• ~podpisywać rozejm ze żmiją
    (2014-11-02 09:42)
    ~ta last niedziela2014-11-01 22:51

    Nie masz się czym chwalić.
  • ~POdode
    (2014-11-02 10:39)
    Żebractwo to domena POlski. Czy ktoś to zlicza? Czy odprowadzany jest podatek? Jak godpodaruje się tymi pieniędzmi?
  • ~benek
    (2014-11-01 21:13)
    walkiria gronckiewicz przygotowuje sie do roli upadlego polityka w najnowszej wersji Jamesa Bonda
  • ~unkas
    (2014-11-19 07:45)
    Nie dosc ze zarabia krocie to jeszcze zebra po cmentarzach ,chiena cmentarna
  • ~TEMPEL
    (2014-11-02 03:54)
    "POLSKIE ELITY" ZNOWU MAJA OKAZJE SIE POKAZAC.JAK DLA MNIE
    TO CALY TEN CMENTARZ MOZE WPASC DO ZIEMI.WAZNIEJSZE SA DOMY DZIECKA GLODZONA I TRUTA PRZEZ BOGATYCH AFRYKA ITP
  • ~wstyd
    (2014-11-01 18:16)
    "Aktorka" Hanka zwana HGW co zarabia kupę kasy - kwestuje od emerytów. Idą wybory to zaraz będziecie ja widziec w Kosciela - jak keidyś w odnowie Ducha Świetego . A PO wyborach wywali nastepnego prof. Chazana antyaborcjonistę - no w kóncu jest wierząca ... w PIENIĄDZ = NIE GŁOSUJECIE NA HIPOKRYTÓW i KRĘTACZY - to sprzedajni ludzi
  • ~apropo
    (2014-11-01 18:35)
    żebractwa ogólnonarodowego ciąg dalszy, teraz przed swiętami BN nastąpi wysyp różnych żebraczych fundacji aby głośno walczyć na swe dobre utrzymanie.Nie dawać złamanego grosza, płacimy b.wysokie podatki więc niech złodzieję odejmą sobie od pyska i oddadzą tam gdzie potrzeba.
  • ~stary Polak
    (2014-11-01 19:11)
    O Hania wyciaga raczke? Z wlasnych poborow moglaby zapelnic niejedna puszke-gdyby miala gest i chojna reke [ale z wlasnej kieszeni] .Lepiej oskubac maluczkich !!! Szkoda ,ze do pary nie chodzila z Kopaczowa-dopiero bylaby "WRZUTA".
  • ~Dziwne: zbieraja kasę od 40 lat! I nie ma końca?
    (2014-11-02 09:45)
    40 lat zbierają - i końca nie ma. Dziwne. w tej Warszawie pełnej BOGACZY.
    40 lat to szmat czasu.

    Bufetowa zamiast wspierać lewackie hucpy, niech rzuci konkret do puszki.
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-11-01 18:41)
    wydali pieniadze na

    pochowek jaruzela i innych ubckich bandytow i braklo