• ~dreszcze
  (2014-10-28 23:59)
  macabre dance
 • ~POLONG
  (2014-10-29 10:39)
  Powolywanie sie prezydenta Izraela na polakozerce grossa jest obelga na miare atypolonizmu!!! Polski prezydent skwitowal to lzami z rozczulenia!!!
 • ~tubylec
  (2014-10-29 07:33)
  A pani minister Omilianowska od kultury i dziedzictwa narodowego twierdzi, że Polski obecnie nie stać na wybudowanie MUZEUM HISTORII POLSKI. Dawno już opracowano koncepcję, ogłoszono i rozstrzygnięto konkurs architektoniczny i jest gotowy projekt MUZEUM nad Trasą Łazienkowską w sąsiedztwie Zamku Ujazdowskiego. Dla rządzących z Platformy Obywatelskiej ważniejsze jest MHŻP niż pochwalenie się ponad tysiącletnią historią POLSKI!
 • ~tim
  (2014-10-29 07:36)
  Swoją wizje Polski miał Piłsudski, miał Dmowski. Mieli ją także Hitler i Stalin, to właśnie ich plan jest realizowany w tak zwanej III Rzeczpospolitej. Plan ten to dwadzieścia milionów pozbawionych tożsamości, zmanipulowanych ludzi i obca elita. Skutkiem obcości tej obecnej elity jest choćby rytualne przepraszanie za dokonaną przez Niemców zbrodnie w Jedwabnem, co uzasadnia tak powszechne dziś określenie „polskie obozy śmierci”. Powyższe stwierdzenie natychmiast odwołam, jeśli ktokolwiek poda podobne temu wydarzenie, kiedy w państwie prawa świeckiego duchowni zatrzymali toczące się śledztwo. Miało miejsce kiedy przerwano ekshumacje w Jedwabnem, gdy jej wyniki rozmijały się z oczekiwaniami ich wspólnoty. Tak jak Katyń był kłamstwem założycielskim PRL-u, tak Jedwabne jest kłamstwem założycielskim „III Rzeczpospolitej”. W ten właśnie sposób pozbawia się nas i nasze dzieci dumy z przynależności do najbardziej katolickiego narodu Europy, dumy z bycia Polakami. Z Narodu, który przez kilkanaście lat kosztem nieprawdopodobnych ofiar, przez długie okresy samotnie, wielokrotnie zdradzany, prowadził walkę z dwoma totalitaryzmami czyni się dziś wbrew prawdzie twórców „obozów śmierci” i winnych palenia w pogromach swoich sąsiadów. Mają w tym swój wielki udział środowiska dziś rządzące naszym krajem.
 • ~LAS
  (2014-10-29 02:52)
  Trudno pogodzić się z bolesnym faktem, że w naszej ojczyżnie nie ma pieniedzy ani dobrej woli, zeby wybudowac w stolicy MUZEUM HISTORII POLSKI, czy pomnik dla ofiar tragedii smoleńskiej, a znalazły się olbrzymie fundusze na budowę MUZEUM HISTORII ŻYDÓW POLSKICH. Oznacza to, że w Polsce Żydzi są ważniejsi od Polaków !!!
 • ~pytak pl
  (2014-10-29 02:45)
  "Wiele pokoleń Żydów zawdzięcza swe życie Polakom", a wielu Polaków co zawdzięcza Żydom ?
 • ~Patriota
  (2014-10-29 08:14)
  Ad Pytak: Polacy zawdzieczaja wielki wklad w kulture.
  ad. radek: Ty jestes obrazem tego ochydnego Polaka i lepiej dla Polski, jak sie nie odzywasz!!!Przynosisz wstyd Polsce.
 • ~Polak
  (2014-10-29 08:14)
  Sami swoi zaszczycili tą uroczystość. Jednak na muzeum HISTORII POLSKI nas nie stać.Takie kanalie obecnie są przy władzy.
 • ~czytelnik
  (2014-10-29 08:10)
  MUZEUM POLSKI JEST WYBUDOWANE ! , w Warszawie już mamy. Wystarczy tylko TRZEŹWO PATRZEĆ! i adoptować do potrzeb Świątynie Opatrzności Bożej wybudowanej i palnowanej w czasach kiedy w kurii rzymskiej jeszcze był prefektem fanatycznej kongregacji "Nauki i wiary" Josef Ratzinger , późniejszy papierz kościoła rzymskokatolickiego. Możnaby w tym obiekcie zrobić Muzeum 1000 LAT POLSKI A MOŻE 2000 TYSIĄCE I WIĘCEJ !. Ze świątyni Opatrzności Bożej można wywalić nadmiar bubli i bibelotów kleru aby powiększyć ekspozycję Muzeum Polski. Obiekt pasuje tym bardziej że jak wiemy najwięcej pamiątek Polski jest z ubiegłego tysiąclecia spisanych w kronikach kiedy panował w Polsce ustrój monarchiczny w sojuszu z kościołem rzymskokatolickim a nie jak dzisiaj ustrój republikański demokratycznej społeczności świeckiej. Jest Muzeum Żydów więc zamiast kultu i reklamy kościoła rzymsokatolickiego w Świątyni Opatrzności można adoptować dla Polskiego Muzeum .
 • ~jan
  (2014-10-29 08:47)
  znowu wydana nasza kasa .kolejki w przychodniach oni rozdaja
Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.