• ~Maść na szczury
    2014-11-01 13:28
    ///

    i ja też.
  • ~Maść na szczury
    2014-11-01 17:32
    ///

    i ja też.
  • ~Kapitan Squirk
    2014-10-31 20:13
    Kercelak likwidowano bo Ludwig Fischer kupił tam swoją kenkartę. Teraz PO likwiduje Różyca. Od razu widać, czyimi są duchowymi następcami. Pocieszające jest to, że po roku od likwidacji Kercelaka, szkopy uciekły ze stolicy.

    Wytrzymaliśmy faszystów, to PO-wców też wytrzymamy.
  • ~benek
    2014-10-31 23:35
    waltornia gronckiewicz zamowila u jakiegos postmodernistycznego Canalletto pionowy trawnik w tym miejscu zeby praski proletariat mial w podworku swiatowa kulturke
  • ~marzyciel
    2014-11-01 09:43
    Większa radość by byłą gdyby warszawka zniknęłą z mapy
  • ~Amanb
    2014-11-01 12:56
    To jest fatalna wiadomość. Ograniczenie go do jakiejś symbolicznej wielkości spowoduje że łatwiej będzie go później całkowicie zlikwidować. Czy Warszawiacy mają tego świadomość? Likwidacja Polskiego handlu Polskimi towarami w Polsce trwa!
  • ~Chuligan Warszawski
    2014-11-01 13:07
    @Miasto zaprezentowało wczoraj w Muzeum Pragi model i makietę

    Tak przy okazji zapytam - a kto to jest to "miasto" i gdzie mieszka?

    Żeby można się było osobiście pofatygować i strzelić temu "miastu" z liścia w ryj i wybić mu z głowy rozmaite niewydarzone pomysły w rodzaju wszelkich likwidacji i "modernizacji" w imię tak zwanego "postępu"!

    Miasto - moim zdaniem - powinno działać w imieniu i dla dobra obywateli, a rozmaite biurwy niech najpierw swoje projekty racjonalizatorskie wypróbowują na szczurach we własnej piwnicy!
  • ~wesoły chłopak z Brzeskiej
    2014-11-01 13:25
    @@~Chuligan Warszawski2014-11-01 13:07

    @Miasto zaprezentowało wczoraj w Muzeum Pragi model i makietę

    Tak przy okazji zapytam - a kto to jest to "miasto" i gdzie mieszka?

    Żeby można się było osobiście pofatygować i strzelić temu "miastu" z liścia w ryj...

    ==++

    IDĘ Z TOBĄ!
  • ~Nierdzewne Gwoździe Przyszłości
    2014-11-01 15:32
    Z tym nieubłaganym postępem nowoczesności to różnie bywa!
    Na przykład nam też wmawiano za młodu, że każdy z nas będzie miał prywatny helikopter, a z helidromu do domu zawiezie nas ruchomy elektryczny trotuar!

    A jak Wacek - ten od Warzęchów spod lasu - zapytał przewodniczącego Spółdzielni: "A po co mi helikopter?" - to przewodniczący Staszczyk - jako uświadomiony partyjny aktywista - odpowiedział, że po to, że jak zabraknie w naszym sklepiku musztardy i nie będzie w czym rozpić świeżego bimbru, co go Gorzelaki w gajówce pędzą - to każdy sobie będzie sobie mógł wyskoczyć do Kalisza po musztardę, a może nawet uda mu się tam kupić eleganckie prawdziwe szklanki, a musztardę tylko tak przy okazji, żeby boczek lepiej z tym bimbrem wchodził?!
    To Wacka przekonało ostatecznie i zgłosił się do Spółdzielni na traktorzystę, żeby się trochę pokapować w prowadzeniu pojazdów mechanicznych i paliwa trochę na zapas wygospodarować!

    Do dzisiaj zresztą jeździ swoją Syreną "Bosto" Diesel Turbo Common Rail z silnikiem i półośkami Volkswagena!
    Tylko felgi - jako ostrożny fiskalny patriota - zostawił dla niepoznaki oryginalne!
    Ale na masce ma na przekór zacofańcom namalowane śmigiełko.
    Tak mu te helikoptery weszły w krew!!!
  • ~Nierdzewne Gwoździe Przyszłości
    2014-11-01 15:41
    Zapomnieliśmy dokładnie opisać, jak to Wacek wykombinował z tym silnikiem do Syreny!
    No to wyjaśniamy:

    Jeździ więc Wacek tą swoją staro-nową Syreną "Bosto" Diesel Turbo Common Rail z silnikiem i półośkami Volkswagena! - Syrena to przecież bardzo wytrzymały samochód!
    Zwłaszcza na nasze błoto i koleiny!
    Żaden Szmelcwagen równać się nie może!
    Więc nawet felgi - jako przezorny fiskalny lokalny patriota - zostawił dla niepoznaki oryginalne!

    Bo wójt Staszczyk z PO nikomu nie przepuści i ściąga podatki od czego się tylko da - zupełnie bezlitośnie - zwłaszcza jak ktoś coś o tych helikopterach i trotuarach wspomni...


    A Wackowi kilka razy się wypsnęło...