• ~mr.pen
    2014-09-07 20:50
    Wejscia wygladaja tragicznie
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    2014-09-08 07:06
    bronek Brezniew z ruskiej budy juz nad grobem.
    Nie ma co sie denerwowac wystarczy cierpliwie poczekac,
    juz wkrótce bedzie bitwa na noze i kastety miedzy spadkobiercami,
    zacznie sie jeszcze gdy cialo bedzie cieple a skonczy sie implozja PO która skonczy jak AWS.
  • ~fuszerka
    2014-09-07 23:20
    warszawskie metro jest tak płytko położone, że wszystko dookoła się trzęsie, a w przypadku wojny nie da się go przerobić na schron ...
  • ~Kielczanin
    2014-09-07 23:44
    Co to znaczy, że "przed planowanym zakończeniem budowy", skoro planowany termin zakończenia budowy minął już ponad rok temu?
  • ~wiktor
    2014-09-07 23:49
    wieśio matołek . co nato twój lekarz ico to za choroba te pisim ? .
  • ~zielona wyspa
    2014-09-08 04:44
    jako rodowitą Warszawiankę (z dziada, pradziada) cieszy mnie każda inwestycja, ale błagam, wydawać kasę umie każda kobieta, ale niech HGW nie zapomina, że niedrożne studzienki po deszczu w W-wie też wymagają remontu (trudno się pochwalić efektem) ale to b. istotne.Remonty ulic, to mało bo paraliż jazdy niszczy zdrowie kierowców, samochody i portfele. Z Białołęki, gdzie remontowana jest trasa, znów tunele szklane dla podrożenia kosztów, zawężenie do jednego pasa, to nieliczenie się w kierowcami. Brak zastępczych rozwiązań to brak szacunku dla ludzi.Jeżeli tak władzy zależny na bezpieczeństwie , to niech policjanci regulują ruchem.Wyeliminuje się cwaniaków,którzy na końcu zmieniają pasy, przyspieszy płynność ruchu, zblizy efektem do "zielonej fali" itd, itd
  • ~Bąk Józef
    2014-09-08 04:50
    Wiesio reaktywacja. Musisz się cieszyć, że mistrzowi Donaldowi udało się uciec do Brukseli-rządy bez odpowiedzialności i rozliczenia. Jedyny sukces to zielona wyspa, ale gdzie ona lezy i do kogo nalezy , tego ja obywatel tego kraju nie wiem.
  • ~obserwer_1
    2014-09-08 06:38
    naoglądała się kabaretów i teraz cały czas chodzi w kakakasku
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    2014-09-08 07:03
    prezes...Jaroslaw Brezniew
    bronek Brezniew z ruskiej budy juz nad grobem.
    Nie ma co sie denerwowac wystarczy cierpliwie poczekac,
    juz wkrótce bedzie bitwa na noze i kastety miedzy spadkobiercami,
    zacznie sie jeszcze gdy cialo bedzie cieple a skonczy sie implozja PO który skonczy jak AWS.

    Niech bedzie powalony bronek - bul Zawsze Dziewica! Teraz i zawsze!
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    2014-09-08 07:11
    prezes...Jaroslaw Brezniew
    bronek Brezniew z ruskiej budy juz nad grobem.
    Nie ma co sie denerwowac wystarczy cierpliwie poczekac,
    juz wkrótce bedzie bitwa na noze i kastety miedzy spadkobiercami,
    zacznie sie jeszcze gdy cialo bedzie cieple a skonczy sie implozja PO który skonczy jak AWS.

    Niech bedzie powalony bronek - bul Zawsze Dziewica! Teraz i zawsze!