• ~realista
    2014-11-04 13:37
    Powinni je wyrzuc przd e KREMLEM
  • ~Marek z Warszawy
    2014-11-04 15:12
    Re :Jan Czytelnik 2014-11-04 14:48 ! Jan kpisz czy o droge pytasz ? Jaka z Kopacz jest pani , to przeciez byl i jest popychel Tuska !
  • ~Gej z PIS (jak Pan Prezes )
    2014-11-04 15:19
    Tusk, doprowadzil do permanentnej biegunki u Kaczynskiego... Dobrze, ze Hofman ma nocnik..
    .i to zloty !
  • ~PiS be with you
    2014-11-04 15:18
    UJAWNIĆ listę szpicli TW SB
    komunistycznej bezpieki wśród aparatczyków PIS i KK !
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    2014-11-04 15:16
    Wiceszef KNF pobity w związku z decyzjami ws. SKOK Wołomin

    Czy prezio PIS Kaczyński dalej z uporem maniaka będzie bronił SKOK-u??? A może też ma tam udziały???
    Ma...Udzialy ma ale tylko w sekcji odplywu pieniedzy z kasy...
    Ma tez poplecznictwo kkk.
  • ~nax
    2014-11-04 15:10
    GARDZĄ Wami funkcjonariusze z PSL. Nazywają Was frajerami. Obudźcie się wreszcie rolnicy!! Odspawać ich od koryta w wyborach.
  • ~nop
    2014-11-04 15:08
    Pie****ne bambry handlowali z Ruskimi na własne ryzyko, wiedzieli jak to się skonczy kiedy robi się interesy z kacapami. A co z innymi branżami i firmami. Ani grosza tym PEESELOWSKIM pachołkom. Ciągle kasa i doplaty
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    2014-11-04 15:05
    Wiceszef KNF pobity w związku z decyzjami ws. SKOK Wołomin

    kościół - skok - pis - cosa nostra - omerta - ...?
    PiS + SKOK + KK = MAFIA PiS
    Głosujcie na PIS wtedy Wołomin przejmie wszystkie SKOKI jeśli już tego nie zrobił. Prawi k i sprawiedliwi hehe.

    Sprawdzić gdzie był Brudziński!
    następnym pobitym będzie prokurator?
    A potem kto jeszcze?
    Sędzia? Dziennikarz - piszący o SKOK i PiS???
    Gdzie my żyjemy?
  • ~Robnad
    2014-11-04 14:52
    SZKODA JABLEK ...
    PROTESTUJACY POWINNI WYWLEC KACZYNSKIEGO I HOFMANA Z ICH CIEPLEGO WYRKA I ZROBIC PRZECIER MOCHEROWO - JABLKOWY .

    PREZES DUPALIN DO KIJOWA POJECHAL DO BANDEROWCOW !
    TERAZ JEST EMBARGO !

    SMIERDZIEL BYL W FABRYCE SERA , co teraz bedzie ?
  • ~kimb
    2014-11-04 15:23
    ROLNICY --pamiętajcie, że mają się bardzo dobrze potomkowie partyjnych i ubeckich
    renegatów a Was funkcjonariusze partyjni nazywają pogardliwie frajerami.