• ~voiceinthedesert
    2014-09-12 16:46
    Dodam jeszcze jedno: w seminariach i w domach zakonnych formacyjnych krakowskich, zauważyłem na jakiś z góry narzucany nacisk na nieokiełznaną "radość" i "wykrzyczenie się" z powodu tej radości. Uważam, że i to nie jest zgodne z duchem Ewangelii, która wciąż przypomina o niesieniu codziennym krzyża!
  • ~alek
    2014-09-12 17:09
    Może sędzia będzie odważny, i nie będzie się bał, i zasądzi właściwą kare. Mam nadzieje że tak będzie. Jednak mam pewne obawy, bo czarna mafia jak ośmiornica ma daleko idące macki. Panie sędzio, życze Panu dużo zdrowia.
  • ~kuku
    2014-09-23 14:58
    Znowu ten cyrk z tymi matolami w sukmannach z gupimi garkami na tych glupich lbach , nic im nie wolno zrobic oni sa wybrani przes boga tylko wsias ich z tymi bibliami wyslac na droga planete
  • ~Bogdan
    2014-09-13 20:42
    Kazdy jakis tam niby biskup- brak wzmiamnki o takim tytule w Biblii- uczestniczy w okradaniu swoich wiernych w diecezji. Najpierw wierni sa brani w niewole umyslowa kiedy sa oseskami zaraz po urodzeniu bo tak niby ktos chce z rodziny. Jak sa niewolnikami- przez całe swoje doczesne zycie sa okradani przez swoich proboszczow. Ci dziela sie ze swoim biskupem przekazujac mu 1/4 wplywow ze swoich kreconych lodow. Z kolei ci biskupi i kardynalowie przesylaja czesc tak uzyskanych wplywow dalej do Watykanu. Co cała oszukancza piramida. Do tego Panstwo polskie zafundowalo nam wszystkim Polakom dzwiganie na swoich grzbietach wypasiona armie umundurowanych funkcjonariuszy obcego panstwa jako naszych okupantow. W nielegalnym Konkordacie zapisano wyzszosc prawa kanonicznego nad naszym krajowym swieckim. To dowod na okupacje RP przez Watykan. Jakim prawem utrzymujemu te zorganizowana grupe ktora chce przejac u nas wladze nad wszystkim i utworzyc panstwo fundamentalistyczne.. Gonic ich do Watykanu skad przyszli.
  • ~zgryzliwa
    2014-09-13 20:11
    Ciekawa jestem czy Temida w tym wypadku otworzy szeroko oczy ,do tej
    pory księża czuli sie bezkarni ,czy sędzią wystarczy determinacji by tą sytuacje
    do końca (zaczynając od nitki do klębka ) wyjaśnić kto i po co chciał sprawę
    pozamiatać pod dywan ,bo sprawa być musiała ...skoro ujrzała światło (wreszcie)
    dzienne ,jestem bardzo ciekawa czy Panowie Sędzi otworzą oczy, na własnie
    na takie sprawy, uwłaczające godności .( KOMU ) księża ,?biskupą? czy w sumie ...kosciołowi przeciez To ich urzednicy skrzywdzili...bliżniego .
  • ~Waniek
    2014-09-13 16:36
    Jak żąda tyle kasy to nie ofiara, tylko cwaniaczek by zbić majątek.
  • ~fryzjer
    2014-10-07 20:15
    Stary Nyczu czego farbujesz sobie BRWI i lekko ta stara siwizne ?
  • ~j23
    2014-09-13 03:01
    jestem po stronie pokrzywdzonego, niepierwszego w tym "czarnym" kraju, ale jednego z niewielu odważnych; jedyny sposób na panów w sukienkach to po kieszeni !!! sądowi odwagi życzę
  • ~gamal
    2014-09-12 20:20
    "Każde drzewo poznaje się po ich owocach" mawial Pan Jezus który wiedział że te fałszywe gnojki beda okłamywac naiwny lud i że ich grzechy beda "do Nieba". Pamietacie te I.N.R.I ? Przetłumaczone z łaciny to wg.Jezuitow: "Wytępić bezbożnych królów, rządy oraz ich władców". Na prawde po chrzescijansku ?!
  • ~krzyżem po krzyżu
    2014-09-12 19:28
    O co zakład , że nasz elokwentny kardynałek NYCZ a NYCZ konkretnego nie powiedział ?
    "Sutanna sutannę myje " w/g zasad ich guru w " te klocki" czyli mistrza Paetza ?