• ~ew
    2014-08-15 15:19
    Ktoś kiedyś powiedział " jeżeli nie chcecie płacić na swoją armię, będziecie płacić na obcą"
  • ~Stańczyk
    2014-08-16 06:59
    A nie było tak jak przed wojną ? Że jeździli w kółko by pokazać jak ich dużo mamy.
  • ~jb
    2014-08-16 13:00
    Wy bezmózgowcy ,gdzie są pociski do leopardów oraz paliwo lotnicze do nielotów f 16?
  • ~a żal za doope PISuarką sciska
    2014-08-16 11:48
    @~~UFF2014-08-16 09:11 ~fgfmkuiolijuyfdtfj2014-08-16 09:04 koki2014-08-16 08:49 ~oko2014-08-16 09:55
    JAK TO MIŁO POCZYTAC JAK PISUARY SIE CIESZA, ŻE MAMY TAKĄ SILNĄ ...POLSKĄ !
  • ~oko
    2014-08-16 09:55
    A w 2007 r gdy prezydent śp;Kaczyński zorganizował paradę wojskową na dzień Wojska Polskiego to Bul-Komoruski ,Tusk,GW i zakłamane media w tym TVP,TVN wyły jak bure suki że to nie potrzebne wydatki i rozrzutność a teraz tak chwalą Bula?
  • ~UFF
    2014-08-16 09:11
    prezydent Kaczyński był przynajmniej znany w świecie i mógł robić defiladę a ten Komorowski nikomu nie znany w Europie i mało znany w kraju robi 5 razy droższe defilady i mysli że pokazuje siłę
    Sorry jest znanny jako analfabeta i miłosnik zabijania zwierząt . no i znany z tego że podał rekę kilku przywódcom swiata co nawet nie było w mediach tylko sam sie pochwalił.
  • ~fgfmkuiolijuyfdtfj
    2014-08-16 09:04
    obłuda i zakamanie Komorowsko - Tuskowe - medialno Najpierw wysmiewali i szydzili defiladę Kaczynskiego oraz niepotrzebne wydatki , a teraz sami ją robią i sie chwalą a jak dziennikarze na usługach rzadu i prezydenta się zachwycają.
  • ~CCCP
    2014-08-16 08:50
    OPANCERZONE TOYOTY (?) TO DOPIERO SIŁA !!! JAK TO W SWOICH TEZACH STWIERDZAŁ BAŁTROCZYK - " IM LEPSZA TERENÓWKA, TYM DALEJ TRAKTOR MUSI PO NIĄ JECHAĆ I WYCIĄGAĆ " !!!

    W 39 TEŻ SIĘ CHWALONO ARMII POTĘGĄ I SUPER EXTRA SOJUSZAMI !!!
  • ~sru
    2014-08-16 08:42
    w szkole,kiedy uczylem,tez bylo ponad l2oo -na placu apelowym taka sobie gromatka.W Warszawie by wygladali lepiej.Niemieckie Leopardy...hii,hii.Dali nam je bo nie chcialo sie im je zlomowac. Mozemy sie obronic,jak zaatakuje Litwa,dalej nie bylbym taki pewny.
  • ~d'Wuja
    2014-08-16 08:39
    co za potęga! W sam raz do obrony Sulejówka!