• ~bolanda
    2014-09-14 03:43
    To "zdjęcie rodzinne" było świetną okazją, tylko niestety zabrakło... PLUTONU EGZEKUCYJNEGO !!! Wielka szkoda !!!
  • ~skurkowaniec
    2014-09-12 22:15
    a gdzie jest nasz ukochany Świrosław Polskęzbaw Kłamczyński ?
    hańba !
  • ~oficer prowadzący
    2014-09-12 21:48
    "Der Dzienniku" - komuna upadła, problem tylko w tym, że komuniści pozostali u władzy! Tak więc tzw. pierwszy niekomunistyczny premier i jego rzekomo niekomunistyczny rząd, to tylko grubo-kreskowa bajka! Oczywiście bajka przeznaczona jedynie dla pozbawionych całkowicie szarych komórek - ogłupiałych lemingów, tudzież etatowych POstpolitycznie trolli internetowych - typu "Wiesio 13"!
  • ~StAAbrA
    2014-09-12 21:51
    Zbiórka mafijnych i agenturalnych słupów z okazji 25. rocznicy podwieszenia pierwszej kukły - Kiły W Rozwoju - przez mocodawców tego całego szamba .
  • ~trzeba stąd uciekać
    2014-09-12 22:00
    POdłe gnidy zajmujecie się bzdetami, a tymczasem psychopata putler puści rakietę jądrową na Warszawę i przestaniemy wszyscy istnieć. Czy to nie dociera do waszych pustych łbów ???
  • ~He he he ....
    2014-09-12 22:01
    @mociu - już cię wypuścili z pierdla?
  • ~karol
    2014-09-12 22:03
    zabrakło dwóch najgorszych i zakochanych w sobie nieudaczników
  • ~wrog tuska
    2014-09-12 22:09
    Jarka nie ma...Jedyny który woli coś robić niż odpieprzać szopki. Donek zrób mi tą przyjemność i wypad do Brukseli
  • ~63 latek
    2014-09-12 22:10
    Zabrakło tych dla których Polska, to nie puste słowo.
  • ~zimny lech
    2014-09-12 22:12
    re - ~trzeba stąd uciekać2014-09-12 22:00

    POdłe gnidy zajmujecie się bzdetami, a tymczasem psychopata putler puści rakietę jądrową na Warszawę i przestaniemy wszyscy istnieć. Czy to nie dociera do waszych pustych łbów ???

    Nie martw się - obronią nas Hofman z Błaszczakiem pod wodzą Kaczyńskiego.