• ~benek
    2014-11-01 21:13
    walkiria gronckiewicz przygotowuje sie do roli upadlego polityka w najnowszej wersji Jamesa Bonda
  • ~wstyd
    2014-11-01 18:16
    "Aktorka" Hanka zwana HGW co zarabia kupę kasy - kwestuje od emerytów. Idą wybory to zaraz będziecie ja widziec w Kosciela - jak keidyś w odnowie Ducha Świetego . A PO wyborach wywali nastepnego prof. Chazana antyaborcjonistę - no w kóncu jest wierząca ... w PIENIĄDZ = NIE GŁOSUJECIE NA HIPOKRYTÓW i KRĘTACZY - to sprzedajni ludzi
  • ~apropo
    2014-11-01 18:35
    żebractwa ogólnonarodowego ciąg dalszy, teraz przed swiętami BN nastąpi wysyp różnych żebraczych fundacji aby głośno walczyć na swe dobre utrzymanie.Nie dawać złamanego grosza, płacimy b.wysokie podatki więc niech złodzieję odejmą sobie od pyska i oddadzą tam gdzie potrzeba.
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    2014-11-01 18:41
    wydali pieniadze na

    pochowek jaruzela i innych ubckich bandytow i braklo
  • ~stary Polak
    2014-11-01 19:11
    O Hania wyciaga raczke? Z wlasnych poborow moglaby zapelnic niejedna puszke-gdyby miala gest i chojna reke [ale z wlasnej kieszeni] .Lepiej oskubac maluczkich !!! Szkoda ,ze do pary nie chodzila z Kopaczowa-dopiero bylaby "WRZUTA".
  • ~oto i prawda
    2014-11-01 23:17
    Troche tu cucnie dwulicostwem. Jezus mawial "Pusccie niech umarli chowaja swych umarlych"... madre slowa ktorych sens m.innym jest - trzeba karmic i kochac ZYWYCH I POTRZEBUJACYCH,tu i teraz a na samym koncu groby,pomniki,pier...y!
  • ~TEMPEL
    2014-11-02 03:54
    "POLSKIE ELITY" ZNOWU MAJA OKAZJE SIE POKAZAC.JAK DLA MNIE
    TO CALY TEN CMENTARZ MOZE WPASC DO ZIEMI.WAZNIEJSZE SA DOMY DZIECKA GLODZONA I TRUTA PRZEZ BOGATYCH AFRYKA ITP
  • ~Dziwne: zbieraja kasę od 40 lat! I nie ma końca?
    2014-11-02 09:45
    40 lat zbierają - i końca nie ma. Dziwne. w tej Warszawie pełnej BOGACZY.
    40 lat to szmat czasu.

    Bufetowa zamiast wspierać lewackie hucpy, niech rzuci konkret do puszki.
  • ~podpisywać rozejm ze żmiją
    2014-11-02 09:42
    ~ta last niedziela2014-11-01 22:51

    Nie masz się czym chwalić.
  • ~POdode
    2014-11-02 10:39
    Żebractwo to domena POlski. Czy ktoś to zlicza? Czy odprowadzany jest podatek? Jak godpodaruje się tymi pieniędzmi?