• ~pytanko ciekawskiego
    2014-10-27 13:04
    ..po wybuchu...gazu?! Czy oby na pewno gazu?
  • ~ni kita
    2014-10-27 13:24
    a te domy to polacy nie zbudowali gdyby nie niemcy to była by pustynia błedowska domy maja prawo sie rozwalic skoro maja po 100 lat
  • ~konserwatory z tytuami* i kamieni kupa
    2014-10-27 13:35
    Zabytki, konserwatory z tytulami, prestizowe lofty z rozebranymi scianami w srodku tych robionych na maxa przestrzeni , to wszystko trzyma sie na slowo honoru majstrow , tak jak podwieszane sufity na blaszkach wlasnej roboty, wazace tony i poglebiane piwnice jako winiarenki.
  • ~wyborca/ konserwatori i konfitury
    2014-10-27 13:58
    *** zasada centrow histerycznych , jest prosta,
    na zewnatrz sa zabytki,
    zas wewnatrz czest zbytki,
    i stosowane jest tzn prawo umpa, czyli,
    zes. sie inie dam..sie.
    projektanci wnerz, i zegarmistrze ... swiatla
    \ robioa lofty, ktore przebijaja czesto ceny niowych pomieszcz. kilkakrotnie.
    Jesli kilku sasiadow / nie wiedzacych o tym fakcie zrobi to samo,
    no to wszyscy trzymajmy sie wiatru,i zostaje modlitwa.
    Piwnice podkopane ponizej poziomu kamiennych fundamentow na tzn. winiarenki i sklady kartofelek, warzyw, i bog wie czego tez jest czeste, al;e to jest temat TABU. Najwazniejsze, zeby pokazac sie.No i prestige.Mercy.
  • ~sami swoi
    2014-10-27 14:11
    ~wyborca/ konserwatori i konfitury2014-10-27 13:58
    Zbyt waski ten "wybuch"...upadla jedna czesc tak jak przy kontrolowanym wyburzeniu!!! Akurat gdzie mieszkali dziennikarze...Za duzo tego chybil trafil :(
  • ~Antek detektyw
    2014-10-27 15:10
    Zatarli ślady działalności ruskiej agentury , wiadomo wszyscy to poplecznicy Putina, tylko my znamy prawdę .
  • ~bum-bum
    2014-10-28 08:01
    Sprawa wygląda dziwnie, bo nie jest wykluczone, że komuś się narazili i ktoś im coś podłożył a wybuch gazu może być tego następstwem.
  • ~mac
    2014-11-29 06:48
    oj "ni kita" pustyni Błędowskiej by nie było może byłoby więcej miejsca i na Sokolskiej była taka piękna moderna jak w południowej części Katowic