• ~Hypothalamus
    2014-09-09 14:42
    A na zdjęciu nr 1, na drugim planie przypadkiem widać logo pewnej korporacji, przypadkiem kojarzonej powszechnie w USA z Demokratami, partią JE Ambasadora. Korpo była sponsorem eventu? Jeszcze powinni dać gdzieś w tle jakiegoś osiołka, np. Tuska.
  • ~slowianka
    2014-09-08 20:54
    NEWS godny polski.
  • ~trzeźwy-nie POlikot
    2014-09-08 22:18
    Noooo,z pewnością wzrosło morale naszych chłopców. Ambasador z nimi,hm,hm i to hamerykański,łoryginalny. Teraz to i guzika od munduru Moskalowi nie oddamy. Taaaaki sojusznik, na miarę Jałty !!!
  • ~Koko
    2014-09-08 22:23
    po tym skoku jeszcze wiecej Polaków bedzie miało odmowe uzyskania wizy do USa.Zapewne stwierdza że jesteś gejem,narkomanem lubchesz u nich pracować jako,... terrorysta. Mimo iz uważam że Polska nie ma innego wyjscia niz sojusz z usa to jednak powinniśmy byc bardziej twardsi w stosunkach dwustronnych z naszym wielkim kolega zza oceanu. Nie może byc tak że byle jakiś obszczymurek po wyladowaniu w NY powie że wg niego jesteś zagrożeniem dla Usa i wracasz do Polski gdy w tym czasie wjeżdża tysiąc arabusów z krów z których wywodzi sie najwięcej terrorystów mordujacych obywateli usa.qwa albo jesteśmy albo nie jesteśmy sojusznikiem.
  • ~konsul
    2014-09-08 23:00
    Swoja droga ten kapitan ma wygląd typowego "chłopoka" ze wsi.Zapewne gdzieś spod włodawy. Chłopak może dostanie wize i przez trzy miesiące zarobi troche jako dozorca w wesołym miasteczku w Chigago. Ps jeśli tem ambasador jest takim przyjacielem Polski to niech powie Obamie że Polacy maja w doopie pracę na czarno w usa ale nie może być tak że Polak który poświęca sie dla Nato musi starac sie o wize .To ponizej godności.
  • ~Frend
    2014-09-08 23:56
    Ambazador ale tylko POlski, Innej nie uznaje. A i PR opanował jak nasza POZPR. Tylko tych klusek mógłby tyle nie jeść , bo trudno go zrozumieć.
  • ~sigg69
    2014-09-09 03:50
    Dlaczego ten polski general na drugim zdjeciu nosi na rekawie znak rozpoznawczy amerykanskiej dywizji ('AA'='All-American', czyli 82 Airborne Div.)? W jakim wojsku ten facet sluzy? Kto mu placi: polski podatnik czy amerykanski? Strasznie Polaczkom imponuje wszystko co amerykanskie - jakie to prowincjonalne...
  • ~pozdrawiam
    2014-09-09 05:55
    Lewackie i ruskie pieski szczekają na forum.
    Uważajcie, by żyłki wam nie popękały, mniej nadymania, 'koledzy' ... :))
  • ~robson
    2014-09-09 08:05
    Powinni Go wyrzucić nad IZRAELEM,a co on tak GULGOCZE.