• ~niestety
    2014-10-25 20:53
    Trwa wyburzanie kamienicy w śródmieściu Katowic, która (PRAWDOBODOBNIE) zawaliła się po wybuchu gazu...choc nie jest to jeszcze potwiedzone.
  • ~re niestety
    2014-10-25 22:10
    w smiełom luganska obłast zlikwidowano kolumne zaoptrzenia ukry pija mocz i leza tablice samochodowe polski KR0744Y najemników z polski wszystkich nie zabili a wojna ma sie rozpocząc 29 pazdziernika ukry chcą zdobyć niesforne rejony w kamienicy mieszkali ukro agenci wiec fantomas ich zlikwidował???
  • ~gybby
    2014-10-25 22:13
    ta kamienica ma 100lat i zawaliła sie od starosci tez a wybuch gazu to tylko starter widac nazdjeciu ze to ruinatyle ze odpicowana
  • ~oko
    2014-10-25 22:46
    właśnie trwa zacieranie śladów i usuwanie wszelkich dowodów, ... dokładnie tak samo jak w Smoleńsku . Dlaczego żaden BARAN nie zażąda przebadania sprawy pod katem zamachu i spowodowanie wybuchu przez "nieznanych " sprawców ???
  • ~ma rację Pani Stankiewicz-teraz będa ataki na PiS
    2014-10-25 23:47
    ...tej samej metody czyli m o r d użyli RUSCY z GRU wobec Palikoyota gdy ten ucichł tak jakby bna chwilę w opluwaniu POLSKI Kościoła i braci Kaczyńskich (ostoi POLSKOŚCI w polityce) -wyrzucili mu z okna matke ...po tym ostrzeżeniu wzmógł Palikot ataki na POLSKĘ wartości Chrześcijańskie oraz na P i S (w tym szczególnie kłamliwie i zjadliwie -jak to Ruscy mają we krwi atakował ostoję polskości w polityce tzn żyjącego Jarosława Kaczyńskiego i zmarłego PREZYDENTA śp prof Lecha Kaczyńskiego

    .
  • ~amenylyja
    2014-10-26 07:27
    klacznski w komunie był nie wierzacy i nie umie sie modlic ani spiewać hymnu przyszedł rzekomy kapitalizm to zaczął byc gorliwym katto likiem a hołota nie widzi ze to teatr dla hołoty tak nam doopo nooz buk i wszyscy walnieci
  • ~sami swoi
    2014-10-26 07:54
    N.W.O,ciag dalszy,macki docieraja nawet do Katowic.Jesli wykryli cokolwiek co "komus" przeszkadzalo to zgineli.Z nimi nie ma zartow.Niestety, zal tylko mlodych ludzi i niewinnego dziecka.
  • ~Bogdan
    2014-10-26 19:42
    Najpierw pytanie ; jakiego gazu jak zilanego z rury gazowej, bo tam podobno byla tylko butla gazowa. Strazacy sie wypowiedzieli ze niemozliwoscia były tak wielkie zniszczenia tylko z butli gazowej. Czy to byla bomba. Na bombe wskazuje natychmiastowe usuniecie gruzow do gołych scian. Tak jak w Smolensku.Ofiary wg komunikatu po sekcji zwlok były uduszone to znaczy 3-4 minuty sie dusily