• ~~Genitaliusz
    (2014-09-30 03:45)
    PO botoksach bufetowa zawsze uczestniczy w sesji zdjeciwej ..narobili jej zdjec na nastepne 6 miesiecy ...razem z kopaczka na botoksy biegaja
  • ~szabesgoj
    (2014-09-29 23:23)
    Dlaczego te bałwany wokół bufetowej tak się cieszą? Pewnie już wiedzą, jak ogromne premie dostaną za dwuletnie opóźnienie w budowie drugiej nitki metra. Szalom córko w wierze.
  • ~a potem syf i narkomani.
    (2014-09-30 11:14)
    Gronkiewicz-Waltz zachwala centralny odcinek drugiej linii metra: Dzieło sztuki.


    Na początku wszystko ładnie , a potem syf i narkomani. Jak skoczą się dotowane pieniądze z Unii, to skończy się estetka polskich ulic i wszystko będzie się walić.
  • ~gag
    (2014-09-30 09:53)
    Szmaty pisowskie i tak nie będą rządzić Wawą ponieważ w nikt w salonie wychodka nie robi
  • ~PO=lskojęzyczny szambo-bizneSS z a b u l g o t a ł
    (2014-09-29 22:17)
    W tym roku okazało się, że Doda ma sporo przyrodniego rodzeństwa, o którym wcześniej jej lubiąca media rodzina raczej milczała. Najpierw tabloidy ujawniły, że Paweł Rabczewski ma nieślubną córkę, której niechętnie płaci bardzo niskie alimenty. Potem na jaw wyszło, że miał jeszcze jeden romans, którego owocem jest dorosły już Grzegorz. Rozrasta się "rodzina" czołowei demoralizatorki POLSKLIEJ młodzieży



    .
  • ~Sceptyk
    (2014-09-29 13:07)
    Bardzo ładne metro, superanckie foty, ale będzie możn nim jeżdzić, czy tylko oglądać panią prezydent w drugim metrze?
    Przy okazji:
    Od 3 tygodnim mam PROBLEM na ul. Koncertowej (wjazd od al. KEN bliżej Doliny Slużewieckiej). Partacze wyfrezowali 3 tygodnie temu dziury, zostawili je i zniknęli... Teraz uprawiam slalom, a po niewyfrezowanych można było jakoś jeździć.
    Bardzo proszę, Pani prezydent, w wolnej chwili, między przystankami - jeden telefon, a jaka wdzięczność społeczeństwa! Przy urnie...
  • ~tele-wic
    (2014-09-29 23:20)
    A dlaczego tak stoi rozrywkowo? Pewnie ma banana między nogami, zgodnie z zaleceniami mistrza Kegla!
  • ~gag
    (2014-09-30 09:51)
    ~~Genitaliusz
    Jełopie pisowski czy coś ci przeszkadza?
  • ~Wanda
    (2014-09-29 13:17)
    Dlaczego ta ruda głupia baba nie jedzie razem z Tuśkiem Matołem.
  • ~Genitaliusz
    (2014-09-29 18:49)
    BRAWO dziekujemy !!! Pani WALC !

    PIS zawalil wszystko i rozkradl co sie dalo !

    Jarus w pampersie ,
    ksywa "rozowa pupcia " u warszawskich gejow z tamtych czasow .