i Jezusa ale szatana!
  • ~slazak
    (2014-08-09 10:21)
    sredniowieczne inscenizacje religijne na koszt panstwa. Podobnie zreszta jak ten caly cyrk z kanonizacja i handel relikwiami polskiego papieza.
  • ~marcelek
    (2014-08-08 20:58)
    a czy jest kupa wojtyły?
  • ~Palec boży
    (2014-08-12 04:55)
    do gamal!
    Do szatana ty sekciarzu niedlugo pojedziesz za bluźnierstwa! Nie tobie osadzac smieciu! Pozwol zrobić to Chrystusowi! Kim ty jesteś ze będziesz wydawał wyroki? Kim ty jesteś ze bedziesz osadzał kogo Chrystus lubi a kogo nie? WON z Polski niszczycielu! WON do twego domu!
  • ~Palec boży
    (2014-08-12 04:57)
    Do slazak!
    Wypieprzysz ty złodzieju do swego kraju i nie będziesz musial się troszczyć co jest na koszt państwa!
  • ~Franek z pipi dupki
    (2014-12-22 18:47)
    Kiedy czs przyjdzie na rozgrzeszenie Tego BOGA Tyle miliony ludzi wymordowal I niewinne zwierzeta . a te matoly sie modal do niego
  • ~bleeee
    (2014-08-13 00:23)
    ej ty PALEC BOZY czy jak ci tam???a beret nie za ciasny???a moze chcesz moje skrpetki po calym dniu ???bedzie wiecj relikwi...
  • ~Polus
    (2014-08-12 04:42)
    znow pelno antypolskiego szajsu na tym forum!
  • ~Palec bozy
    (2014-08-12 04:42)
    do "marcelek"!
    Kupe ty sku... to zaraz diabeł wsadzi tobie w morde!
  • ~Polus
    (2014-08-12 03:42)
    znow pelno antypolskiego szajsu na tym forum!