• ~dla kleru ważniejsze od instalacji
    2014-10-29 12:40
    alarmu są cygara,dobre alkohole,zegarki,prezenty dla małych chłopców (czasami i dla małych dziewczynek),sybaryckie żarcie ... itp.
  • ~komunia 1964
    2014-10-29 11:26
    jezu, nie wierze wlasym oczom, tyle pieniedzy wlozono w restauracje katedry, bralem tam komunie, porazajace -podajcie jakies konto dla pomocy, co to za przeklety rok 2014 :-((((((
  • ~klekle haha
    2014-10-29 12:04
    amury runaruna kler jest niepotrzebny juz 1000 lat pytam sie wjakim celu istnieja pasozyci do roboty smierc dziuhy jesteśćie balastem i smieciem
  • ~radek
    2014-10-29 12:08
    moze ktos to wytlumaczy, jak taki swiety obiekt byl pozbawiony instalacji alarmu pozaru ? ktos zauwazyljak juz sie pol dachu palilo ? naprawde, niedbalstwo jest poprostu porazajace - ta katedra przetrwala 2 wojny ,komune - nie przetrwala rzadow nieukowi i olewaczy .
  • ~@radek
    2014-10-29 12:43
    To rząd ma się zajmować alarmami pożarowymi w świątyniach ???
  • ~FAN
    2014-10-29 12:51
    WALKA Z KOŚCIOŁEM STAJE SIĘ OBECNIE JUŻ OBOWIĄZUJĄCA !!!NIENAWIŚĆ -DO WSZYSTKIEGO CO KIEDYŚ BYŁO POLSKIE-ZWIĄZANE Z NASZĄ KULTURĄ NARODOWĄ- OBECNIE JEST NISZCZONE!!!DLACZEGO???-KOMU NA TYM ZALEŻY???POLSKA -TO PIĘKNY I BOGATY KRAJ !!!-TYLKO STALE OKRADANY PRZEZ TZW.PRZYJACIÓŁ!!!POMYŚL!-ALE I TAK NIE ZGINIEMY!!!-PÓKI JESTEŚMY Z BOGIEM!!!
  • ~Strażak Światła Kolorowy
    2014-10-29 13:25
    Jakie miliony??? Miliardy - to rozumiem. A ile się na remoncie zarobi...hehehe aż miło pomyśleć. Niech CBA i wszystkie inne PCW sprawdzą jak są dzisiaj przerabiane polisy ubezpieczeniowe ( i czy tak w ogóle były).
    Bo jak nie były - to zapłacimy wszyscy za brak rozumu Biskupa.
  • ~normalny
    2014-10-29 14:43
    Jak się może spalić katedra? gdzie były te całe zastępy cudotwórców z Wojtyłą na czele,uzdrawiają zza świtów ludzi ,a pożaru swego domu nie potrafią stłumić.Tu widać jak na obrazku,jakimi durnotami są karmieni Polacy,io dziwo wierzą w te durnoty.
  • ~Katilik
    2014-10-29 15:33
    Jednego domu szatana mniej
  • ~Nowy Biskup zarzadzil zmiany i katyedra splonela
    2014-11-01 23:49
    Kiedy biskupem byl ks. Smigielski, wszystko bylo w najlepszym porzadku, ladzie i poszanowaniem Pana Boga i ludzi. Biskup Smigielski odszedl do Boga, przyszedl nowy bp. Kaszak, ktory najpierw rozwiazal seminarium, potem zadarl z ludzmi, wsztkich powymienial i pozamienial ii katedra splonela. Ciekawe, czy nie bylo tutaj reki Pana Boga.