• ~Łowca ż y d oPO-lskojęzycznej h a ł a s t r y!
    2014-10-04 19:36
    w y k o p a ć Ewkę z Kancelarii ! !

    .
  • ~007
    2014-10-05 09:14
    POdziwiajcie Afrykę w butelce i swoje dzieci na zmywaku u niemca.
    Dlaczego nie propaguje się konsumpcji polskich produktów które mogą dać pracę Polakom?
  • ~NIEMCY POWTAZAMY POJEDZIEMY Z PRZYMUSU BO TAK
    2014-10-05 12:04
    NIEMCY Z TRUDEM ZA PARE GODZIN POJADA NA WESELISKA POLSKIE BEZ ZARCIA !I MNUSTWO JEDZIENIA !
    JEDZEDZIEMY MY NIEMCY Z UPSZEJMOSCI BO TAK WYPADA I ZM USU POLACY ?
    SUPER POLACY NAS NIEMCOW WSZYSTKICH UGOSCILISCIE RACZEJ TRAGICZNIE NA WESELSKA WCZORAJSZYCH POLSKICH BEZ WIEKSZEJ ILOSCI POTRAW I BEZ PODAWANIA ZARCIA PO KOLEI !
    NIEMCY JAK POMYSLA ZE DZIS POWTOTRKA POTARCZYN JEST TO NAM NIE DOBRZE SIE ROBI ! ZA WCZORAJSZE DO DUPY UGOSZCZIENIE BEZ ROZNOSCI POTRAW ! NA POJOW BYŁO OD GROMA ALE ZARCIA NIE PRZEROZNEGO ! LEPIEJ BYSMY U SWOICH BRACI NIEMCOW ZJEDLI NIZ NA WESELACH POLSKICH
  • ~NIEMCY JESZCZE RAZ SIE PRZEKONAMY CZY BEDZIE JE
    2014-10-05 11:49
    ZA PARE DNI NIEMCY W PADNA DO BRACI NIEMCOW CHCIAZ ONI WIEDZĄ CO NAM PODAWAC DO JEDZENIA PRZEROZNOSCI ,BO NIEMCY ZNAJA SIE LEPIEJ NA KUCHNI NIZ POLACY NA WESELACH POLSKICH NIE TO CO NA WESELACH POSLKICH ?
    PRAWDZIWA MASAKRA Z BRAKIEM ZARCIA ! I OKRUCHOW KOCZACYCH SIĘ
    Z TRUDEM ALE POJEDZIEMY MY NIEMCY NA POTARCZYNY JESZCZE RAZ SIE PRZEKONAMY CZY BEDZIE ZARCIE MNUSTWO NA STOŁACH POLSKICH ,PRZEROZNEGO ZARCIA CZY NIE BEDZIE CZY NIE BEDZIE PRZEROZNEGO ZARCIA NA STOLACH POSLKICH I ŚLUBNYCH !
    JAK NIE BEDZIE PRZERUZNEGO JEDZENIA TO NIEMCY ODJADĄ Z POTARCZYN TRAGICZNYCH I KATASTROFALNYCH BARDZO SZYBKO !
    ZAPRASZACIE NAS NIEMCOW POLACY NA WESELA POSLKIE , MY DAJEMY KASE WIEC SZACUNEK MOCNY DLA WSZYSTKICH NIEMCÓW ZAPROSZONYCH CHOCIAZ Z JEDZIENIEM INACZEJ ZARCIEM SPORYM ZEBY NIEMCY NIE GŁODOWALI I NIE OPUSZCZALI WESELA POLSKIE !
    ZROZUMIANO POLACY NIE MACIE NAWET POLACY SZACUNKU DLA WSZYSTKICH 7 PAR NIEMCOW ZAPROSZONYCH NA ŚLUBY POSLKIE
  • ~NIEMCY W CZORAJ NASZE RODZINY BYLI W MOCNYM SZOK
    2014-10-05 11:37
    I TERAZ SIE POLACY SPODZIEACIE ZE MY NIEMCY 7 RODZIN PRZYJEDZIEMY NA POTÓRKE ŚLUBNĄ BEZ ZARCIA ! NA WESELISKA POSLKIE
    I CO NA NOWO NIEMCY MAJA GŁÓDOWAC PRZY TANCACH ŚLUBNYCH !
    KATASTROF ,JESZCZE RAZ KATASTROFA I I POTEM JESZCZE RAZ MASAKRA I JESZCZE RAZ MASAKRA I HNBA I HANBA I JESZCZE RAZ WSTYD DLA WSZYSTKICH NIEMCOW W CZORAJ ZAPROSZONYCH NA WESELISKA POSLKIE , I JESZCZE RAZ WSTYD POLACY DLA WSZYSTKICH NIEMCOW ZAPROSZONYCH W CZORAJ NA WESELISKA ŚLUBNE ZE ZAKPILISCIE POALCY WSZYSCY ZE WSZYSTKICH NIEMCÓW AZ 7 RODZIN , NIE PODAJAC NAM NIEMCOM PO KOLEI JEDZIENIA ! NIE PODAJAC NAM ROZNOSCI WE WSZYSTKICH POTRAWACH NA WESELACH POSLKICH ! HANBA ,JESCZE RAZ NABA I WSTYD I WSTYD I JESZCZERAZ HNBA ZE Z NIEMCOW POLACY ZAKPILISCIE NAWET FRYTKÓW NIE BYŁÓ NA WESELAU POLSKIM W CZORAJ !
  • ~NIEMCY DO HOLERY W CZORAJSZE JEDZIENIE TO CO TO
    2014-10-05 11:28
    I TERAZ SPODZIEACIE SIE POLACY ZE MY NIEMCY POJEDZIEMY JESZCZE NA POTARCZYNY ! PO PIERWSZE Z BRAKIEM JEDZENIA RÓZNOSCI NAWET GRZYBOW NAM NIE PODALISCIE W CZORAJ NIE MUWIAC O JAJKACH ,I KIUBASACH ,BARSZCZYKU , CIASTECZKACH , PRZEROZNYCH TORTÓW I CIAST TYLKO Z DWÓCH TALERZY I KONIEC TAK SAMO Z MIESEM Z DUCH TALERZY I KONIEC , TAK SAMO Z RYBAMI Z DUCH TALERZY I KONIEC ,STEKOW NA WESELACH W CZORAJSZYCH NAET NIE BYŁO ! PRAWDZIWA KATASTROFA I MASAKRA DLA WSZYSTKICH NIEMCOW I NASZYCH RODZIN CO ZOSTALI ZAPROSZENI NA WESELA POSLKIE ! JAK UGOTOWANYCH I BARSZCZYKU TEZ NIE BYŁO TO SAMO FRYTEK TEZ NAM POLACY NIEMCOM NIE PODALISCIE NA WESELA POSLKIE NASZE ULUBIONE DANIA NIEMIECKIE BRANIASCVI POLACY !
    NA PODAWANIU NA WESELACH POLSKIM JEDZENIA NIEMCOM WOGULE SIE POLACY NIE ZNACIE PODALISCIE NAM W CZORAJ SAME SMIECIE ,CO NIEMCY NA WESELACH POLSKICH DOSTALI SZOKU MOCNEGO GŁÓDUJAC !
  • ~TO TAAK DO HOLERY DBACIE POLACY O NIECMOW 7 !
    2014-10-05 11:20
    W SZCZORAJ WSZYSCY NIEMCY SIE DOBRZE BAWIILI ?
    ALE BYŁO BRAK JEDZENIA PRZERÓZNEGO NA STOŁACH POLSKICH WESELNYCH PRAWDZIWA KATASTROFA DLA WSZYSTKICH NIEMCOW !
    NIEMKI SIE WYBAWIŁY DOBRZE ? ALE BYŁO NA STOŁACH POSLKICH BRAKI DUZE ZE ZARCIEM NIE PODAJCYM NAM PRAWIDŁÓWO PO KOLEI WSZYSTKIM NIEMCOM 7 RODZINOM ,BO NIEMCY WSZYSCY AZ SIE ZDZIWLI ZAPROSZENI I OPUSZCZALI WESELISKA POSLKIE
  • ~NIEMCY NA TAKIE WESELA NIE BEDZIEMY PRZYJEZDAC ,
    2014-10-05 11:08
    NA BRAK ZARCIA NA STOŁACH WESELNYCH POLSKICH ?
    TO NAS WSZYSTKICH NIEMCOW Z BRAKIEM ZARCIA NIE ZAPRASZAJCIE POLACY NA WESELA POLSKIE BO NIE PRZYJEDZIEMY ,BO W TEN SPOSÓB , BO W TEN SPOSÓB NAS NIEMCÓW MACIE ZA DEBLILI I NAS NIE SZANUJECIE NAWET Z JEDZENIEM TYLKO PODAJAC NAM RESZTKI Z TALERZA JAK ZE SMIETNIKA POSLKIEGO !BEDZIEMY MY NIEMCY WSZYSCY NA WESELACH POLSKICH GLÓDOWAĆ ! O TO WAM POLACY CHODZI WSZYSCY ZE TYCH NIEMCÓW ZAPRASZACIE WSZYSTKICH MAMY GŁÓDOWAC NA WESELACH POSLKICH DO HOLERY ? JAJA SOBIE POLACY Z WSZYSTKICH NIEMCÓW ZAPROSZONYCH ZROBILISCIE ! BEZ NASZYCH ULUBIONYCH POTRAW JAK JA ,KIEUBASEK ,CIASTECZEK PRZEROZNYCH I CIAST I TORTÓW , KIEUBASEK , PRZEROZNYCH RYB ,I PRZEROZNYCH WEDLIN , I ZUP NA PODAWANIU JEDZENIA NA WESELA POLSKIE NIE ZNACIE SIE WOGLE ZEBY ZADBAC O GOSCI NAWET Z DALEKICH REGIONOW NASZYCH NIEMCÓW ?
    BO WCZORAJSZE WESELA POSLKIE JAK WSZYSCY NIEMCY STWIERDZILI BYLI Z ZARCIEM DO BANI ! NIE POTRAFICIE PODAWAC NIEMCOM JEDZIENIA PO KOLEI WSZYSTKO NA ODWAL WSZYSTKIM NIEMCOM PODAWALISCIE POLACY WIEC NIEMCY OPUSZCZALI WESELISKA POLSKIE KATASTROFICZNE ? WESELISKA POLSKIE Z RESZTKAMI ZE SMIETNIKA , BEZ DOKŁADEK NA TALERZACH POLSKICH
    WIEC POLACY NAM NIEMCOM WSZYSTKIM JEDZENIE TAK MACIE NA WESELACH ŚLUBNYCH PODAWAĆ , TO WOGULE ANM NIEMCOM POLACY NIE PODAWAJCIE BRAKUJACEGO JEDZENIA ZE SMIETNIKA BO TO PRAWDZIWY WSTYD I HANBA DLA WSZYSTKICH NIEMCÓW ZAPROSZONYCH NA WESELA POSLKIE ! ZE ZARCIE NIE JEST PODAWANE PO KOLELI TYLKO NA ODWAL I DO DUPY !
    A DLA WSZYSTKICH NIEMCÓW NA WESELACH POSLKICH ZAPROSZONYCH TO PRAWDZIWA TRAGEDIA BEZ JEDZENIA NA ŚLUBACH POLSKICH PODAJACYM NAM NA POJEDYNCZYCH TALERZACH ! A NIE W RUZNOSCI W POTRAWACH TO TAKIE WESELA P OLSKIE SA DLA WSZYSTKIC HNIEMCOW ZAPROSZONYCH DO BANI BEZ JEDZENIA A RACZEJ BRAKIEM ODPADÓW NA TALERZACH I NACZEJ SMIECIAMI ZE SMIETNIKA !
  • ~NIEMCY W CZORAJSZE JEDZENIE TO JAKIS ZART ,NIE
    2014-10-05 11:14
    W CZORAJ NIEMCY STWIERDZILI ZE LEPIEJ ZJEDZĄ W MACGDONALDACH BO TAM MAJA ROZNOSCI W JEDZENIU NIZ NA WESELACH POLSKICH BEZ ZARCIA !
  • ~Filip
    2014-10-05 04:38
    Dziwne, skad te sensacje? Na czyj uzytek? Przeciez w dobie internet kazde dziecka znajdzie sprawdzi i powie to jest przeciez jedno z wielu takich wiekszych akwariow.