• ~anty-leming
    (2014-11-08 17:15)
    Byłeś Zomowcem, jesteś lewicowcem z krytyki politycznej.To są polonofobii i dlatego tworzą mit o polskim antysemityżmie, a polska policja sie temu przygląda.Jeśli to są ci policjanci, którzy 'zatrzymali" Wiplera, to widać,że to naćpani troglodyci.
  • ~miecio
    (2014-11-08 17:28)
    to juz u nas obchodzimy niemieckie swieta ??? a co to ta noc krysztalowa ? jak ukrainski faszystowski majdan ?
  • ~politologia
    (2014-11-08 17:34)
    ZOMO i narodowcy mają wiele wspólnego..
    uśmiałem się
  • ~iustus
    (2014-11-08 17:59)
    Byli ZOMOwcy to sa dzis w TR, SLD i PO, a o reszcie lewackiego planktonu nawet nie wspomne z litosci!
  • ~Putinada
    (2014-11-08 18:04)
    dezinformacja w kacapskim stylu
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-11-08 18:11)
    Smród Komuny na ulicach Warsiawki :-)
    Trzeba będzie posprzątać to ścierwo, bo grozi to sepsą albo inną boleriozą.
  • ~xxl
    (2014-11-08 18:16)
    Komunisci i bojowki blumnesztajna do gazty Wyborczej. Oczyscimy chate polska z komunistycznego gnoju.
  • ~bat na tęczaka
    (2014-11-08 18:30)
    Bu ha ha ha 1000 osób, chyba z pasażerami tramwajów i autobusów. We wtorek będzie nas ponad 70.000 i nagwintujemy lewackie d.u.p.s.k.a bejsbolami...
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-11-08 19:08)
    300 osób, zmieszczą się do jednego samolotu do telawiwu
  • ~weredyk
    (2014-11-08 19:26)
    Der Dzienniku , jak znowu flaga radziecka.W polsce mówi sie sowiecka. Piszczie po polsku a nie jakimś peerelowskim slangiem. No ale cóż wymagać od polskojęzycznego ale nie polskiego Der Dziennika.
  • ~derwisz
    (2014-11-08 19:29)
    Czego to wiernoPOddancze pismaki nie wymysla ,byle tylko wybory wygrałi POtomkowie czerwonej chołoty.Pewnie kiszczak z Jaruzelem tez byli ,,narodowcami"...
  • ~Jeden z nas
    (2014-11-08 19:56)
    @ Około tysiąca osób przeszło przez Warszawę pod hasłem "Razem przeciwko nacjonalizmowi". Sprzeciwiali się odradzającym się ruchom faszystowskim i nazistowskim. To był ich sposób na uczczenie Święta Niepodległości.
    ___________

    A jaki to antynaród demonstrował i przeciwko jakiemu narodowi?
    I święto czyjej niepodległości i od czego tak intensywnie czcili i przeżywali, że aż musieli wyjść na ulice stolicy Polski?

    Coś mi się widzi, że demonstrował "naród wybrany" z udziałem antynarodowych czyli antypolskich elementów czasowo okupujących nasz kraj - przeciwko prawowitym i rdzennym mieszkańcom tej ziemi, czyli Polakom!!!

    No pasaran!
  • ~Cy Tata Cyta Cytaty z Tacyta?
    (2014-11-08 20:05)
    A jaki to antynaród demonstrował i przeciwko jakiemu narodowi?
    I święto czyjej niepodległości i od czego tak intensywnie czcili i przeżywali, że aż musieli wyjść na ulice stolicy Polski i urągać Polakom w ich prawowitej ojczyźnie?

    Coś mi się widzi, że demonstrował "naród wybrany" z udziałem antynarodowych czyli antypolskich elementów czasowo okupujących nasz kraj - przeciwko prawowitym i rdzennym mieszkańcom tej ziemi, czyli Polakom!!!
  • ~limo
    (2014-11-08 20:09)
    robespiere i jego rewolucja to za malo zeby wczyscic spoleczenstwo z lewactw ub i ich slugusow. ale samami do tego doprowadza.
  • ~46 lat temu...
    (2014-11-08 20:28)
    Na temat Blumsztajna mam swoje zdanie, z którym do dzisiaj nie mogę sie pogodzić!

    Blumsztajn, jak każdy "prawdziwy rewolucjonista" zawsze uważał, ze najważniejszym i podstawowym zadaniem komunisty-rewolucjonisty jest oczywiście wyprowadzenie ludzi na ulice!

    Tak jak Chaplin z czerwoną chorągiewką!

    Ale kiedy spytałem go przed laty, czy zechce wziąć na siebie pelna odpowiedzialność za krew ludzi, ktorzy zostana przez reżymowe policje wszelkiej maści na tej ulicy zabici - zadumal sie i zapatrzył w przestrzeń, na twarz wyszło mu uczucie bezgranicznego rewolucyjnego cierpienia, a potem tylko dalej wpatrywał się nieruchomo w nicość tego świata, jakby chciał mi powiedzieć z wyrzutem:

    "Ach, jak ty nic nie rozumiesz!"

    Ciekaw jestem, czy mu się przez te 46 lat punkt widzenia zmienił, czy nadal wpatruje sie tylko uporczywie i z tym samym niemym wyrzutem w przestrzeń?!
    Jakby się ciągle zastanawiał nad tym moim pytaniem sprzed lat i jakby nie mógł wyjść ze zdumienia, że mu je wtedy zadałem...

    I czy nadal cierpi?
    I na co?

    Ale - jak wynika z tego tekstu - nic się chyba u Blumsztajna nie zmieniło - skoro nadal uporczywie usiłuje wyprowadzać ludzi w pole!

    Jak ta przysłowiowa krowa, co to nie zmienia poglądów...
  • ~smród narodowców na forum się
    (2014-11-08 20:31)
    roznosi...
  • ~46 lat temu...
    (2014-11-08 20:34)
    Na temat Blumsztajna mam swoje zdanie, z którym do dzisiaj nie mogę sie pogodzić!

    Blumsztajn, jak każdy "prawdziwy rewolucjonista" zawsze uważał, że najważniejszym i podstawowym zadaniem komunisty-rewolucjonisty jest oczywiście wyprowadzenie ludzi na ulicę!

    Tak jak Chaplin z czerwoną chorągiewką w znanym filmie!

    Ale kiedy spytałem go przed laty, czy zechce wziąć na siebie pełną odpowiedzialność za krew ludzi, którzy zostana przez reżymowe policje wszelkiej maści na tej ulicy zabici - zadumal sie i zapatrzył w przestrzeń, na twarz wyszło mu uczucie bezgranicznego rewolucyjnego cierpienia, a potem tylko dalej wpatrywał się nieruchomo w nicość tego świata, jakby chciał mi powiedzieć z wyrzutem:

    "Ach, jak ty nic nie rozumiesz!"

    Ciekaw jestem, czy mu się przez te 46 lat punkt widzenia zmienił, czy nadal wpatruje sie tylko uporczywie i z tym samym niemym wyrzutem w świetlaną komunistyczną przestrzeń?!
    Jakby się ciągle zastanawiał nad tym moim pytaniem sprzed lat i jakby nie mógł wyjść ze zdumienia, że mu je wtedy zadałem...

    I czy nadal cierpi?
    I na co?

    Ale - jak wynika z tego tekstu - nic się chyba u Blumsztajna nie zmieniło - skoro nadal uporczywie usiłuje wyprowadzać ludzi w pole!

    Jak ta przysłowiowa krowa, co to nie zmienia poglądów...
  • ~wiatyk
    (2014-11-08 20:55)
    Tragedia Blumsztajna polega na tym, że on nie czyta Bronisława Wildsteina!
    Podejrzewam, że Blumsztajn niczego nie czyta!
    Kiedyś przeczytał "Manifest Komunistyczny" i ten żużel ideologiczny, jaki pozostawiła po sobie w wielkich piecach Magnitogorska Zoja Kosmodiemianska, potem ukradkiem czytywał Kuronia i "Zeszyty Ideologiczno-polityczne KC", a potem już tylko studiował wnikliwie dzieła wodza polsko-ży-dow-skiej rewolucji Sz-ech-tera-z i zawsze i na wieki wieków...

    I tak mu zostało!

    Panie! Zmiłuj się w godzinie śmierci nad Blumsztajnem, albowiem on nie wie, co czyni!
    On w ogóle nic nie wie!
  • ~Robnad
    (2014-11-08 20:58)
    "Byłeś zomowcem, dzisiaj jesteś narodowcem" i PISowcem
  • ~Z tajnego sztambucha Towarzysza Szmaciaka: