• ~po-lak
    (2014-08-31 17:47)
    Jedyna Polska Galeria w Trójmieście, tylko tu już wszystko sprzedane.
  • ~GoldmanSachs
    (2014-08-31 17:47)
    w burdelu jak nie idzie , to łożek się nie zmienia, to zamiast dać emerytom, na służbę zdrowia , i biednym na nauke to wybudowano następny pomnik i przy okazji za chwilę wyjdzie przekręcik , nie wiadomo komu to potrzebne. Solidarnosc to był przekręt i mydlenie oczy dalej , to żaden zdrowo myślący człowiek w ten syf przekrętu nie uwieży. Biolek wystarczy ,że zafundowal nam największe w historii bezrobocie, masowa emigrację , powszechną biedę, to jeszcze buduje za takie pieniądze następny syf nikomu nie potrzebny
  • ~ALA
    (2014-08-31 19:10)
    A KISZCZAK CZLOWIEK HONORU, DLACZEGO GO TAM NIE BYLO, DOSKONALE PASOWALBY DO RESZTY
  • ~mmm
    (2014-09-01 06:43)
    To się stare chłopy lansują za publiczne pieniądze!
    A to, że stocznia jest upiorna, straszy wyglądem, porzucona , ... niszczeje, ...
    A pomnik stoczniowców , otoczenie wokół, ... żenada.

    Za pogardzanej przez jaśnie państwo i ich chłopskich podnóżków, komuny , takiego haniebnego rozpasania działaczy- towarzyszy nie było.
  • ~jadę do Londynu
    (2014-08-31 22:50)
    Guano dwudziestopięciolecia.Polska to bardzo bogaty kraj..
  • ~mechanik
    (2014-08-31 21:44)
    wsystko sprzedali a reszte rozkradli i buduja galerie bieda piszczy a karnawal trwa
  • ~janek
    (2014-09-01 05:04)
    naprawdę ten rzad szasta naszymi złotówkami na prawo i lewo, bogaci jesteśmy, tyle ze to z naszych portfeluw
  • ~prof. Krasnedebsky
    (2014-08-31 19:55)
    a gdzie Q-rwa byl J.K.? no gdzie byl on ? Wtedy ( 1980,1981 ) chowal sie i teraz sie chowa.
  • ~rrr
    (2014-09-01 17:40)
    "to ma być agora..." - kuffa ich mać a tfu!
  • ~papacha
    (2014-09-08 11:58)
    lepiej jak sie caluja , a nie pociskami na siebie pluja .