• ~konio
    (2014-08-17 22:39)
    Tanimi liniami? Low cost??
  • ~Konrad Wallenrod
    (2014-08-18 12:31)
    re: Drzazga.Widze ,ze jestes glupszy od osla na ,ktorym wjezdzal do Jerozolimy Pan Jezus Chrystus.Moze w koncu doczekamy sie pojedykow na cuda matek bosek,katolickich,greckokatolckich i prawoslawnych.Bog nie ma matki,jest jedynym Bogiem prawdziwym i ma na imie Jahwe,w Biblii nie ma zadnych innych posrednikow od Pana Jezusa zmartwychstalego.Biblia w Nowym Testamencie mowi autorytatywnie ,ze nie ma kontaktu swiata ludzi zywych ze zmarlymi,nie ma tez mowy o relikwiach.
  • ~maria magdalena
    (2014-08-18 14:53)
    Do qaduq. Jeżeli masz małe dzieci, tak jak ja, to uczysz ich wiary w Boga, czy wiary w falszywe relikwie, obrazki i figury?.Czy uczysz ich wiary do tysięcy świętych, w śród których znajdują się osobnicy nie zasługujący nawet na miano człowieka?Czy uczysz swoje dzieci szacunku do bisbupów zbrodniarzy gwałcących dzieci, do biskupów pijakówi innych przestępców.? Czy uczysz swoje dzieci , że to Bóg stworzył człowieka ,,na obraz i podobienstwo swoje",
    jak głosi kościół?Czy ty naprawdę wierzysz w BOGA i masz rozum współczesnego człowieka?
  • ~jws
    (2014-08-18 14:33)
    @ qaduq Mylisz się.Nie o wywyższanie tu chodzi. Dla jednych jest to protest przeciw fałszowaniu religii i oddalaniu wiary w Boga, a dla innych protest przeciw ogłupianiu, sprzeczne z historią i ROZUMEM.
  • ~anna maria
    (2014-08-18 14:18)
    Za święta relikwię Kościól uznaje i pokazuje chustę ,,św. Weroniki "z odbiciem umęczonego Chrystusa podczas Drogi Krzyżowej . O Weronice nie ma ani jednego słowa w Ewangeliach. Weronika nigdy nie istniała i jest wymyślona przez autorów apokryfów ODRZUCONYCH PRZEZ KOŚCIÓŁ. Nie przeszkadza to przedstawiać tę chustę jako prawdziwą relikwię.Fajne co??Gdzie jest prawdziwy Bóg w powodzi tych bzdur i fałszestw?
  • ~magda
    (2014-08-18 13:37)
    Abp Dziwisz powinien wymienić kilka kropel krwi JPII za jeden palec Marii Magdaleny.Może ta ,,relikwia", kobiety bliskiej Chrystysowi, uznawanej przez wieki przez kosciół ,nie słusznie za prostytutkę, wybawi Polskę od nieszczęść najazdu z kraju prawosławnego.
  • ~Henryk
    (2014-08-18 13:25)
    Gdyby wszystkie drzazgi z krzyza(ktore sa jako relikwie czczone) razem pozbierac mozna by postawic kilkanascie krzyzy. Mnie oferowano w Bethleem sianko ze zlobka Jezusa i resztki wina z Kany Galilejskiej. Ceny nie byly zbyt wygorowane.
  • ~historyk
    (2014-08-18 13:25)
    Uczeni obliczyli,że w kościołach znajdują się 32 GWOŻDZIE KTÓRYMI PRZYBITO CHRYSTUSA DO KRZYŻA. Jeden taki znajduje się na Wawelu. We Francji w dwóch kościołach znajdują się GŁOWY JANA CHRZCICIELA.OBIE UZNAWANE ZA PRAWDZIWE. Naukowcy obliczyli, ,ze w kościołoch na świecie
    znajdują się ,,SZCZĄTKI KRZYŻA CHRYSTUSOWEGO", O ŁĄCZNYM CIĘŻARZE KILKU TON.Liczba płaczących obrazów, do których artystom pozowały zwykłe kurtyzany i gipsowych płaczących figurek jest olbrzymia.Przywiezione ,,relikwie" nie są rewelacją..
  • ~jws
    (2014-08-18 13:07)
    Z historii wiemy,że BolesłaW Krzywousty podarował zakonowi wZwiewaldem nad Dunajem wiele darów i relikwii ,W TYM,,MLEKO PANNY MARII"
    Co sie stało z tym mlekiem? Czy wyschło?Czy jest ciągle pachnące?
  • ~sami swoi
    (2014-08-18 13:03)